Skocz do zawartości

Wahadło poszło w lewo czyżby teraz odbijało w prawo?/Niemcy.


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.tvp.info/37391351/

 

Czyżby w końcu sie budzili? Francja tak samo kiedyś Le Pen w sondażach jak korwin a w ostatnich wyborach odpadła dopiero w drugiej turze prezydenckich.

 

Od wielu ludzi słyszałem, że niemcy są wkurwieni na imigrantów ale ja sam staram sie nie wdawać w rozmowy o polityce będąc za granicą więc nie słyszałem od żadnego niemca nic takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już, to powoli wytraca prędkość dochodząc do szczytu. Puki co, na marszu AfD było 10 tyś. ludzi, a na kontrmanifestacji kilkanaście. U nas na Marszach Niepodległości jest minimum 60 tyś. ludzi, a łącznie w kontrmanifestacjach 5-6 tyś., tak więc nawet nie zaczęli się zbliżać do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz za razem są ataki na meczety i muzułmanów w Niemczech, w dodatku w Niemczech jest największy w Europie antysemityzm, jest także coraz więcej organizacji o charakterze neo-nazistowskim, ale o tym w mediach nie mówią :)

Moim jednak zdaniem to zbyt daleko poszło, na pewno jeśli chodzi o pokojowe rozwiązanie tej sytuacji, takiej nie uwzględniam.

Edytowane przez Themotha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger islam, tak jak feminizm czy LGBT i inne dewiacje to są narzędzia w rękach marksistowskich dyktatorów o których nie wiemy, bo urzędują w cieniu, jak cała ta hałastra z islamem na czele zrobią swoją robotę zostaną odstrzeleni.

Jakby jakimś cudem Europa Zachodnia się nawróciła problem z Islamem byłby załatwiony w ciągu tygodnia, to są lata świetlne jeśli chodzi o potencjał :)

 

No ale niestety, Panom na górze zamarzył się marksistowski raj i wykorzystują do tego wszystkie dostępne środki a o nawróceniu nie ma mowy :)

 

Są wygodnym narzędziem w niszczeniu naszej kultury a stały stan zagrożenia sprawia, że rządzący marksiści antykulturowi mogą stale ograniczać naszą wolność podsłuchy, inwigilacja, dziwnym trafem zwykle dotykają środowisk prawicowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się ale tylko dlatego sponsorują bo Europa im na to pozwoliła, to jest jeden z elementów machiny o której wspomniałem post wyżej, jakkolwiek byś tego nie nazwał, wszystko dzieje się za przyzwoleniem twórców nowego porządku, tak jak wspomniałem, jakby Islam zaczął im się bardziej panoszyć, zrobili by z nimi porządek w tydzień, ale dopóki są im potrzebni, to ich nie ruszają, to są ludzie którzy mają potężną władzę, pieniądze, służby specjalne i wiele innych czynników które składają się na ich wielki potencjał.

 

Mahometanie to prymitywnie ludzie, mieli u siebie przez tyle lat ropę, ale dopiero dzięki Zachodniej technologii potrafią ją wydobywać, nie wymyślili sami nic, bo są za tępi, potomkowie koczowników pustynnych, no może prócz Persów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.