Skocz do zawartości

Seksowna nauczycielka


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.05.2018 o 18:58, ZIOMB napisał:

myślę, że zrobiłem naprawdę niezłe wrażenie

Albo wręcz odwrotnie, tego nie wie nikt.

 

W dniu 27.05.2018 o 18:58, ZIOMB napisał:

jestem w sytuacji gdzie ona jest górą bo...

... bo ona ma na to wyjebane, a ja czuję się jak petento-ratlerek i boję się tego spierdolić, czyli nie dostać cipki ktora siedzi tuż przy mnie i jest taka idealna i pachnąca i wykształcona, a w ogóle lepsza ode mnie, i taki autorytet z niej jest.

Nie tędy droga, szanowny mózgu brata @ZIOMB !

 

W dniu 27.05.2018 o 18:58, ZIOMB napisał:

zastanawiam się czy mogę ją poderwać

Możesz, tylko więcej pewności siebie pokaż NAJPIERW SAMEMU SOBIE.

 

W dniu 27.05.2018 o 18:58, ZIOMB napisał:

Albo chociaż trochę "potrenować"

trenuj, ćwicz z Panią gadkę i śmichy chchy i nie oczekuj niczego. Jak się uda będziesz mile zaskoczony, jak dostaniesz po pysku i Cię wyrzuci za drzwi - to nie będziesz zdruzgotany tylko uruchomisz plan B, czy tam D :)

 

Powodzenia :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, w sumie nic specjalnego się nie działo. Dziewoja cały czas się uśmiecha i pozytywnie jest nastawiona, śmieje się z żartów ale ja i tak jakoś pospinany byłem trochę... Chyba jakieś stare podświadome programy nadal dają o sobie znać chociaż wydawałoby się, że już dawno z tym się pożegnałem. Z Facebooka mnie nie nie usunęła tylko dezaktywowała konto :D Sam mam beke z siebie :D Powiedziałem jej, że chyba jednak musimy przerwać nasze lekcje ale dam jej jeszcze znać.. Powód jest taki, że w sumie mam teraz w chuj jakiś innych spraw na głowie i nie mogę się skupić na nauce a bulić hajs po to żeby sobie z nią tylko pogadać to mi się nie widzi.

 

Jak poogarniam wszystko i nie bedą mojej głowy zaprzątały inne rzeczy wjeżdżam na ostro!!! I w podryw i w naukę :D zobaczymy w czym będzie mi lepiej szło XD

 

Chyba, że macie jakieś pomysły dla mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema, temat z tą panną odstawiłem na dłuższą chwilę z uwagi na inne ważne sprawy ale z zamiarem powrotu, ale dzisiaj patrzę na fejsie to jest już z jakimś murzy... yyyyy... afroamerykaninem ?? Sam nie wiem co tym myśleć ? Chyba bardziej mnie to już śmieszy niż przejmuje. Wiem, że mogłem działać ale serio nie był to mój priorytet to chyba teraz nie mam czego żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd one biorą tych smoluchów?

Idzie człowiek ulicą, a tam sami biali. Patrzysz w znajomych takich gwiazdeczek, a tam do wyboru, do koloru - czarny, ciapaty, Hiszpan, Włoch, Szwed itd..

W Polsce narzekają, że nie ma wartościowych mężczyzn, a wpadnie jakiś afrykański czy afgański poganiacz kóz i od razu wielka miłość.

 

Zaczynam wierzyć, że naprawdę z polskimi facetami jest coś nie tak skoro przegrywają nawet z kolorowymi. Przecież to jest niemożliwe, iż mając do dyspozycji setki białych wybiorą akurat czarnego, których populacja nie stanowi nawet promila osób w społeczeństwie. I skąd te studentki biorą tych gości? Wymieniają się nimi czy specjalnie ściągają z zagranicy? W oczach rodaczek znajdujemy się niżej niż pakistański pastuch. WTF!?

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.