Skocz do zawartości

Laluś z partii Korwina zarażał kobiety kiłą celowo.


Rekomendowane odpowiedzi

Pewien znany działacz z głównej polskiej partii wolnościowej został oskarżony o celowe zarażanie kobiet kiłą. Gościa kojarzę już od dobrych paru lat. Charakterystyczny był, że robił sobie "sweet focie" z bliskiej odległości z pełnym uśmiechem. Typowy atencjusz. No nic, konserwatyzm aż bije w oczy... 

 

https://dorzeczy.pl/kraj/65313/Seksafera-w-partii-Korwin-Mikkego-Grzegorz-G-mial-uwodzic-kobiety-i-zarazac-kila.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś na zjeździe Kongresu Nowej Prawicy (następny shit Kurwina), znajomy mnie wyciągnął. Naprawdę kręciło się tam wiele mocnych samiczek. Zgadnijcie czemu? Mają nadzieję na ustrzelenie fajnego przedsiębiorcy :). Nie zapomnę jak jedna bezczelnie mierzyła mnie od dołu do góry, a byłem ubrany w nowy garnitur. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, widzieliście, jak wygląda ta informacja w fakcie? Zdjęcie Korwina na pół strony i wielki napis "Zarażał działaczki kiłą." Jak się bliżej podejdzie to widać, że obok Korwina jest ww. działacz, oraz malutkimi literami "Członek partii Wolność". Zwyczajny człowiek tylko rzuci na chwilę okiem i w podświadomości utrwali mu się, że Korwin zarażał kiłą.Manipulacja godna Goebbelsa. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, AdamPogadam napisał:

Czy guma chroni przed wysypką, kiłą etc? 

A to zależy kogo zapytać, ponoć zdaniem katolickich uczonych nie chroni, a zdaniem zwykłych naukowców jeśli nawet w pełni nie chroni, to daje gigantyczną szansę na uniknięcie cholerstwa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego lubić i dawać dupy każdemu / rżnąć co popadnie a co innego być chorym, być tego w pełni świadomym i świadomie zarażać.

Trzeba być skrajnie złym i zdemoralizowanym człowiekiem by celowo zarażać swoją choroba innych, w przypadku chorób wewnętrznych każdy normalny się leczy i w czasie leczenia chociaż gum używa jeżeli nie może się wstrzymać z współżyciem.  Tyczy się to zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kwestia "karyniarstwa" w partiach Korwina jest obecna już od dobrych kilku lat. W 2015 roku na audycjach "Co mi daje raka" Kelthuz szkalował karyny jak Agatę Banasik, Agatę Kulasiewicz ("fapochłon" :D), Ewę Zajączkowską (samotna matka, która szukała pracy i znalazła ją, jak również i atencję, w partii KNP), oraz - najważniejsza, przez którą musiał audycję zakończyć - Nadia Długosz, która przez przypadek znalazła się na grupie "Jak będzie w akapie". Na tej grupie napaliło się na niej stado napalonych kuców, którzy grozili Kelthuzowi nawet pobiciem za słowa krytyki, że ona ubiera się jak kur.. i przez to liżą się do niej białorycerze. 

 

Partie wolnościowe w Polsce są chore, no ale to żadna nowość. 

 

A tutaj wolnościowy poseł Jacek Wilk.

fWsHnJW.png

Rs91jct.png

 

 

No i już nawet memy są. Nawet śmiechłem. 

 

ieO1Avn.png

 

Edytowane przez Strusprawa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marek Kotoński napisał:

One są głupie a koleś ewentualnie ZŁY. To wielka różnica.

Jak najbardziej Cie rozumiem Marku. Gość za swoje powinien zostać ukarany, panie za własną głupotę już swoje dostały.

Dziwi mnie tylko jedna rzecz, była akcja z Molem - tyle że ten rozsiewał gorsze kurewstwo, za co powinien w sumie dostać krzesło. Teraz dochodzi do podobnej akcji, nikt nie wyciągnął wniosku? Mamy XXI wiek, różnego rodzaju chujowe choroby "cywilizacyjne" którymi można się poprzez stosunek zarazić i mimo to, potrafią się znaleźć osoby które zgadzają się na stosunek z nieznaną osobą bez zabezpieczenia?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kto się dziś puka bez gumki z przygodnym partnerem jest "pijany albo niespełna rozumu". Choroby weneryczne biją rekordy popularności a przecież "z każdym człowiekiem na świecie dzielą nas trzy… uściski dłoni". Rozumiem zakochanie itd. ale jeżeli ktoś się pruje po imprezach to spokojnie można założyć, że kilka dłoni już w swoim życiu wyściskał. I wykładniczo rośnie procent składany szansy na choróbsko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.