Skocz do zawartości

Nowy "Srajfon" do 500 zł. Warto?


deleteduser15

Rekomendowane odpowiedzi

@typiarz

Ja bym spojrzał na wszystko, należy patrzeć na całość ofert.

Chińczycy dysponują najlepszą technologią, szajsungi mają za dużo softu wgranego już na starcie typu gazety.pl i inne szmatławce, których nie da się usunąć bez instalacji cracku na komórce. 

Ja mam teraz chyba ze 2 giga albo półtora ramu non stop wolne. Na początku pokazywało ile się ram zwalniało ale to usunęli w któreś tam aktualizacji, ale mniejsza o to, nie jestem w stanie zapełnić tych 3 giga za cholerę, jak włączam czyszczenie to max ze 400 mb się usuwa, zresztą szczerze mówiąc nie ma nawet potrzeby czyszczenia bo wszystko chodzi elegancko, lepiej nawet jak po formacie samsunga s3 czy s4.

Polecam naprawdę Xiaomi red mi 4x wersję 32/3 , poczytaj o nim jakieś opinie itp. Ale jak kupisz inny to spoko tylko  ja jeśli miałbym znów wybierać telefon to tylko xiamoi bo mnie palpitacja bierze jak widzę te gówniane apki, których nie możesz usunąć legalnie choćby w samsungach( w Xiamoi chyba nie masz żadnej takiej apki (Jedyna apka, której nie używam totalnie to "MIUI FORUM" i jest to tylko jedna ! a resztę albo sam instalujesz albo masz już całkiem dobre zainstalowane.

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie piszę z xiaomi redmi note 4. Szczerze polecam. Nie mam z nim żadnych problemów. Bateria trzyma długo, nie zacina się, gra przyzwoicie, internety działają bardzo dobrze. Kupiłem wersję europejską z B20 i na swojej wsi działa sprawnie LTE. GPS czasami przyświruje, zdjęcia wychodzą tak średnio bym powiedział.

Edytowane przez DzikiWonsz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2018 o 16:39, Perun napisał:

@Zły_Człowiek koniecznie wersja 3gb ram 32gb 

I taką sam posiadam, i nie narzekam. :D Naprawdę dziwię się tym ludziom, co na nie narzekają. Serio.

Mi się ani nie zaciął, ani nic... Kiedyś Xiaomi może było dziadowskie, ale obecnie to całkiem solidna firma.

A te samsungi i apple nie mają dużo lepszej jakości, a biorą kasę za logo głownie.

Tak, miałem iPhone'a i niech se wsadzą iOS do dupska za planowane postarzanie produktu (coraz gorzej działający telefon i rozwalające się słuchawki i kable).

Miałem Samsunga, działał dobrze, ale kijowa bateria i pełno syfu.

 

Xiaomi jest obecnie najlepszym wyborem, weź z gwarancją, to jak coś sie stanie, to oddasz, lol. Z używkami tak nie będziesz miał.

Za 500 zł nie wiem, czego wymagasz. Może od razu Ferrari?

Pozdrawiam

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wybaczcie odgrzewanie kotleta, od maja już @Towarzysz_Winnicki już na pewno coś nabył ale tak dla formy, aby wyrazić opinię w temacie.

 

On 5/28/2018 at 5:02 PM, Ali said:

Nie wrócisz już nigdy na androida. Wszystkie osoby, które wybrały jabłko zostaną przy nim tak długo jak się da(spośród tych które znam rzecz jasna ?).

Ja właśnie nabyłem 6s+ i jestem ultra rozczarowany. To jak porównanie ie i firefoxa - nie ma porównania. Nie dość, że nie ma porządnych aplikacji to wcale nie jest taki szybki - za te same pieniądze można mieć jakiegoś nie-flagowego szajsunga albo huawei ze znacznie lepszym prockiem, lepszym aparatem i tysiącem przydatnych aplikacji. A japko co? Tylko te podstawowe i najbardziej popularne i nic poza tym - reszta albo nie działa albo każą bulić jak za zboże. Ja rozumiem, że 90% ludzi nie interesuje tak naprawdę funkcjonalność tylko wygląd i szpan ale mnie nie.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz właśnie mówię to w odniesieniu do samsunga którego posiadałem(s4) który po pół roku użytkowania nadawał się jedynie jako latarka, oraz do huaweia p20, którego ma siostra. Mamy mniej więcej te telefony ten sam okres czasu i wiesz jaka jest różnica? Choćby taka ze aktualnie mam włączone 32 aplikacje w tle i nawet tego nie czuje. Możliwe ze musisz się przyzwyczaić bo na początku tez miałem mieszane uczucia.

 

 

o cholera to już tyle czasu minęło? Życie jednak szybko leci ???

