Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Ale tu może chodzi o dużą wagę ? a nie wysokich bo nie jest sprecyzowane, także nie wiadomo czy się kwalifikujesz :P 

Spokojnie. Posiadam w ilości znacznej oba te zasoby :)
Do dwóch metrów brakuje mi 9 cm a 120 kg osiagnę gdy wypiję duszkiem 4 litry wody :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bruxa napisał:

@Bonzo Serio ta z filmu?

No serio, serio :) Piękna jest. Chyba się zakochałem, ale ona jeszcze o tym nie wie :):):)

1 minutę temu, Bruxa napisał:

A jak oceniasz, ona jest trochę do Ciebie podobna

Do mnie ? Nie obrażaj tej cudnej damy :) Bo się jeszcze o tym dowie, znajdzie mnie i mi wrzuci do warsztatu mołotowa :):):)

Po czym napisze artykuł w gazecie pod tytułem "Ognisty romans"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu to twarz i stopy (rozmiar 35-38, sczupłe, krótkie paluszki). Bardzo ważny jest dla mnie uśmiech.

 

Z charakteru to uwielbiam jak kobieta jest miła i pracowita (nie mylić z ilością zarabianych pieniędzy bo na to nie patrze prawie w ogóle). Bardzo lubię gdy Pani potrafi włączyć w różnych sytuacjach współczucie względem kogoś, a nie pogardę - załącza mi się wtedy jakaś dziwna chęć opieki nad taką Panią. 

 

Nienawidzę przekleństw. Pani, która przeklina staje się dla mnie aseksualna (mówimy o akcjach "pozaerotycznych", w seksie może sobie odbić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok lecimy z ideałem  Z wyglądu - ok wzrost 170 i powyżej , ( sama mam niewiele 160) sylwetka męska czyli fajny pewny siebie chód - spojrzenie w przeciwieństwie do postawy  łagodne / może być  znad okularów.Poczucie humoru też mile widziane i dystansu do siebie .
Z charakteru łagodny, choć wewnętrznie silny  - samczy czyli ze swoimi sprawami, pasjami, życiem no i dbający nie tylko o ciało ( to też ) ale i o ducha o rozwój wewnętrzny ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PamMorrison napisał:

Dobroć

Inteligencja

Z wygladu patrzę na oczy i lubię dużych facetów?

Lubisz dużych, bo pewnie sama jesteś malutka, od takie podbicie ego, żeby się lepiej czuć.

 

Dla mnie kobieta musi mieć piękne paznokcie. O takie, takie

stylowi_pl_uroda_piekne-naturalne-paznokcie-_7916734.jpg

Edytowane przez Rodryg Diaz de Vivar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Anna napisał:

Już mniejsza o to ale jaki lakier??

W sensie, czy bezbarwny, transparentny, opalizujący, hybrydowy, matowy, perłowy, lustrzany, holograficzny, pękający, utwardzający, szybkoschnący, antyalergiczny, trwały, fluorescencyjny, piaskowy, termiczny czy magnetyczny ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się kobiety z długimi czarnymi włosami i bladą skórą i ciemnymi oczami lub z jasnoblond skandynawskim i niebieskimi oczami o ile towarzyszy temu "viking" styl :D u mężczyzn

w sumie to samo, chociaż nie zawsze muszą być długie włosy.

Z niefizycznych zbieżne poczucie humoru, inteligencja, zainteresowania... 

... w obu przypadkach lubię jak nie marudzą w kółko na to samo.

 

Mnie najbardziej biorą czarne koszule powiązane z dłuższymi włosami (a bardziej czarne guziki, ale to tam, ekhm), a później zagięcie mnie na płaszczyźnie części z moich zainteresowań. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Anna napisał:

@Conrad bardziej różowy czy czerwony. Czekam na werdykt,  ale mam bogatą wyobraźnię i  wszystkiego wolę nie wiedzieć.:D

Dlatego nie będę wspominał o tym, że pojęcie barwy odnosi się do wyrażania zmysłowego jakie odbiera człowiek, gdy do naszego oka trafia mieszanina fal elektromagnetycznych z zakresu widma widzialnego oraz subiektywnego wrażenia tej wielkości. Jako, że barwa z jednej strony jest psychofizyczną cechą percepcji wzrokowej, a z drugiej wielkością próbującą opisać i usystematyzować to wrażenie, to rozbijemy ją na trzy składowe: odcień, nasycenie i jaskrawość. Tylko, żeby cokolwiek zobaczyć, musimy mieć jeszcze światło, nie istotne czy sztuczne czy naturalne, padające na te paznokcie o danym kolorze wysyłającym określoną falę elektromagnetyczną. Dopiero suma tych zmiennych pozwoli nam określić na końcu to co widzi nasz mózg. Nie podejmę się dalej tego tematu, gdyż to byłoby samobójstwo, zauważę tylko na koniec, że wszystkie koty w nocy są "szare".

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.