Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Eleanor napisał:

Głos :P

Dzien dobry !

Zadzwonisz do mnie ?

 

1 godzinę temu, Conrad napisał:

zauważę tylko na koniec, że wszystkie koty w nocy są "szare"

No nie wiem czy szare. Pewien CK oficer - oberleuntnant von Nogay twierdził, że w nocy wszystkie koty są czarne.

I w dodatku, że ta kura nie przypomina osła :) :) :)

https://www.youtube.com/watch?v=JsTvrSvqmBk

 

1 godzinę temu, Anna napisał:

Komu?:)

Tobie :)

1 godzinę temu, Anna napisał:

..... (I na co?)

Na pozór..... yyy wróć, na pazur :) :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mądrość (życiowa)

-Dobroć/zrozumienie/wyrozumiałość (nie na pokaz, nie udawana; nie naiwność i skrajny altruizm)

-Pewność siebie (umiarkowana, nie popadająca w cwaniactwo i zarozumiałość)

-Umiejetność prowadzenia ciekawych rozmów na każdy temat, swoboda wypowiedzi, poczucie humoru

-Przyjazne usposobienie (brak wiecznego szukanie dziury w całym, brak czepialstwa i wiecznego niezadowolenia, ponarzekać od czasu do czasu można;) a nawet trzeba;))

 

Podałam raczej cechy idealnego partnera, ale to jest całoksztalt który mnie pociąga.

Z cech fizycznych pociągają mnie męskie dłonie, kark, usta/uśmiech,tyłek. Poza twarzą i posturą oczywiście :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, deomi napisał:

-Mądrość (życiowa)

Chciałem się ukłonić ale się powstrzymałem bo będzie że się przechwalam hahahaha :)

23 minuty temu, deomi napisał:

-Dobroć/zrozumienie/wyrozumiałość (nie na pokaz, nie udawana; nie naiwność i skrajny altruizm)

Dzień dobry :)

23 minuty temu, deomi napisał:

-Pewność siebie (umiarkowana, nie popadająca w cwaniactwo i zarozumiałość)

Dzień dobry :)

23 minuty temu, deomi napisał:

-Umiejetność prowadzenia ciekawych rozmów na każdy temat, swoboda wypowiedzi, poczucie humoru

Bardzo głośne dzień dobry :):):)

23 minuty temu, deomi napisał:

-Przyjazne usposobienie (brak wiecznego szukanie dziury w całym, brak czepialstwa i wiecznego niezadowolenia, ponarzekać od czasu do czasu można;) a nawet trzeba;))

Dzień dobry, cieżkie jest życie chłoporobotnika gdy morgi dwie a gąb w chacie sześć :):):)

23 minuty temu, deomi napisał:

Poza twarzą i posturą oczywiście :P

Do widzenia, miło było :):):)

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-asertywność (swoje zdanie, tak żebym mogła się z nim od czasu do czasu podroczyć :D)

-poczucie humoru, ogólne pozytywne nastawienie i tak jak dla @deomi ważne jest dla mnie przyjazne usposobienie. :)

 

Z cech fizycznych:

-penis

- zadbana sylwetka (zwracam szczególną uwagę na zgrabne nogi) :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, deomi napisał:

Mądrość (życiowa)

-Dobroć/zrozumienie/wyrozumiałość (nie na pokaz, nie udawana; nie naiwność i skrajny altruizm)

-Pewność siebie (umiarkowana, nie popadająca w cwaniactwo i zarozumiałość)

-Umiejetność prowadzenia ciekawych rozmów na każdy temat, swoboda wypowiedzi, poczucie humoru

-Przyjazne usposobienie (brak wiecznego szukanie dziury w całym, brak czepialstwa i wiecznego niezadowolenia, ponarzekać od czasu do czasu można;) a nawet trzeba;))

 

Podałam raczej cechy idealnego partnera, ale to jest całoksztalt który mnie pociąga.

