Skocz do zawartości

Kobiety, pomiar zmienności funkcji, pierwiastki.


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś(jakieś 20 roki temu) zastanawiałem się z kolesiem(właściwie on się zastanawiał na głos ja byłem aktywnym słuchaczem), że fajnie by było aby kobiety miały ogonki.

Wtedy by było widać jak nim merda, czy się cieszy czy jest smutna itd.

Dodatkowo aby na klapie nosiły ordery czego wymagają od świata i co potrafią.

 

Dziś już wiem o tym, że takie coś jest choć nie jest to tak ordynarnie widoczne.

Wprowadzę w temat powiedzonkami:

- Poznać pana po cholewach,

- Pokarz mi swoje buty a powiem ci kim jesteś,

- Słoma z butów mu wystaje,

...

 

Zastanawialiście się kiedyś dla czego kobiety tak lubią buty? 

Ano własnie bo one prawie zawsze pasują.

Poza paroma chorobami,dolegliwościami oraz kontuzjami  stopa człowieka w pewnym momencie życia się nie zmienia aż do późnej starości.

"Bo kochamy buty" reklama z udziałem piosenkarki, pewnej marki której nazwy nie wymienię(zakładam iż tego M by sobie nie życzył z powodów wymienionych w audycjach).

Ogólnie mitem jest iż buty musza pasować do reszty(torebki,sukienki,....wstaw dowolne).

Dla zobrazowania przykładu(pańcie na wieczorze kawalerskim w czerwonych sukienkach typu`mała czarna` i każda w innych szpilach).

 

Do brzegu! Akcja będzie komiksowa dla słabiej czytających(obrazki). :P

 

Wyróżniamy 3 podstawowe stany pomiarowe owego problemu:

-moment podjęcia decyzji o zakupie,

-moment zakupu,

-moment używania/zakładania.

 

Jeśli przyjmiemy słowa M za wykładnik to Kobieta jest utkana z emocji. Zatem różnymi emocjami się kieruje w każdym z 3 stanów(pierwiastków) w danym okresie życia(momencie).

 

Przechodzimy do analizy(rozbieramy na kwanty cały mechanizm).

Pojedziemy z koksem na przykładach(w tym momencie zostaje aktywowany tryb obrazkowy).

 

SZPILKI klasyka gatunku a tak wiele możliwości.

 

Wysokość obcasa jest znacznikiem seksualności(chęci chędożenia), opiewa to o mechanizm wyżej uniesionego środka ciężkości bioder z czego wynika wyższa chybotliwość/balansowanie nad podstawą. Czyli obrazując tyłeczek niuni seksowniej faluje. Kusi.

 

Image result for szpilki klasyczne

Kolejnym parametrem jest jego(w tym przypadku szerokość/konstrukcja).

Obrazuje to stabilność emocjonalną danego osobnika.

Traktujemy to jako filar podtrzymujący konstrukcje. 

Czym grubszy tym bardziej samiczka jest nie pewna i na abarot.

 

Kolejny parametr to grubość podeszwy na podstawie paliczków.

Wychodząc z założenia, że standartem  jest do 1 cm, to podwyższenie tej wielkości jest miarą chęci zwiększenia przekraczania barier seksualnych. Proporcjonalnie czym grubiej/wyżej tym granica przesuwa się dalej.

 

 

 

 

Image result for szpilki klasyczne gruba podeszwa

 

Kolejny parametr to odkrycie  palców licząc od frontu bucika.

Jest to miara konwenansu w stosunku do norm przypisanych.

W pewnym sensie nie ukrywanie kobiecości(aspektów seksualnych)w strukturach urzędowych/społecznych.

 

Odkryta pięta.

Parametr dbałości o słabo dostępne elementy ciała. Konserwacja :P. Pielęgnacja słabo dostępnych miejsc. Reasumując zdrowie ogólne.

 Image result for szpilki klasyczne gruba podeszwa odkryta piÄta

 

I następny szczególik.

Nie schowane palce w buciku.

 

Image result for szpilki klasyczne pÅytkie

Jest to mocno istotny element dla związkowców.

