Skocz do zawartości

Dziwna sytuacja z dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

Od około 3 tygodni spotykam się z laską 7/10. W sumie odpowiada mi, zwłaszcza pod względem intelektualnym i ambicjonalnym. Pisze do mnie codziennie, chce się spotykać, zawsze znajduje czas. Jakiś czas temu powiedziałem jej, w jakim ubiorze mi się podoba, od tamtej pory zawsze przychodzi na spotkania tak ubrana. 

 

Od drugiego spotkania złapałem z nią kontakt fizyczny typu obejmowanie, przytulanie, trzymanie za rękę, buziak w policzek na "do widzenia". Nie protestowała, siedziała spokojnie, nic nie mówiła odnośnie tego. Jest chętna na następne spotkanie. 

 

Problem w tym, że dzisiaj miałem 3-cie spotkanie a z jej strony zupełnie nic. To ja inicjuje kontakt fizyczny, ona zero. Jest pod tym względem zupełnie neutralna. Czy to jest normalne? Ostatnim razem, jak spotykałem się z 3 dziewczynami, to na 3 spotkaniu było minimum lizanie, a z ostatnią, to był nawet seks :) trochę głupio się z tym wszystkim czuje i nie wiem jak podejść do tematu. Czy powiedzieć jej o tym wprost? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe
Pańcia ci robi teścik.
Po pierwsze to ona nie chce wyjść na łatwą.
Po drugie a zatem sprawdza jakie masz intencje wobec niej.
Po trzecie dystansując się sprawdza też twoją reakcję i zachowanie.


 

4 minuty temu, Maurycy napisał:

Czy powiedzieć jej o tym wprost? 

Zwariowałeś?! 
To najgorsze co możesz zrobić bracie.

Zawsze powtarzam, więc i teraz powtórzę:
Inwestuj w biznes taką samą ilość emocji jaką inwestuje druga strona :) 

 

 

5 minut temu, Maurycy napisał:

to na 3 spotkaniu było minimum lizanie

Trochę późno te lizanie.
Jak się sobie podobacie to nie ma co się oszczędzać.

 

 

5 minut temu, Maurycy napisał:

a z ostatnią, to był nawet seks

Sex to jasna sprawa, że nie ma co wskakiwać do łóżka na pierwszej randce :) 

Wiele z twojej historii się nie dowiedziałem.
Może powiedziałeś albo zrobiłeś też coś co się pańci nie spodobało i zapaliła się jej lampka?
Jedno jest pewne, że pańcia robi ci teścik.

Najgorsza opcja jest taka, że się jej znudziłeś, ale pani nie wie jak cię o tym poinformować.
W związku z czym tnie kontakt fizyczny.
Chociaż ty pisałeś, że była neutralna, a nie, że" uciekała przed tobą", więc ciężko stwierdzić.
 

 

11 minut temu, Maurycy napisał:

Pisze do mnie codziennie, chce się spotykać, zawsze znajduje czas.

Ogranicz przede wszystkim pisanie.
Pisanie to droga donikąd.


 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Maurycy napisał:

obejmowanie, przytulanie, trzymanie za rękę

Na to to potrzeba od 15-30 min czasu od uzyskania statusu atrakcyjny

 

53 minuty temu, Maurycy napisał:

Pisze do mnie codziennie, chce się spotykać,

Tego nie czaje?! Codziennie pierdololamentino a 3 spotkanie na 3 tygodnie? Codziennie kupujesz 5 kg ziemniaków na sobotni obiad?

Pozwalasz jej w ogóle zatęsknić? No raczej nie.

 

53 minuty temu, Maurycy napisał:

To ja inicjuje kontakt fizyczny,

Czyli jesteś pod wpływem `depresyjnej chcicy`, pańcia bay potrzymać i/lub wzniecić pożądanie znajdzie pierdylion ukrytych chwytów. Większości nawet nie wy łykasz. :P

53 minuty temu, Maurycy napisał:

chce się spotykać, zawsze znajduje czas.

Dziwne chcenie? Zawsze to jest raz na tydzień? Tak by wyszło z kwantowania.

Raczej napaleńcu trzyma Cie w nowej upgrade`owej orbicie. 

 

22 minuty temu, Maurycy napisał:

Mam zamiar przez jakiś czas nie pisać do niej.

A to błąd bo odbierze za foooch zranionego pieska. Piszesz troszkę zlewczo/arogancko(ciutek) i z WIELKIM OPÓŹNIENIEM.(kilka godzin/na następny dzień wcześnie rano[dajesz znaka jaki to z Ciebie ranny ptaszek]).

