Skocz do zawarto┼Ťci
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
czachaDymi

Ronaldinho i dwie ┼╝ony ­čśÇ

Polecane posty

Nie chc─Ö mie─ç nawet jednej te┼Ťciowej, a co dopiero dwie? Horror. Podoba mi si─Ö i imponuje mi jego siostra, ma jaja.

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

@Magician My┼Ťl─Ö, ┼╝e Ronaldinho ma kompletnie wyrypane na te┼Ťciowe cho─çby ze wzgl─Ödu na swoj─ů pozycj─Ö, a nie wiadomo jak to jest w Brazylii z te┼Ťciowymi. To jest w┼éa┼Ťnie to co m├│wi nam Marek, gromad┼║ zasoby, b─ůd┼║ kim┼Ť. Jego siostra Deisi de Assis Moreira faktycznie mocna, zdrowe z─Öby ma ;), ale ma┼éo jest jej zdj─Ö─ç lub nie mog┼éem znale┼║─ç.

Udost─Öpnij ten post

Godzinę temu, I_am_the_Senate napisał:

a nie wiadomo jak to jest w Brazylii z te┼Ťciowymi

Z te┼Ťciowymi jest zawsze tak samo, niezale┼╝nie od szeroko┼Ťci geograficznej. Naj┼Ťwi─Ötsza panienka oszcz─Ödzi┼éa mi tych atrakcji. Jestem sam, mieszkam sam, w swoim domu, bez myszki, dobrze mi tak.

Jego siostra nie jest pi─Ökno┼Ťci─ů. Wola┼ébym ju┼╝ nasz─ů swojsk─ů Marcelin─Ö Zawadzk─ů, z TVP2. ┼üadna franca z niej, podoba mi si─Ö.

Udost─Öpnij ten post

Na co to kobieta si─Ö nie zgodzi i czego nie zrobi, ┼╝eby mie─ç atencj─Ö. Niby najwa┼╝niejsze wydarzenie w ┼╝yciu kobiety a tu trzeba si─Ö podzieli─ç welonem z inn─ů... A przecie┼╝ jestem taka wyj─ůtkowa i inna ni┼╝ wszystkie ­čśŤ.

Szacun dla Ronaldinho. A dodam jeszcze pok┼éony je┼Ťli ma dwa papierki z intercyzami.

Jak już je tak poustawiał to może w przyszłym roku kolejne podwójne wesele z dwoma innymi? Żyć nie umierać i wszystko na legalu.

Udost─Öpnij ten post

┼Üwietny pi┼ékarz, Ronaldo czy Messi nie s─ů mu nawet godni but├│w czy┼Ťci─ç, niestety jego form─Ö zgubi┼éo hedonistyczne podej┼Ťcie do ┼╝ycia :)

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Widz─Ö, ┼╝e temat 2 ┼╝on ju┼╝ istnieje wi─Öc dopisz─Ö.

Jakie s─ů Wasze przemy┼Ťlenia, gdy aktualna ┼╝ona co jaki┼Ť czas mile si─Ö przytulaj─ůc m├│wi : "fajnie by┼éoby, gdyby┼Ť mia┼é jeszcze jedn─ů ┼╝on─Ö", "mia┼éabym kole┼╝ank─Ö".

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

G┼éupi, i tyle. Wida─ç, ┼╝e z plebsu pochodzi, i ┼╝e w m┼éodo┼Ťci kobiety nim gardzi┼éy. On teraz kreuje si─Ö na takiego kt├│ry mo┼╝e, a tak naprawd─Ö jest tym, kt├│ry wreszcie realizuje swoje marzenie, i pokazuje ┼Ťwiatu " Tamto min─Ö┼éo kurwa, teraz mog─Ö ju┼╝ mie─ç kobiety".

Dwie baby b─Öd─ů knu┼éy, a do tego zacznie si─Ö zazdro┼Ť─ç. To nie Iran, ┼╝e za mord─Ö, i do kom├│rki jak si─Ö co┼Ť nie podoba. Zaraz mu przyprawi─ů rogi, a rozw├│d b─Ödzie go kosztowa┼é krocie. Kolejny gamo┼ä.┬á

• Dzi─Öki 1

Udost─Öpnij ten post

ÔÇ×To dobry ch┼éopak by┼é i ma┼éo pi┼é.ÔÇŁ┬á

Kiedy┼Ť widzalem z nim jaki┼Ť wywiad, fajnie rytmicznie cos tam naczyms wygrywa┼é, kurwa oni rytm maja we krwi, mimo talentu gamo┼ä jak byk.┬á

On 5/24/2018 at 7:55 PM, czachaDymi said:

dwie´╗┐ te┼Ťciowe ­čśé­čśé­čśé´╗┐´╗┐

Dw├│ch te┼Ťci├│w do w├│dy. ­čśŤ

Udost─Öpnij ten post

Ma┼éo mu nieszcz─Ö┼Ť─ç ?

Udost─Öpnij ten post

On realizuje plan poligamii. Ma zasoby, jest "kr├│lem" wi─Öc mu si─Ö nale┼╝y. Chce mie─ç co┼Ť wi─Öcej ni┼╝ przeci─Ötny Silva. I ma, teraz si─Ö czuje jak kacyk b─ůd┼║ wata┼╝ka.

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  

├Ś

Wa┼╝ne informacje

Umie┼Ťcili┼Ťmy pliki cookie na Twoim urz─ůdzeniu, aby pom├│c Ci ulepszy─ç t─Ö witryn─Ö. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym razie zak┼éadamy, ┼╝e mo┼╝esz kontynuowa─ç.