Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiecość  bez cienia wątpliwości.

Żyjemy w czasach robocopów męsko damskich gdzie to kobiety chcą nosić spodnie a mnie to się na wymioty bierze jak widzę babochłopa, ni to baba ni to chłop to jest babochłop. A takim to ja z miejsca dziękuje one są dla mnie strasznie obrzydliwe w jakiś sposób, może to przez to bo wydaje mi się że miałbym uprawiać seks z facetem z cyckami :D 

Pozdrawiam.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatne ciało, znam jedną panią co ma skórę delikatną jak niemowlę.

Z cech porzadanych powinna się starać w łóżku. Ostatnio spotkam się z "paradoksem paszczura"-sytuacji w której delikatnie mówiąc średnio atrakcyjna kobieta jest lepsza w łóżku od takiej 8, a wszystko to przez duże zaangażowanie tej pierwszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cechy fizyczne u kobiety:

- długie, gęste włosy;

- łagodna buźka;

- duże cycki;

- masywny tyłek i uda.

 

Cecha charakteru u kobiety:

- czekam, aż jakaś każe mi spierdalać po tym, jak jej powiem, że zrobię z niej swoją sukę i będę rżnął jak tanią dziwkę.

 

Moje cechy fizyczne, które mi się najbardziej u mnie podobają:

- pełna broda;

- klatka;

- ABS, do którego mogę sobie nawet walić. :D

 

Cechy charakteru u faceta:

- jak nie jest amebą umysłową, której sensem życia jest chlanie i ruchanie jakichś lampucer po dyskotekach;

- jak nie jest jebaną pizdą, która nie ma własnego zdania.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Edytowane przez Ważniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa Proszę bardzo, jak ma odpowiednie ciało to jeszcze do tego niech będzie cicha i spokojna, bo nie lubię zbędnego pier... :)

 

Ale i tak tu wymieniamy pojedyncze cechy, a przecież nikt nie ma ich wszystkich, bo ideały nie istnieją. Każda osoba ma czegoś więcej/mniej i albo całokształt jakoś dobrze współgra, albo po prostu nie. Nie warto oceniać kobiet przez pryzmat tej jednej wymarzonej cechy.

 

@Perun Jak dla mnie to jest raczej stała zależność że te "brzydsze" starają się bardziej i to jest właśnie fajne, bo jak się spotykamy na przytulanko to wolę taką co mnie zadowala, a nie tylko leży i pachnie, bo jest "pienknom ksienrzniczkom" :D

Takie co są ogniste w łóżku i do tego piękne to tylko trzeba celować w zadbane kobiety 30+, bo jej czasy świetności mijają, a doświadczenie w przytulaniu już ma wystarczające :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo twarz, i jędrny tyłek który jak się klepnie to będzie dwa dni się trząsł.

 

Ale jest jedna rzecz która mnie rozwala totalnie, szczególnie w odpowiedniej sytuacji: dołeczki na plecach, nad pośladkami, mam totalny fetysz jak kobieta ma wyraźnie je zarysowane :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Fetysz - hairy pussy;)

Pij bo się ściemnia, z meniskiem (wypukłym) nalane :)

 

Dodałbym od siebie - cyc odpowiedni, dupeczka, nie za niska i nie za chuda :)

Zresztą - tym ostatnim to się chwaliłem kiedyś w księgowości pewnej dużej s-ki giełdowej (doskonały płatnik, 21 dni z zegarkiem w ręku i ani dnia spóźnienia) - kiedy dostarczając tam faktury za zrobione roboty - powiadałem głośno by całe biuro słyszało:

"Ech, i pomyśleć że już za trzy tygodnie pieścić będę nową kochankę. Oby tylko nie była za chuda"

 

A w kwestii tzw "ogolnej prezencji z twarzy" - absolutnie cudna jest ujęta na tym oto filmiku bohaterka drugiego planu, pojawiająca się w dolnym lewym rogu ekranu od 2:30 i dalej:

 

 

Gdybym brał udział w tym iwencie - nawet dziś, w obliczu lenistwa własnego - użyłbym wszelkich sił i środków by z tą damą umówić się na kolację ze śniadaniem, a gdyby mi odpowiedziała, że nie jada śniadań - zripostowałbym - "to zjesz wczesny lancz"

Edytowane przez Bonzo
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.