Zazwyczaj jest to sygnał iż pańcia zaczyna przygotowania do opuszczenia obecnej orbity w relacji.

Lub jak kto woli sama sobie podbija swoja zajebistość bagatelizując wpływ czynników zewnętrznych.

Prosto pisząc podkręca ego do jakiegoś przekrętu. W mechanizacji rolnictwa można to odczytać jako mniejsze stópki zostawiają mniejsze ślady(zbrodni).

 

Skoro mamy już podstawowe elementy geometryczne to przejdziemy do kompozytu.

 

KOLORYSTYKA

 

Czerwień strażacka.

Jest to podstawowy kolor sygnałowy.

Daje znać światu jestem ognista bierz mnie ogierze.

Czym bardziej ton odpada w ciemne bordo tym bardziej pańci kończy się czas przydatności do spożycia.

Kierując się w stronę różu analogicznie kobitka się odmładza.

 

Czarny, jest to kolor uznawany za klasyczny/urzędowy. Pasujący do wszystkiego nawiasem pisząc uniwersalny.

 

Beżowy, zabarwienie ciepła , stan rodzinny/stadny.

 

Biały w pewnym sensie kontrast do czerni. Lub maskowanie czystości(wybielanie).

 

Niebieski i pochodne, pańcia jest na etapie zmiany stanu władzy. Diametralne oznaczenie chęci zmiany ustroju.

 

Żółty, emocjonalność pisklęcia(nic dodać nic ująć).

 

Brązowy, pewnego rodzaju stagnacja.Stabilizacja pozorna.Rutyna. Nie wyróżnianie się z tłumu.

 

Szary/Stalowy zwiększony poziom BRĄZOWEGO.

 

SPÓJNOŚĆ PANCERZA.

 

Czym bardziej ogólnie budowa jest jednolita tym bardziej nasza samiczka jest takoż jednolita.

Ilość dziur, otworów, braki w materiale tym bardziej jakby na zewnątrz ma się wydostać cielesność uciskana przez ciemiężce.

Czyli podeszwa i dwa paski to taki FULL luz dla emanacji seksualnej.

 

MORO, ZMIENNOŚĆ BARW I OGÓLNE MASKOWANIE

Czym więcej kolorów na raz tym więcej wątków dzieje się w życiu samiczki.

Im rozbieżność barw jest większa tym bardziej wątki są odległe od siebie.

Wielkość jakby plam/kształtów stanowi o błahości lub powadze problemu/tematu.

Tak samo kształt. Czym bardziej znany tak i z problemem. Np prostolinijny, kolisty, asymetryczny, prostokątny... itd.

   

 

  

Image result for szpilki klasyczne wielokoloroweImage result for szpilki klasyczne wielokoloroweImage result for szpilki klasyczne wielokoloroweImage result for szpilki klasyczne wielokoloroweImage result for szpilki klasyczne wielokolorowe

Istotę problemu widać gołym okiem.

 

FAKTURA POWIERZCHNI

No to jest dość proste.

Im gładsza powierzchnia tym gładziej ze wszystkim.

Każde odkształcenie to problem do pokonania.

Np. Każda wariatka nosi kwiatka(oczywiście ironia, ale czy na pewno?).

Sami rozumiecie co oznaczają gwiazdki na buciku? 

W tym paragrafie się zawierają `tyż elementu dekoracyjum`czyli wszystkie pierdółki doczepione do buciszcza.

(gwiazdki,kwiatki,strączki,nity,ćwieki.....itp).

 

Błyszczenia chyba nie trzeba tłumaczyć(LAKIERKI vs MATOWE) to jest oczywiste jak to, że słonce jest reaktorem termonuklearnym.

(czyli czym bardziej błyszcza tym ja bardziej lśnię).

 

MATERIAŁ WYKONCZENIOWY

Tu się bardziej rozchodzi o rodzaj z którego jest wykonane główne poszycie pancerza.

Zdradzę tylko jeden(coś trzeba zachować na potem gdyby miało nastąpić?).

ZAMSZ oznacza on dokładnie Ciepłe relacje w stosunkach między ludzkich. Takie osoby są zazwyczaj miłe/przyjazne/dość spokojne/opanowane. Oczywiście nie pisze tu o sytuacjach ekstremalnych.

