Skocz do zawartości

Cytat dnia...


Rekomendowane odpowiedzi

Oto on:

 

Puści, płytcy, żałośni, niedojrzali emocjonalnie, w dziwny, magiczny sposób męscy i seksowni? To My, Bracia Samcy.

 

Co to za glupoty? Ktos z Was czuje sie plytki, pusty, zalosny lub niedojrzaly emocjonalnie? Czy za kazdym razem jak tu sie pojawie to musze Wam rozdzielac kopniaki zebyscie sie przebudzili? Przeciez to co ktorys z Was powiesil jako cytat dnia to klasyczna forma damskiego osmieszania mezczyzn ktorzy nie poddaja sie damskiej kontroli! 

 

Admini - won z tym haselkiem!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, wydaje mi się że pierwsza część zdania to szyderstwo z słów wypowiedzianych przez "rozczarowaną kobietę" :)"Puści, płytcy, żałośni, niedojrzali emocjonalnie..." Marek używa czasem tego w felietonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa ironia, której być może The Man nie rozumiesz. Mnie to śmieszy, nie czuję też potrzeby udowadniania czegokolwiek kobietom, ani tworzenia manifestacji że się szanuję - bo śmianie się z siebie, jest najwyższą formą szacunku i pewności siebie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest coś z tym hasełkiem nie tak, jak dziś rano to przeczytałem, to również zwróciłem na to uwagę. Widział bym raczej hasło takie, które by reprezentowało to samo co lew na wolności, gdzie nie trzeba nic mówić, odrazu wie się, że to lew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa ironia, której być może The Man nie rozumiesz. Mnie to śmieszy, nie czuję też potrzeby udowadniania czegokolwiek kobietom, ani tworzenia manifestacji że się szanuję - bo śmianie się z siebie, jest najwyższą formą szacunku i pewności siebie. 

 

Ja to rozumiem, Ty to rozumiesz ale Internet niekoniecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.