Skocz do zawartości

Daniel Magical zbanowany na wszystkich kontach! Czy to koniec?!


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Mosze Red napisał:

założyłby własną platformę, zaprosił innych patusów wywalonych z yt, zarabiając na nich pieniądze.

Teraz żeby tylko miał tyle oleju w głowie aby wszedł na nasze forum i znalazł Twój post :D No, może nie oleju a szczęścia... :D Ale Twój pomysł jest genialny, mógłby naprawdę zarobić niezłe pieniądze. Szczerze, to nawet na to nie wpadłem.

Edytowane przez Niepowtarzalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niepowtarzalny napisał:

Ale Twój pomysł jest genialny

Był content (pomijając, że chujowy), który miał wielką grupę odbiorców. YT zaczęło twórców tego rodzaju rozrywki wywalać ze swojej platformy, obcinać zasięgi, odbierać możliwości zarobkowania. To, że oni zniknęli z tej platformy nie jest równoznaczne z tym, że zapotrzebowanie znikło. Oznacza jedynie, że grupy nacisku, którym ta rozrywka się nie podobała (reklamodawcy/ obrońcy moralności/ przeciętny widz niezainteresowany patostrimami itp.) była liczniejsza i bardziej YT zależało na wpływach, które ta grupa daje.  

 

Zapotrzebowanie dalej istnieje i pojawiła się dochodowa nisza w rynku do zagospodarowania. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy Magicala byłoby stać na taką platformę, koszt wielkich serwerów, obsługa prawna tego - a on jaką ma wiedzę prawną, ekonomiczną itd? Szybko by go jakiś drapieżnik pozbawił wszystkiego.

 

Magical to prosty chłopak, i myślę że o wiele za krótki do aż takiej inwestycji.

 

Edit: z YT to myślę że chyba tylko Ator byłby do tego zdolny, wiedzę i umiejętności ma, hajs pewnie też.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.