Edytowane przez Ali
Dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Towarzysz_Winnicki Nie wiem co za opinie słyszałeś, ale pewnie nie były to wiarygodne osoby. To nawet nie były osoby, które miały do czynienia z xiaomi. 
Mój brat kupił Xiaomi Redmi 4X 3GB/32GB, patrze co to za gówno, bawię się, pytam ile dałeś za to, mówi, że 600 zł haha, dobra brat zamawiaj mi też to. Mam ten model rok czasu i jest to naprawdę świetny telefon. Planuje kupic cos większego jak mi mix 2s. Znajomi, rodzina mają xiaomi, żadnych problemów, naprawdę polecam i pozdrawiam znajomych, którzy biorą ajfony na raty albo kredyt. Pokaż si, a zastaw się, witamy w polsce !  
 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj Flagowca najlepiej porzadnych marek min 2GB RAM i rozdzielczość 1080 x 1920px oraz z mozliwoscia otworzenia klapki na baterie... do 500-600zl starszego np. Samsunga z wersji S zadbanego znajdziesz i co ciekawe kobitki - takze FEMINISTKI hehe takie zadbane czesto sprzedaja ;) sadze, ze moze tak jest iz lepiej dbaja o FLAGE nie niz o Faceta :D, a jak nie bedziesz mial pecha to raczej posluzy Ci dlugo taki sprzet,

Huawei - uwazaj na wersje z Lite! mam cynk z centrum serwisowego, ze na Rynek PL i rynek wschodni przychodza z kiepskimi plytami i ich organami tzn. ze lubia padac od przegrzania czesto jedno lub drugie i co ciekawe bardzo czesto chwile po gwarancji ? wiec lepiej szukac bez Lite.

 

Iphone to wiadomo jak nie podroba to Kozak, co do wnetrza, ale jak masz Windowsa i bedziesz chial to i owo z nim porobic to raczej sobie odpusc jablko, a i uwazaj tez na Iphone bo starsze wersje dostaly jakis czas temu nowe aktualizacje i bateria trzymala jak na wykonczeniu ;/ spora afera o tym byla. 

Inne marki to juz spora roznica w jakosci a najbardziej we wnetrzu smartfona. Uwazaj tez na podrobki bo jest ich multum z uzywanych ;/ Flagowcow.

Pozdrawiam i powodzenia w zakupie zycze

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/14/2018 at 6:21 PM, Ali said:

łaśnie mówię to w odniesieniu do samsunga którego posiadałem(s4) który po pół roku użytkowania nadawał się jedynie jako latarka

To miałeś pecha a teraz masz fuksa.

Szajsungi nie są bardziej zawodne od ajfonów a inne droidy są dużo bardziej niezawodne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz kupiłem Moto G5 za 500 zł.

 

Miałem Samsunga S4 z którego nawet byłem zadowolony.

 

Ten Moto też daje radę. Dwie wady jak dla mnie: brak żyroskopu, co limituje trochę funkcjonalnośc mapy, oraz brak NFC (ale tego akurat nie używam). Może tez komuś się wydawać niedostatecznie cienki, ale bardzo dobrze leży w dłoni.

 

Funkcjonaność ma mega fajną. Szczególnie jeżeli chodzi o czytnik lini papilarnych na przodzie, który też działa jako czujnik funkcjonany. Czyli jeden do wszystkiego, rewelacja. Bateria 2 dni. Zdjęcia dobre. Jakość dzwięku mogłaby być lepsza, ponoć jakies chujowe głośniki zastosowali, to samo z nagrywaniem dzwięku, cienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt

To znaczy ja akurat mam remi note 4, on jest dosyć duży.

Jak chcesz mniejszą komórkę to niestety za dużo nie pomogę natomiast ja mam model :

https://allegro.pl/nowy-xiaomi-redmi-note-4-b20-32-3gb-etui-23-i6993656912.html?snapshot=MjAxNy0xMS0xNVQxNToyODoyNi4xNzdaO2J1eWVyOzQ5YmZjNGViNmY0ZTY0ZmZmOTg0NDAxOGFiZGRkMTBkYWM2MDNkYTAwMzU5ZTJhZmEwYjljOWI5NDhjYTE3Yzc%3D

 

I jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Xiaomi Redmi 3s Pro i jestem z niego bardzo zadowolony. Kupiony w styczniu 2017 do dziś świetnie chodzi. Zero zwiech, zamulania. 


Także polecam brać jakiś model Xiaomi w tej puli budżetowej.

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi prawilna marka. Ja posiadam Redmi Note 4 i największym jego atutem jest dość pojemna bateria 4400mAh. Te lepsze modele mają chyba gorszą baterię, o ile się nie mylę. A przymus częstego ładowania potrafi być uciążliwy. Nie odbija się to też zbytnio na wadze.

No i także obecnie mieści się w 500 złotych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 godziny temu, zordon napisał:

A czy ktoś zamawiał telefon bezpośrednio z aliexpress? W sensie, czy nie przyjdzie padaka? Szukam czegoś budżetowego, znośnego w stylu smartfona.

Jak do 400-500 zl to LeRee Le 3 i podobniez szkoda tracic czas na szukanie czegos innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.