22 minuty temu, Maurycy napisał:

spotkanie na niedzielę

Jeśli możesz to nie umawiaj się zanim laski nie bzykniesz na romantico niedziello tylko wcześnie rano(sprawdzasz czy balowała w sobotę) a jeśli już musisz w niedzielę to bardzo późno)sprawdzasz czy poświęca się przed obowiązkami tygodnia.

Edytowane przez Tornado
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z innymi na trzecim spotkaniu to był seks a ta to nawet dotykać nie chce... kto to pomyślał no co to za kobiety w tych dzisiejszych czasach. @Ragnar1777 Masz racje, bardzo podobają mi się twoje posty, dobrze piszesz i jesteś aktywny.

6 minut temu, Tornado napisał:

Jeśli możesz to nie umawiaj się zanim laski nie bzykniesz na romantico niedziello tylko wcześnie rano(sprawdzasz czy balowała w sobotę) a jeśli już musisz w niedzielę to bardzo późno)sprawdzasz czy poświęca się przed obowiązkami tygodnia.

 Co za strategia, no ciekawa.

 

A ty autorze miej się na uwadzę co do tej pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Głodny Prawdy napisał:

No tak z innymi na trzecim spotkaniu to był seks a ta to nawet dotykać nie chce... kto to pomyślał no co to za kobiety w tych dzisiejszych czasach. @Ragnar1777 Masz racje, bardzo podobają mi się twoje posty, dobrze piszesz i jesteś aktywny.

 Co za strategia, no ciekawa.

 

A ty autorze miej się na uwadzę co do tej pani.

Co masz dokładnie na myśli poprzez "miej się na uwadze" ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maurycy napisał:

"miej się na uwadze" ? :D

 No żebyś to rozegrał na spokojnie, żebyś ją rozgryzł...

 

może tak:

 

1. Badanie terenu.

 

2. Rozgryzienie pańci. (wiadomo kobiety nie zrozumiesz no ale)

 

3. Podjęcie działań adektatnych w stosunku do planu pańci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maurycy napisał:

Co masz dokładnie na myśli poprzez "miej się na uwadze" ?

Ja to bym się tak nie cieszył.

Skoro nie czaisz co masz mieć pod ATENCIONE! to trochę źle z Tobą. Zatem zmieniam na `mocno najarany piesek`na pańcie.

Dodatkowo bym troszkę obniżył te 7/10 na -6/10 po tym jak(jakie) zadajesz pytania.

 

Brat @Ragnar1777cichutko and(despatico) sugeruje abyś pofolgował bo paniuchna robi Cie w bambuko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tornado napisał:

Ja to bym się tak nie cieszył.

Skoro nie czaisz co masz mieć pod ATENCIONE! to trochę źle z Tobą. Zatem zmieniam na `mocno najarany piesek`na pańcie.

Dodatkowo bym troszkę obniżył te 7/10 na -6/10 po tym jak(jakie) zadajesz pytania.

 

Brat @Ragnar1777cichutko and(despatico) sugeruje abyś pofolgował bo paniuchna robi Cie w bambuko!!!

@Tornado  spotykałem się z wieloma kobietami, zatem pozwolisz, że według mojej skali ocenię jej wygląd :) w całej zaistniałej sytuacji, nie to jest najważniejsze. 

 

Po prostu do tej pory nigdy nie miałem tak trudno jeśli chodzi o nawiązanie kontaktu fizycznego, więc zastanawiam się, czy panna w mojej ocenie 7/10 jest tego warta, czy pora z tym skończyć i zacząć coś nowego :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Głodny Prawdy napisał:

Masz racje, bardzo podobają mi się twoje posty, dobrze piszesz i jesteś aktywny.

Kiedyś bardzo mi zależało na tym by zrozumieć kobiety.
Poznać ten mechanizm dlaczego tak, a dlaczego nie inaczej.
Dużo czytałem, słuchałem i oglądałem by to pojąć.
Następnie całą tę wiedzę skonfrontowałem z moimi dotychczasowymi doświadczeniami.
A aktualnie teorię przekuwam w praktykę i obecne doświadczenia.

Ciesze się niezmiernie, że moje posty wnoszą jakąś wartość i mogę komuś pomóc :) 

 

 

5 minut temu, Maurycy napisał:

Co masz dokładnie na myśli poprzez "miej się na uwadze"

Musisz mieć się na baczności co do KAŻDEJ kobiety.
Kobieta nie jest twoim sprzymierzeńcem, a co dopiero przyjacielem.
Jeśli interesujesz kobietę seksualnie to z przyjaźnią możesz się pożegnać.
No chyba, że wpadniesz w układ fbw :) 
Friends with benefits jest chyba nawet bardziej ludzkim wydaniem relacji niż czysty związek long term relationship :) 
Kobiety potrafią być słodkie, kochane i wyrozumiałe czyli po prostu ludzkie.
Jednak to jest tykająca bomba i nigdy nie wiesz czego możesz się spodziewać.
W związku z czym nie ufaj nigdy kobiecie.
Chyba, że trafisz na pokrewną duszę :) 

 

 

2 minuty temu, Tornado napisał:

Brat @Ragnar1777cichutko and(despatico) sugeruje abyś pofolgował bo paniuchna robi Cie w bambuko!!!

