Skocz do zawartości

Praca z perspektywą


Młody98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że jestem jeszcze młokos, a nie mam za bardzo z kim w otoczeniu porozmawiać, kto mógł by mi pomóc doradzić. Mam problem i zwracam się do was z prośbą o wsparcie.

Mam dwie oferty pracy na podobnych warunkach jeśli chodzi o szkolenia, wyposażenie i wypłatę. Różnica jest taka że jedna jest 20 lat na rynku, szef starszy gość firma dość spora z kilkoma oddziałami w Polsce. Druga oferta to firma której żywot liczy zaledwie rok ale ludzie są z niej zadowoleni, młodzi ludzie w zespole, szef też przed 30, chęć rozwoju i poszerzenie działalności. W drugiej pracy wprost powiedział szef że będzie szukał osoby odpowiedzialnej za region więc również możliwość awansu. W pierwszej firmie wątpię ale z drugiej strony jest aktualnie wieksza.

Większość z was ma doświadczenie w pracy proszę o pomoc i obiektywne opinie. Podkreślam że nie zależy mi na mega hajsie odrazy tylko budowaniu kariery i myślę co na dłuższą metę będzie lepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że 98 w nicku to rok urodzenia, to poszedłbym tam, gdzie będziesz miał lepszego przełożonego, który nauczy Cię więcej. On będzie człowiekiem, z którym spędzisz dużo czasu i będziesz korzystał z jego doświadczeń, nie tylko zawodowych, ale także życiowych. O awans się nie martw, jeśli będziesz wystarczająco dobry, to nie będziesz miał problemu z awansem lub przejściem do innej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi :) myślę nad tym młodym zespołem, fakt możliwość awansu, a przede wszystkim  pobyt z mlodym zespolem, a nie dziadkami jest raczej lepszy. @TomZy tak 98 to rocznik :) to są moje początki. @Adams również tak samo na to patrzę wolę teraz zarabiać 2 koła i mieć możliwość rozwoju i piąć sie w górę niz zacząć z 4 i tam zostac na wieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.