Skocz do zawartości

FwB z Karynka o niskim SMV


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem szanownej Braci,

Ostatnio poznałem pewną Karynkę, jest bardzo bezpruderyjną osobą, po ostatniej relacji, nie mam wygórowanych oczekiwań co do przelotnych relacji, ale wydaje mi się, że jej "otwartość" przyćmiewa jej uroda, po prostu ostatnio dochodzę do wniosku, że średnio mi się podoba, na dodatek jej wadą jest bałagan na strychu.

Obawiam się, że zamiast przelotnego seksu wpieprze się w czyjeś problemy i zostanę nimi obarczony.

Do takiej toksycznej relacji pcha mnie poniekąd desperacja spowodowana dysfunkcją seksualna, mianowicie dziwne alergiczne zapalenie żołędzi, które najpewniej nie wynika z żadnej infekcji, bo tą opcję wieloma badaniami wykluczylem byłem też u wielu lekarzy. Poza tym nie mialem praktycznie żadnych ryzykownych zachowań,a alergikiem jestem  od dziecka. Ten problem bardzo wpływa na mój ogólny komfort życia i odpycha mnie od bliższych relacji z ogarniętymi paniami...bo pomimo tego, iż jestem całkiem ogarniętym gościem obawiam się relacji z atrakcyjną panią ponieważ nie wiem jak wytłumaczyć, że raz na jakiś czas jest zaczerwienienie jakbym dymal biedronki (nie nie jest to żadne hsv) 

Co sądzicie o takim przykrywaniu problemu i przygodnym relacjom w celu doraźnego zaspokojenia popędu ? Onanizmu staram się unikać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystaj I szukaj innej. Pamiętaj o zasadach BHP - kondony.

 

13 minutes ago, Perun said:

wydaje mi się, że jej "otwartość" przyćmiewa jej uroda, po prostu ostatnio dochodzę do wniosku, że średnio mi się podoba, na dodatek jej wadą jest bałagan na strychu.

Pytanie czy jest tak brzydka, że aż nie staje?

Strych olej no chyba, że tam ją dymasz.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perun napisał:

Ostatnio poznałem pewną Karynkę, jest bardzo bezpruderyjną osobą,

To fajnie :)

Cytat

ale wydaje mi się, że jej "otwartość" przyćmiewa jej uroda,

A to się zdarza :)Ale z drugiej strony - wg mnie nie jest to aż takie konieczne. Zawsze w niej coś ładnego znajdziesz, w absolutnie najgorszym, rzadko jednak spotykanym przypadku będzie to Twój fiut :)

Może będą to uroki krotkotrwałe i przemijające (zarazem też nawrotne !) - ale przecież też się liczy.

Zwłaszcza jesli spojrzysz przez pryzmat "always look at the bright side of the life"

Cytat

po prostu ostatnio dochodzę do wniosku, że średnio mi się podoba, na dodatek jej wadą jest bałagan na strychu.

To jest poważniejszy problem.

Oczywiście zależy tez jakiego typu jest to bałagan.

Cytat

Obawiam się, że zamiast przelotnego seksu wpieprze się w czyjeś problemy i zostanę nimi obarczony.

Sztuka w tym by nie dać się obarczyć.

Cytat

Poza tym nie mialem praktycznie żadnych ryzykownych zachowań,a alergikiem jestem  od dziecka. Ten problem bardzo wpływa na mój ogólny komfort życia i odpycha mnie od bliższych relacji z ogarniętymi paniami

Nie bardzo tu widzę logiczny związek pomiędzy dysfunkcją seksualną, która nie jest problemem przy pannie z niskim SMV a zaczyna być - gdy SMV rośnie.

Edytowane przez Bonzo
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie, ceń się i bierz tylko to co Ci się podoba a nie byle co. Wg mnie będziesz żałował jeśli w to wejdziesz. Słuchaj intuicji skoro mówi:

1 godzinę temu, Perun napisał:

Obawiam się, że zamiast przelotnego seksu wpieprze się w czyjeś problemy i zostanę nimi obarczony.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Bracia piszą, testuj Panią ale bezpiecznie ☺️ I pamiętaj że gdy Ty będziesz myślał o lepszej partii, ona będzie robić to samo. 

 

Jest tu fajny temat, gdzie jeden z Braci ma odmienne od nas zdanie, jak wypocznę to się udzielę. Opowiem co i jak, z czym to się je aby się podzielić wrażeniami jak to działa. 

 

Ps zbliża się pierwsza po północy, a ja wróciłem od swojej fwb?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2018 o 15:40, Perun napisał:

Co sądzicie o takim przykrywaniu problemu i przygodnym relacjom w celu doraźnego zaspokojenia popędu ?

 

WIESZ o co chodzi w tej grze, masz odpowiedni mindset - w razie czego wyjdziesz z tego bez rys na psychice.

 

Natomiast - jeśli jesteś odczuwalnie wyżej na drabince seksualnej niż pani, to może się okazać, że jesteś idealnym kandydatem na ojca jej cudownego dzieciątka.

BARDZO, BARDZO, BARDZO uważaj.
Załóż, że pani jest płodna 24/7, nie korzysta z żadnej antykoncepcji (choćby przysięgała na wszelkie świętości i dowody rzeczowe prezentowała).
Panią kryjesz TYLKO w kondonie. Własnym, kupionym osobiście, trzymanym 24/7 przy dupie, poza zasięgiem sprytnych rączek.

Po skończonej akcji SAM, OSOBIŚCIE likwidujesz dowody rzeczowe. Do kibla i chlup, bądź w inny sposób, który uniemożliwi pani desperackie ruchy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.