Skocz do zawartości

Kobiety vs Mężczyzni Eksperyment : Odrzucenie


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy film dosyć brutalny:

 

 

Drugi wersja kobieta :

 

 

 

Wersja męska:

 

 

 

Moje pytanie jest takie, a jak wy się na to zapatrujecie, czy eksperymenty was zdziwiły a może utwierdziły w jakimś przekonaniu ?

 

A jak wy się zapatrujecie na odrzucenie ( szczególnie kieruję to w stronę damskiej części) 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle (z nielicznymi wyjątkami) w praktyce wygląda to tak, że gdy kobieta odrzuci ofertę seksu od obcego faceta, to znaczy że "zna i ceni swoją wartość, nie jest divą/puszczalską, liczy się wnętrze etc", jednak gdy facet odrzuci propozycję seksu od kobiety, określany jest przez nie najczęściej jako "pedał, homo, czy tez dziwak, ewentualnie impotent" :-) 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger - Chyba masz ostatnio gorszy okres, co? Bo szukasz ciągle potwierdzenia, że jest kiepsko gdy nie jest się Bogiem Olimpu :) No jest, ale nic z tym nie zrobisz, więc myślę, że warto to pierdolić. To pokazuje tylko, że podchodzenie do lasek na ulicy jest raczej bez sensu i tyle. Kilka % gości, którym to wychodzi to wyjątki potwierdzające regułę, że to dalej bez sens :) Może jak masz SMV z 8+ to warto się w to pobawić, inaczej jest efekt jak na portalu randkowym, że same odrzucenia.

 

U wielu ludzi pewność siebie kuleje, po co sobie ją dodatkowo psuć? :) 

 

Cieszy w pierwszym filmiku, że są goście, którzy powiedzieli nie. Jednak nie każdy jeszcze z jęzorem poleci.

 

No i oczywiście to co powiedział @rycerz76, porady od kobiet w tym temacie nie mają z reguły żadnej wartości bo one nie mają pojęcia jak to jest. Powiedzą Ci co powinieneś zrobić, ale gdy ktoś w stosunku do nich tak zrobi to i tak zostanie odrzucony.

Edytowane przez self-aware
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware

 

Właściwie to jest na odwrót czytam, uczę się coraz więcej i wizja staje się coraz bardziej krystaliczna, ale moja ciekawa natura wychodzi na wierz czasem i lubię poznać opinie szczególnie drugiej strony a tą drugą stroną są w tym wypadku kobiety.

U mnie wszystko jest spoko lecz dziękuje, że zauważyłeś poruszane przeze mnie tematy :) 

Jednak muszę przyznać, że jakaś część mnie się wkurza na feministki co to pierdzą jak im ciężko we wszystkim a w moim skromnym ujęciu filmiki pokazują kto tu naprawdę ma pod górkę i jak jest traktowany no ale nic, poczekam na większą ilość opinii może ktoś coś ciekawego napisze.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger - Pomijając ogólnie życie, gdzie i jedna i druga płeć ma swoje problemy - choć inne, to w kwestiach relacji interpersonalnych kobiety mają oczywiście banalnie łatwo co oczywiście przekłada się na ich umiejętności społeczne :) Mężczyzna musi duuuuużo więcej pracować nad tym elementem, nie ma przy tym gwarancji, że coś to w ogóle da. Tak będzie już zawsze lub przynajmniej za naszych czasów, a co po mojej śmierci to mnie pierdoli, zatem im szybciej się to zaakceptuje tym lepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie filmy dowodzą jedynie temu, że kobiety są mądrzejsze od mężczyzn i mają większy szacunek do swojego ciała, bo wiedzą, że ich ciało to waluta, dzięki której mogą wiele ugrać, więc nie opłaca im się iść z jakimś randomem z ulicy do łóżka dla głupiego orgazmu (a może i nawet nie), za to co poniektórzy faceci zachowują się tak, jakby znaleźli chuja w śmietniku.

 

Trzeba być niezłym debilem, żeby pójść się pieprzyć z laską, która zatrzymała Cię na ulicy i zaproponowała natychmiastowy seks.

 

A może szuka frajera, któremu chce wcisnąć ojcostwo, bo zaciążyła po ostatniej imprezie i nie wie, z kim? A może roznosi jakieś choroby weneryczne dla frajdy? A może chce się szybko odegrać na swoim chłopaku, którego akurat nie ma w mieście, a który jest lokalnym zawadiaką i trzyma ją krótko, i po wszystkim jego kolesie mu doniosą, że jego myszka się z Tobą puściła, a on będzie szukał zemsty? A może chce nagrać wasz stosunek seksualny na video, którym później będzie Cię szantażowała w jakiś sposób? A może chce Cię odurzyć i zapierdolić siano z portfela? Może i to wszystko brzmi jak science-fiction, ale trochę rozumu.

