Skocz do zawartości

Ronaldinho i dwie żony ?


czachaDymi

Rekomendowane odpowiedzi

@Magician Myślę, że Ronaldinho ma kompletnie wyrypane na teściowe choćby ze względu na swoją pozycję, a nie wiadomo jak to jest w Brazylii z teściowymi. To jest właśnie to co mówi nam Marek, gromadź zasoby, bądź kimś. Jego siostra Deisi de Assis Moreira faktycznie mocna, zdrowe zęby ma ;), ale mało jest jej zdjęć lub nie mogłem znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, I_am_the_Senate napisał:

a nie wiadomo jak to jest w Brazylii z teściowymi

Z teściowymi jest zawsze tak samo, niezależnie od szerokości geograficznej. Najświętsza panienka oszczędziła mi tych atrakcji. Jestem sam, mieszkam sam, w swoim domu, bez myszki, dobrze mi tak.

 

Jego siostra nie jest pięknością. Wolałbym już naszą swojską Marcelinę Zawadzką, z TVP2. Ładna franca z niej, podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co to kobieta się nie zgodzi i czego nie zrobi, żeby mieć atencję. Niby najważniejsze wydarzenie w życiu kobiety a tu trzeba się podzielić welonem z inną... A przecież jestem taka wyjątkowa i inna niż wszystkie ?.

 

Szacun dla Ronaldinho. A dodam jeszcze pokłony jeśli ma dwa papierki z intercyzami.

 

Jak już je tak poustawiał to może w przyszłym roku kolejne podwójne wesele z dwoma innymi? Żyć nie umierać i wszystko na legalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Widzę, że temat 2 żon już istnieje więc dopiszę.

Jakie są Wasze przemyślenia, gdy aktualna żona co jakiś czas mile się przytulając mówi : "fajnie byłoby, gdybyś miał jeszcze jedną żonę", "miałabym koleżankę".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi, i tyle. Widać, że z plebsu pochodzi, i że w młodości kobiety nim gardziły. On teraz kreuje się na takiego który może, a tak naprawdę jest tym, który wreszcie realizuje swoje marzenie, i pokazuje światu " Tamto minęło kurwa, teraz mogę już mieć kobiety".

Dwie baby będą knuły, a do tego zacznie się zazdrość. To nie Iran, że za mordę, i do komórki jak się coś nie podoba. Zaraz mu przyprawią rogi, a rozwód będzie go kosztował krocie. Kolejny gamoń. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„To dobry chłopak był i mało pił.” 

 

Kiedyś widzalem z nim jakiś wywiad, fajnie rytmicznie cos tam naczyms wygrywał, kurwa oni rytm maja we krwi, mimo talentu gamoń jak byk. 

 

On 5/24/2018 at 7:55 PM, czachaDymi said:

dwie teściowe ???

Dwóch teściów do wódy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.