Skocz do zawartości

Wiertarko-wkrętarki


Betika

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o radę w temacie jak wyżej, narzędzie niezbędne w każdym domu i w każdym wieku☺️ Zamierzam korzystać sporadycznie, ale w najbliższym czasie czeka mnie rozkręcanie ( i skręcanie)  mebli oraz kilka otworów w ścianie . Czy takie parametry są wystarczające?

-akumulator litowo-jonowy marki Samsung 2.000 mAh; prędkość obrotowa na 1 biegu ok. 0-400 obr./min; prędkość obrotowa na 2 biegu ok. 0-1.400 obr./min; kierunek obrotów prawo/lewo; czas ładowania akumulatora ok. 60 min; w zestawie 8 wierteł, 8 bitów i walizka do przechowywania;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tego narzędzia ważniejsza, moim zdaniem, od parametrów jest jakość wykonania samego narzędzia i podzespołów. Na nic Ci wypisane na papierze parametry jeśli narzędzie rozleci się z powodu oszczędności poczynionych w procesie produkcyjnym.

Krótko - kto kupuje tanio ten płaci dwa razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wersja Pro: moim ludziom do pracy kupuję DeWalt 20V. Za 599 netto kupuję walizkowy zestaw z 2 bateriami, ładowarką i chyba kilkoma bitami. Wykorzystywane bardzo intensywnie, chłopaki chwalą je za "power".

Wersja Home: mój piwniczny warsztat wyposażyłem niemal w całości w elektronarzędzia Parkside. Tak, te z Lidla. Wkrętarki mam dwie, o różnych mocach i wielkości. Wykorzystywane jak to w warunkach domowych, od sporadycznie do rzadko, ale w zupełności spełniają swoje zadania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Przede wszystkim nie kupujcie wkrętarki z akumulatorem NiCd - nieporozumienie, takie to chyba jeszcze produkują w krajach byłego bloku wschodniego :(

Już wcześniej ktoś napisał, kupisz coś droższego, powiedzmy >200zł i powinieneś być zadowolony jako amator majsterkowania - no chyba że kręcisz jak pojebany...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.