 

Owe pseudoeksperymenty można porównać do filmików (zresztą ustawianych dla wyświetleń), w których typek podjeżdża do laski rozpadającym się gratem i dostaje kosza, po czym po chwili ten sam typek podjeżdża do tej samej laski w nowym lambo i ona wtedy z uśmiechem na ustach chce się z nim zabrać, a na koniec wielkie oburzenie, że trafił na gold-diggerkę i że w ogóle wszystkie kobiety to materialistki pieprzone. #niktmnieniekocha

 

No shit, Sherlock.

 

Sam bym z chęcią wsiadł do lambo, żeby się karnąć, bo nigdy nie jechałem, ale to nie oznacza, że zaraz dam kierowcy się rżnąć w kakao.

 

A tutaj typek wyskakuje od razu z propozycją seksu i wszyscy zdziwieni, że żadna nie pójdzie.

 

Prawda jest taka, że gość ma wysokie SMV (tu jego insta: KLIKNIJ MNIE) i gdyby to rozegrał kulturalnie i strategicznie, zamiast zachowywać się jak jakiś creep, to na pewno wyrwałby kilkanaście lub kilkadziesiąt lasek, które tego samego wieczora by mu się oddały, tyle że narracja tych obu video miała właśnie taka być: patrzcie, jak laski mają łatwo! oraz patrzcie, jak nawet przystojni goście mają ciężko!, a potem leci hajsiwo ze stulejarzy, którzy będą to oglądać i racjonalizować swoje miłosne niepowodzenia, poprawiając sobie humor poprzez utożsamianie się z Codym: no tak! skoro taki przystojniak, jak Cody, ma problem z załatwieniem sobie seksu, to już się nie dziwię, że ja tez! i lajk, lajk, lajk, lajk, sub, sub, lajk, sub, sub, sub, a potem nic dziwnego, że taki kanał whatever ma prawie 4 mln subów.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Edytowane przez Ważniak
  • Like 13
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ważniak napisał:

A może roznosi jakieś choroby weneryczne dla frajdy?

Przepraszam za offtop, ale może się przyda. Znam taki przypadek, budził swego czasu grozę w mieście, w którym żyję i zaczął nawet uchodzić za urban legend, aczkolwiek znam dobrze sporo starszego ode mnie o-mały-włos-uczestnika wydarzeń. Jedna Pani dowiedziała się o tym, iż ma HIV i potem zaproponowała w akademiku, że jest ostatni dzień i da każdemu, kto będzie chciał bez zabezpieczenia. Rzecz (wtedy jeszcze internet to był max IRC jeśli chodzi o komunikacje) się rozeszła i kilkunastu wtajemniczonych wydymało pannę. Ona im potem słodko to oznajmiła. Hardcor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware
Jeśli masz na myśli portale randkowe, zwłaszcza badoo czy inne takie frywolne (a na erotycznych to już całkiem), to jasne, kobiety mają tam zainteresowanie znacznie większe, niż mężczyźni, z racji dużej nadwyżki mężczyzn. Takie portale skupiają w dużej mierze osoby poszukujące seksu bez zobowiązań, więc popyt przekracza podaż ;) Do samego łóżka- kobieta ma łatwiej, tak, bezdyskusyjnie. Coś więcej- niekoniecznie, zwłaszcza, jeśli nie jest super laską :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Berkanan - Znam mnóstwo par, które poznały się przez neta, zatem to nie jest prawda, że tam są ludzie szukający głównie seksu :) Chociaz ich nie brakuje oczywiście.

 

Mi właściwie to chodziło o coś więcej mówiąc, że kobieta ma łatwiej. To facet musi wykonać pierwszy krok. To facet musi mieć gadkę. To facet musi się przełamywać. To facet musi znosić publiczne odrzucenia. To facet może dostać w ciągu jednego dnia 5-10-20 koszów (np. na imprezie) co powoduje drastyczny spadek jego samooceny. O seksie nie wspomnę, bo nie brakuje 30 letnich prawiczków, brak seksu przez pół życia jest destrukcyjny. Nieśmiały introwertyk ma niesamowicie przerąbane, ponieważ on też będzie musiał się przemóc, będzie to dla niego bardzo duży wysiłek.

 

Kobieta... Po prostu jest i czeka :) Może być nieśmiała itd, ale wyczeka sobie i ktoś tu zagada, ktoś tam zagada.. Dlatego porównywanie dla mnie wysiłku jaki musi włożyć facet do poznania kobiety i odwrotnie to nieba a ziemia(a nawet i głębiej do jądra ziemi).

 

Kiedyś byłem na spotkaniu z kobietą, która jest baaaaardzo nieśmiała, dopiero na 3 spotkaniu zaczęła ze mną w ogóle normalnie gadać. Gdyby nie to, że jestem mega wygadany to spotkanie to byłoby fiasko jak ja pierdziele. Z czasem dowiedziałem się, że miała już sporo chłopaków. Spotkaj mi takiego samego gościa, który drży na myśl żeby coś powiedzieć i ma powodzenie u Pań :) Nie ma szans.