 

MARKA/PRODUCENT

 

To jest oczywiste ale zapodam. Nic innego jak status i zamożność, czyli dostęp do `kasiury` i zasobów.

No i oczywiście paradowanie z tym w świecie(LANS).

 

 

Zatem reasumując te wypociny.

Ten skill powstał na bazie obserwacji w terenie s przypadkowymi osobami, często poddany głębszej analizie przy pomocy samiczek(tu głównie artystki,znachorki,kołcze personalni, i takie tam pochodne).

Nikogo nie zmuszam aby przyjął to za wykładnie.

Po prostu podczas badań(powiedzmy lub tak to nazwijmy)nie chciało wyjść inaczej. 

Istotne może być uwzględnienie naleciałości regionalnych/klimatycznych i mnogo innych ale wyjściowo anomalie zawsze stanowią o prawdziwości reguły.

Opracowano na ZARDZEWIAŁEJ RUBIEŻY POLSKIEJ REPUBLIKI tudzież w krajach Europy zachodniej(obserwacje).

 

 

CDN(kiedyś tam)

:P

 

Samiczki tylko bez czepialstwa?! Upoważniam was do komentowania.

 

Moderka a wy na to co ?@Quo Vadis? @Rnext Samiczki mogą?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci @Tornado przedstawię w znacznie krótszej wersji swój punkt widzenia ;)

 

Klasyczne szpilki, na cienkim obcasie tylko okazjonalnie i na galowe i efektowne wyjścia.

 

Buty na słupku prawię zawsze i do codziennych stylizacji bo:

- wygodne

- nigdzie obcas nie grzęźnie

- stabilne przy kostce na mieście

- pasują do spódnic, sukienek spodni mniej eleganckich.

 

Koturny i podwyższenie w bucie ponieważ niweluje wysokość obcasa, nie męczy stopy i dodaje centymetrów wzrostu ;) do tego nie czuć krzywizn bruku pod stopą.

 

Wieloklorowych nie lubię, z mozaiką lub innymi ozdobnikami kwiecistymi lub tęczowymi.

 

W razie konieczności mam dwie pary butów np. na konsolacji mam na stopie szpilkę natomiast w drodze na cmentarz słupek. Kobiety wyglądają komicznie na cieniutkiej szpilce wbitej po samą pięte w ziemię, a momentami przy galowym stroju w szpilce w błocie....i po szyku ;)

Edytowane przez Sitriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, chyba trafne :) a ja mam własne obserwacje. Co za różnica na którym etapie życia są kobiety, jak się noszą itd., po ost. wycieczce w góry (mieszane towarzystwo) stwierdzam, że chyba wszystkie kobiety są takie same czy to klubowiczki czy łażą po górach, tematy główne i niezmienne: seksualne aluzje, narzekanie na facetów, obgadywanie facetów (zajęte obgadują swoich, singielki lokalnych gości), wypytywanie kiedy zmienisz status cywilny. Oczywiście sama lubię o tym gadać, ale.. nie non stop! Oczywiście faceci też tak nudzą, ale oprócz tego interesują się innymi rzeczami, z których potem śmieją się kobiety. :D No cóż nie potrzeba mi zatem mieć żadnych przyjaciółek i koleżanek, tylko znajome.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Piłsudski pouczy o zimnym odczycie, a wyszedł jakiś horoskop.

 

Panie, takie rzeczy tylko na gwieździstym niebie.

 

Gwiazdobiór seksu sekstantu

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazdozbiór_Sekstantu

 

18 godzin temu, Tornado napisał:

Kiedyś(jakieś 20 roki temu) zastanawiałem się z kolesiem(właściwie on się zastanawiał na głos ja byłem aktywnym słuchaczem), że fajnie by było aby kobiety miały ogonki.

Wtedy by było widać jak nim merda, czy się cieszy czy jest smutna itd.

Ogonki zawsze spoko.

 

 

I koniecznie kufę, żeby można było kaganiec założyć.

 

 

 

 

Ale co to jest kufa?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kufa_(kynologia)

 

 

Edytowane przez Johnsons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.