Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.05.2018 o 15:30, IzaM napisał:

Sorry bo ja widzę wokoło samych lalusiów, którzy zajęci są fryzjerem (czasem dosłownie ;) ), pazurkami, ząbkami do takiego stopnia, że wpadają w panikę kiedy coś jedzą i nagle poczują jakąś niedogodność pod językiem...sa gotowi od razu biec do stomatologa, w nocy nawet. Nie mówię, że facet ma być brzydki, zaniedbany itd. Ale to co ostatnio się z wami dzieje w temacie uroda i dbanie o nią to jest...sorry ale jakieś zbiorowe przejęcie cech homoseksualnych, bez wiedzy na temat tego, że się je posiada.

Z kim Ty się w ogóle zadajesz? Zmień towarzystwo jak Ci tacy lalusie nie odpowiadają. Ciekawi mnie też co to za środowisko w ogóle, bo ja sam taki nie jestem i moi kumple też nie (hetero naturalnie), a znam mężczyzn z różnych środowisk i do dentysty chodzimy raczej jak łeb pęka z bólu ?. A swoimi kłami wszystko jem i się nie martwię o piaskowanie ;) no ok browara nie otwieram zębami...

Edytowane przez darktemplar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może odpowiem dość przewrotnie, ale niecierpię zbytniej nieśmiałości u facetów. 

Wypadałoby więc napisać tu "odwaga", ale zauważam w zatrważającej większości dzisiejszych Panów podążanie za tą cechą również tęgiej głupoty, z resztą odwaga to za mocne słowo. 

 

Wiara w swoje możliwości i dążenie do celów.

 

A fizyczne to nie wiem, ogólnie mam kiepski gust bo zawsze słyszałam ze całe życie miałam brzydkich partnerów. Nie wypowiem się.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że mnie wcześniej tu nie było...

seksowna cecha u mężczyzn? Pewność siebie, poczucie humoru, twarde stąpanie po ziemi.

a fizycznie: muskulatura (szczególnie klata i plecy :rolleyes:) Jak taki pan założy ramoneskę, to nie jestem w stanie oderwać oczu ;) . Aaaaa! I do tego jak ma jeszcze spojrzenie pełne pewności siebie, takie wręcz przeszywające...mhhhhrrrr:wub:

Przykład:

terminator-2.jpg?w968h681

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robot nie robot - w moim typie :D 

A co Schwarzeneggera - akurat jeśli chodzi o muskulaturę, to w pewnym momencie przesadził, 

Tutaj jeszcze wyglądał cacy:

arnold-schwarzenegger-bodybuilding-insec

Nie pogardziłabym jakby tak wziął mnie w ramiona i ciepnął na łóżko... :D  

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlaczego, ale jak przeczytałam tytuł wątku to od razu w głowie mi się pojawiła kobieta. Chyba muszę się zastanowić nad swoją orientacją :P 

Inteligencję uważam za bardzo pociągającą cechę. Chyba dlatego mam słabość do facetów noszących okulary, bo wyglądają mądrze... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety wyraźnie starsze ode mnie. Tak ze 30-40 lat. Porównując je ze studentkami, to tak jakbym wszedł z lodówki do pieca. Nie wiem jak to się dzieje, ale rozmowa z nimi jest taka luźna i szybko przechodzi w niepohamowane ataki śmiechu. 

 

Na ostatnich ćwiczeniach w ciągu jednych zajęć asystentka zbudowała ze mną taką relacje jakiej mi się nie udało przez ostatnie dwa miesiące z żadną koleżanką. 

 

Teraz jak ją widzę to nawzajem mamy banana na twarzy z daleka.

 

Tendencja jest taka sama, kobiety się zmieniają, ale nie te widełki wiekowe.

 

Jakbym miał takie dziewczyny w grupie... ehh pomarzyć tylko kurwa można.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ale lubię łysych facetów? szczególnie takich co golą się na łyso (chodzi o głowę?) Koleżanki mają niezłą beke ze mnie. Ogólnie teraz słaby okres bo zimno pizga, ale latem to nawet za takim po 40 się obejrzę? Jeszcze jak jest trochę przypakowany (nie dużo odrobinkę) to już w ogóle? Mam paru takich pacjentów, bardzo lubię jak do mnie przychodzą na wizyty?. A poza tym  lubię jeszcze zarost na klacie i silne duże męskie dłonie.

 

Edytowane przez Maya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.