 

O, jeszcze jedną koleżankę mam co jej obecny przebieg to około 10 mężczyzn. Laseczka tak nieśmiała, że boi się zadzwonić po pizzę. Jak się z nią gada to główka na dół, rumieni się, taka bidulka :P Co zrobiła, żeby uwieść tych chłopów? No nic :) Odpowiada krótkimi zdaniami, czerwieni się, ale jest pogodna i się uśmiecha i to już wystarczy jako kobieta żeby poszło dalej. Gdyby ta kobieta musiała sama podchodzić to byłaby do dzisiaj dziewicą. A właściwie daję rękę, że do śmierci :) 

Edytowane przez self-aware
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie wiem na ile te filmiki są powycinane i czy autorzy pokazują tylko to co chcą pokazać, ale można tutaj zobaczyć jak bardzo wygląd faceta ma znaczenie. Gościu w pierwszym filmiku, o średnim SMV dostaje hardcorowe zlewki typu "wypierdalaj", starając się zapytać o głupi nr. telefonu. Natomiast gościu o wysokim SMV pytając się z grubej rury o seks, co prawda dostaje odmowe, ale jest zajebista, pozytywna atmosfera i prawda jest taka, że gdyby chciał rozegrać to inaczej, to bardzo duży procent kobiet które zaczepił, na pewno oddały by mu się tego samego dnia. Widać, po reakcjach niektórych dziewczyn, że w głowie mają myśl: "kurde, chciałabym, ale tak nie wypada". 

 

Również pozytywnie zaskakuje film, że duża większość facetów odmówiła kobiecie, ale tak jak mówię, raczej takie filmiki nie pokazują jak jest na prawdę, bo w dzisiejszych czasach, jak ktoś wyskakuje z takim pytaniem, to od razu bystrzejsza osoba pomyśli, że to jest prank i gdzieś jest ukryta kamera.

Co innego gdyby akcja działa się na jakiejś imprezie, w klubie, to laska by pewnie zgarnęła 90% "yes" a gościu myślę co najmniej 20%. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piękni, fajnie ubrani, słoneczko. Naoglądacie się takich filmików i później zdziwienie, że w szarej Warszawie jest inaczej.

 

Jest teza i do tego kręcone/wybierane przypadki. Nie wierzę, że nie było ani jednej zje.ki. Nie wiem jak Wy ale ja spotkałem się z paniami które za punkt honoru stawiały sobie zgnojenie faceta typu ty pierd....y zboczeńcu/degeneracie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware
Tak jest, mnóstwo par poznało się w necie (w tym i ja swojego chłopaka tam poznałam), czasem nawet ze znajomości FF tworzą się normalne związki : ) Ja się z Tobą zgadzam, że na samym początku relacji to mężczyzna wychodzi do kobiety, kobieta nie inicjuje sama, tylko odpowiada na jakieś tam męskie atencje tak lub nie, o ile takie się zdarzają. I pod tym względem nie zazdroszczę Wam wcale, a wcale, bo to jest stresujące i na pewno zniechęcające, jeśli się spotyka stale na odmowy. Zwłaszcza współczuję nieśmiałym i wrażliwym chłopakom, bo takich to kosztuje podwójnie. Natomiast jeśli kobieta wygląda tak sobie, to jest skazana na portale, bo w tak zwanym realu atencji nie będzie : )
Niezłe te Twoje znajome swoją drogą ;) Ciekawe, że takie nieśmiałe kwiatuszki mają takie powodzenie, że hoho! :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot kolejny "materiał" mający za zadanie utrzymać ludzi w Matrixie. Panie w 100% powiedziały nie wysportowanemu,  mającemu większe SMV niż większośc zaczepionych kobiet, samcowi. Samce niemalże w 1/3 zgodziliby się na kopulacje. Wbijanie do łba jakoby kobiety takie szanujące się co do kurwa jednej joty a prawie połowa samców to ruchałaby co popadnie.

 

Jak już oglądać tego typu "materiały" to coś od SimplePickup - człowiek przynajmniej się pośmieje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Berkanan - No i stąd mój wniosek, że w kontekscie relacji interpersonalnych kobiety mają po prostu bardzo łatwo :) Ja nie winie tutaj kobiet oczywiście, mówię tylko jak jest. Przez prawie 30 lat życia tylko raz zagadala do mnie kobieta, w parku. To było bardzo fajne uczucie, dziwne i budujące. Co mogę rzec? Poznawać kogoś w taki sposób że ten ktoś inicjuje kontakt to bułka z masłem :)

 

A znajome to zwykłe dziewczyny. Co jakiś czas ktoś zagada i czasem coś z tego wyjdzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.