Skocz do zawartości

Próba charakteru 100DNI


Rekomendowane odpowiedzi

UPDATE

 

Siemanko Bracia.

 

Sto dni jak z bicza strzeliło, a ja jak powiedziałem tak zrobiłem. W tym czasie raz byłem u divy na początku przysięgi. Jeżeli chodzi o ciśnienie to dwa razy miałem je wyjebane w kosmos, ale spokojnie je przetrzymałem. Skoczył bym do divy ale w tej angielskiej mieścinie, w której jestem znam tylko dwa lokale i szkoda było 80F za 30min, wolałem się pomęczyć. Ogólnie libido cały czas wysokie ale nie opierdalam się i wykorzystuje tą energię na inne czynności.

Jako, że odłożyłem rękę na bok i waliłem tylko co i raz od około 3 lat to nie zauważyłem jakiś spektakularnych efektów, ale i nie po to to robie.

Generalnie czuje się dobrze, trenuje, biorę zimne prysznice rano/wieczór nie pije wogólne alko stąd po prostu nie daje rady wyłapać konkretnych efektów nofapu.

Obecnie z kobietami mam bardzo mało do czynienia więc nie wiem czy coś zmieniło w odbiorze mojej osoby(btw. milfetka z ktora sie spotykam w Polsce mowi ze glos mi sie zamienił, rozmawialiśmy przez tel kilka razy), ale szczerze mówiąc hooj mnie to, bo zbrojii coraz mniej na mnie.

Pozdrawiam Bracia, dzięki za wsparcie i niedługo wjeżdzam z innymi przysięgami bo mam ciekawy pomysł. 5!

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.