Skocz do zawartości

Cześć.


Balbina

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Magician napisał:

Każda baba taka sama, nuda wieje.

Ja tam jestem inną niż wszystkie, niebawem się przekonacie :D A tak serio to każda jest inna. Mężczyźni są raczej podobni. Schematyczni. 

 

5 minut temu, Magician napisał:

może wystraszył nowy narybek

Nabytek powiadasz? :lol:

I przestraszyć mnie nie jest łatwo. Prędzej panowie będą uciekać z krzykiem przed mopsikem. :D Kurde prawie się zrymowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Balbina napisał:

Ja tam jestem inną niż wszystkie

Moja kobieta, którą znałem 8 lat zawsze mówiła, że jest inna niż wszystkie. Tylko mnie kocha. Na drugi dzień byłem bez kobiety. Dosłownie na drugi dzień.

 

Panowie, Balbina zrobiła furorę. Nigdy na forum nie zdarzyło się by kot wywołał dyskusję. Balbina, masz ptysia u mnie. Na mój koszt. Ze śmietanką czy "sote" wolisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magician napisał:

Moja kobieta, którą znałem 8 lat zawsze mówiła, że jest inna niż wszystkie.

Nie znam historii ani powodów. Może kłamała, może przestała kochać nie wiem. Wiem, że każda z nas jest inna. Pewne rzeczy się powtarzają. Np jak mamy okres to dla własnego bezpieczeństwa radzę Wam być miłym i przyznawać nam rację :lol: Ale biologia i hormony to tylko mały % tego kim jest kobieta. Jeśli będzie mi dane przedstawię Wam mój pogląd na kobiecość i męskość i na zależności między nimi. 

 

6 minut temu, Magician napisał:

Na mój koszt. Ze śmietanką czy "sote" wolisz?

Unikam wszelkich śmietanek, na diecie jestem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Balbina napisał:

Może kłamała

Kobiety nie kłamią. One racjonalizują.

 

8 minut temu, Balbina napisał:

jak mamy okres to dla własnego bezpieczeństwa radzę Wam być miłym i przyznawać nam rację 

Gdy facet ma PMS to jest słaby, jak kobieta ma to należy chodzić na paluszkach bo ona cierpiąca.

 

11 minut temu, Balbina napisał:

na diecie jestem

Nie rań nas i powiedz, że zrzucasz 65, a nie 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead Czyżbyś miał na jej punkcie bzika? :D

 

 

44 minuty temu, Magician napisał:

One racjonalizują.

Każdy racjonalizuje, to jedna z metod obronnych naszej psychiki. Freud o tym pisał, polecam poczytać ( niecałego Freuda bo często bredził głupoty, ale o tym akurat dobrze pisał)

 

44 minuty temu, Magician napisał:

Gdy facet ma PMS to jest słaby,

Mężczyzna na zespół napięcia przedmiesiączkowego? Kurde, człowiek każdego dnia się czegoś uczy. 

 

44 minuty temu, Magician napisał:

Nie rań nas i powiedz, że zrzucasz 65, a nie 140.

Gdybym Ci powiedziała musiałabym Cię zabić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.