Skocz do zawartości

Nowy "Srajfon" do 500 zł. Warto?


deleteduser15

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia :) Muszę kupić nowy telefon, bo mój Kruger zmarł śmiercią męczeńską niedawno. Niestety nie dysponuję dużym budżetem. Czy warto się czymś zainteresować w tym przedziale cenowym? Telefon obowiązkowo musi mieć zainstalowany system Android, wszelkie Windowsy mnie nie interesują. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DzikiWonsz napisał:

Xiaomi lepsze

Ale już droższe. Jest pośrodku drogi między One+ a Huawei:) 

 

@Towarzysz_Winnicki to ciekawe, bo ja też i same dobre, miałem okazję chwilę użytkować i jakość była bardzo zacna - tylko znów są coraz droższe. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ode mnie usłyszysz dobrą opinię. Może mam i trochę droższego Xiaomi, ale nie zawodzi mnie  ani w czasie żywotności baterii ani wydajności, a  nakładka graficnza sprawia, że interfejs Androida jest jeszcze lżejszy dla systemu i bardzo "user friendly".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbieraj sobie kasę na IPhone, ja mam 6s i to jest tak jak mówią. Nie wrócisz już nigdy na androida. Wszystkie osoby, które wybrały jabłko zostaną przy nim tak długo jak się da(spośród tych które znam rzecz jasna ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Witajcie Bracia :) Muszę kupić nowy telefon, bo mój Kruger zmarł śmiercią męczeńską niedawno. Niestety nie dysponuję dużym budżetem. Czy warto się czymś zainteresować w tym przedziale cenowym? Telefon obowiązkowo musi mieć zainstalowany system Android, wszelkie Windowsy mnie nie interesują. 

Witaj, 

 

Nie napisałeś jakie masz oczekiwania wobec smartfona? 

Biorąc pod uwagę budżet który nie umożliwia, na duże pole do popisu.. Popieram kolegów, Xiaomi to bardzo dobra firma produkująca, znakomite produkty w stosunku jakość = cena.Mam wielu znajomych którzy robili przesiadki, z IPhone i nikt mi jeszcze nie narzekał, że to była zła decyzja... W tym budżecie masz do wyboru Xiaomi Redmi 4X celuj w wersje 3GB RAM, Redmi Pro (używka) 5.5' Ekran 4Gb /64Gb ekran AMOLED i solidna baterie 4000 mAh. 

 

Określ się jakie masz wymagania poza systemem i coś doradzimy. 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Nie mam dużych wymagań, byle bateria długo trzymała i był bezawaryjny (jeżeli w ogóle coś takiego istnieje) Kruger & Matrz, nie polecam najgorszemu wrogowi.

Znam Kruger Matz i powiem tak ta firma poszukuje najtańszych telefonów z Chin, z podzespołami niskich lotów i oferuje je jako swój produkt oraz własnym logo. 

 

Jest jeszcze Xiaomi A1 czysty Android z tym, że ponad budżet ok 750 zł 

 

Bądź ciekawa propozycja jest na ten moment Redmi 5 plus. 

 

Opcjonalnie Huawei P8 (używka) Honor 8

 

Jeśli nie masz wygórowanych wymagań zerknij na Redmi 4X znakomita bateria, dobre wykonanie - minusem średniej jakości aparat ale cóż oczekiwać więcej za nowy smartfon w kwocie do 500zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś do czynienia z Xiaomi Redmi Note 4? Znajomy chce sprzedać. 
Jeżeli chodzi o Huawei to są to faktycznie dobre telefony, cała moja rodzina jest zaopatrzona w tę matkę, jednak każdy z nich kosztował powyżej 1,5k.

Edycja:
Sorry kolega @Lethys odpowiedział, nie zauważyłem jego wpisu.  

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam xiaomi 4x red coś tam 32giga/3 giga ramu za chyba 700 kupiłem i jeśli xiaomi takie pozostanie to nie wymienię go na żaden inny model. Praktycznie 0 gówień, nie trzeba resetować ramu no po prostu miód, tylko brać natomiast wszystkie szajsungi odradzam z całego serca, gówniane apki typu gazeta.pl itp .

Xiaomi jest aktualnie dla mnie numer jeden. Szybki, sprawny, długo wytrzymuje, bez zbędnego softu, chyba każda apka jest fajna tylko apraty troszkę słabsze mają ale za to całą resztę lepszą.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Johnsons napisał:

A Xiaomi nie ma problemu z lokalizacją i językiem polskim czasem?

Nie ma.

Nie miałem lepiej działającego telefonu w moim życiu. A ja mam 4x także też nie jest to najnowsza wersja.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam zależy na jakim układzie siedzi. Chyba mediatec swirowaly z lokalizacja. Tzn. pokazywały ja, ale z przesunieciem. 

Z językiem wszytko zależy jaka tam nakładka siedzi. Jedni te całe miui chwala, inni nie. Jedno co ma słabe to aparat. Ogólnie telefon jak telefon wszyscy się xiaomi zachwycają, bo tani jest. Jakby inne markowe telefony były w niższych cenach to na xaoimi by nikt oprócz ruskow I Ukraińców nie spojrzał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.