Z cech fizycznych pociągają mnie męskie dłonie, kark, usta/uśmiech,tyłek. Poza twarzą i posturą oczywiście :P

 Arcymistrza szukają. We wszystkim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligencja, pracowitość, szczerość itd. tego to nie będę wymieniał bo to ma być w pakiecie oczywiście juz! 

 

A z cech dodatkowych to na pewno gdy:

- nie nadużywa social mediów i potrafi je dobrze rozgraniczyc od życia

- zajebiscie mi się z nią tańczy, w parze lub ogólnie, niektóre mają takie ruchy żeee... yhhh ❤️

- w oczach to coś, mieszanka checi do życia jak u smiejacego się niemowlaka, płomyczka który w łóżku prawdopodobnie rozpedzony topić bedzie ściany dookoła i wyraz spojrzenia kochanej utopijnej dobrej żony :)

- uśmiechnięta buzia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2018 o 07:16, self-aware napisał:

Jakie wymiary musi mieć godność mężczyzny?

Mojej kumpelki mama, powtarzała jej, że nie ważne czy jest długi czy krótki, ważne żeby był gruby :D

 

A co do sexownej cechy? Nie mam żadnego konkretnego fetyszu, typu palce, cycki czy włosy. To musi być harmonijne combo cech. Może nawet gdybym zaczął wymieniać, spora część pań spłonęłby ze wstydu, jak lichą listę wymagań miewają ;)

I na dzień dzisiejszy, czysto hipotetycznie - cechy sexowne na ruchanie są inne niż do fajnej relacji. Więc raczej @Bruxa uściślij pytanie jak na mój gust.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się z @Rnext zgadzam zwyczajnie musi być to coś, że kolana miękną. Czasem zwyczajnie pokazane zdjęcie może nie wzbudzić żadnych emocji, natomiast konfrontacja już tak nawet z przeciętnym osobnikiem może sprawić że zmysły wariują i jest najsexowniejszy na świecie poprzez skomponowanie całokształtu wizerunku.

Edytowane przez Sitriel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext - No cóż, zatem muszę założyć ciężarek na kutasa i ćwiczyć, gdyż grubościowo jestem w typowej średniej :P Choć przed samym spustem ex zawsze krzyczała: "o kurwaaa ale gruby", a zatem może umiejętność suchego orgazmu wystarczy i jechać tak na "przedorgazmowym grubasie".

 

@Sitriel - No to muszę się jeszcze dokomponować tu i ówdzie i może kiedyś jakaś samica dozna miękkości w rzepkach kolanowych :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co ze szczupłymi kobietami??? Jestem szczupła, i mam sylwetkę sportową. Zewsząd słychać o tym, że trzymaj linię, bądź szczupła, zgrabna...a jak przychodzi co do czego to słyszę naokoło, że kobieta musi mieć trochę więcej tu i tam.
No to jak to wreszcie z Wami jest panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, IzaM napisał:

No a co ze szczupłymi kobietami??? Jestem szczupła, i mam sylwetkę sportową. Zewsząd słychać o tym, że trzymaj linię, bądź szczupła, zgrabna...a jak przychodzi co do czego to słyszę naokoło, że kobieta musi mieć trochę więcej tu i tam.
No to jak to wreszcie z Wami jest panowie?

Bądź racjonalna w swojej wadze. Jak mierzysz 190 to nie wskazane jest mieć 40 kilo wagi itd. Największą popularnością cieszą się kobiety "średnie" czyli nie za chude i nie za grube. 

Mimo wszystko najważniejsze to czuć się dobrze ze sobą.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, o tym mówię. Ten "człowiek" jak widać ma więcej dylematów ostatnio niż kobiety przez całe tysiąclecia.
Ja nie zapytam gdzie są prawdziwi mężczyźni, bo to wyświechtany frazesik, ale zapytam czy nie ma już zdecydowanych, wiedzących czego chcą mężczyzn?


@IzaM najwazniejsze, że na krwiodawstwo się łapiesz. ;) Brrr kiedyś chciałam w takim autobusie który jeździł po szkołach, a skończyło się to omdleniem ;)

Edytowane przez IzaM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.