Jak ładna to niewykluczone, że orbiterzy się dobijają drzwiami i oknami.
Hehe jak pańcia spędzała u mnie noc to też orbiter jakiś napisał do niej i to strasznie nieskalibrowane teksty.
Co zrobił Ragnar?
Nie dopytywał kto to tylko zaczął sobie żartować i dobrze się bawić(w końcu był sam na sam z pańcią w swoim mieszkanku)
Powinien jeszcze opierdolić pańcię i kazać schować telefon, ale zanim to zrobił pańcia zdążyła sama to zrobić ;) 

Powodów może być mnóstwo dlaczego pańcia naszego bohatera powieści się zdystansowała.
Natomiast pewne rzeczy się nie zmieniają.

 

 

29 minut temu, Tornado napisał:

ozwalasz jej w ogóle zatęsknić? No raczej nie.

Oto toto panie Maurycy :) 
 

2 minuty temu, Maurycy napisał:

Po prostu do tej pory nigdy nie miałem tak trudno jeśli chodzi o nawiązanie kontaktu fizycznego, więc zastanawiam się, czy panna w mojej ocenie 7/10 jest tego warta, czy pora z tym skończyć i zacząć coś nowego :)

Panie zawsze mają orbiterów czy to tych bliżej krążących czy tych nieco dalej.
W związku z czym troszkę powiększ swój social proof.
A to oznacza poznawanie nowych kobiet.
A nawet flirtowanie i spotykanie się, a co.
Z pańcią nie jesteś w związku.

Widzisz ja bylem troszkę leniwy i nie chciało mi się szukać orbiterek, dlatego pańcia mnie przez krótki czas trzymała w garści.
Na szczęście bracia szybko wylali na mnie zimny kubeł wody na łeb :)
Natomiast przypominają mi się sytuację gdzie w liceum robiłem furorę wśród małolatek gdy spotykałem się z pańcią.
Cała jej klasa huczała co to za ciacho(ja normalnie jestem skromny, ale mówię tylko jak było), a jedna dziewczyna która miała spine z pańcią - oj bardzo pożądliwie na mnie patrzała :) 
Pańcia wtedy stawała się bardziej zaborcza i bardziej się starała :) 




 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy miałem podobne sytuacje. 

Dwie opcje:

1. Testuje Cię - sprawdza jak bardzo jesteś napalony, jak szybko się uginasz.

2. Coś jej od**** w głowie i po prostu się rozmyśliła. Pytasz czemu? Kobiety czasami nie potrafią same uzasadnić. Bo tak..

Edytowane przez jankowalski1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się zastanawia jak długo z nią wytrzymasz bez bzykanka. Poza tym to musi być dla niej bardzo budujące, że facet się napala a ona sobie siedzi jak królowa i syci się Twoim pożądaniem, a jak sobie podbuduje ego to powie Ci, żebyś spadał na drzewo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Woytaz napisał:

Jest jeszcze jedna możliwość. Może po prostu chce być wzięta. Może potrzebuje konkretów a nie myziania po rękach czy pleckach. 

Jakby potrzebowała konkretów, to by w jakiś sposób dała o tym znać :) Trzymałem ją za "myszkę" i była tak samo obojętna, jak w przypadku przytulania :) Po prostu - całkowicie obojętna na wszystko :)

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Themotha napisał:

Strzep sobie przed kolejna randką, gwarantuję Ci że zmienisz podejście diametralnie.

Stanowczo odradzam! możliwy zjazd samopoczucia, wpierdoli sie w dołek i bedzie do konca dnia tylko zamulony co niezbyt mu pomoże ;)

 

Bracie @Maurycy, nie pasuje jej coś? marudzi? Napisz pani że nie wiesz czy na pewno dasz rade się spotkac w niedzielę, zobaczysz reakcję jaka od niej wyjdzie, bedziesz miał lepszy podgląd,

do niedzieli radzę nie pisać do księżniczki, bedzie chciała to się odezwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Maurycy said:

Jakby potrzebowała konkretów, to by w jakiś sposób dała o tym znać :) Trzymałem ją za "myszkę" i była tak samo obojętna, jak w przypadku przytulania :) Po prostu - całkowicie obojętna na wszystko :)

Comment:

Do calego wątku sie nie odnosze bo nie mam czasu go czytac.

ALE ....

K-wa!!!

POZWOLENIE trzymania za pizde to malo zeby zrozumiec ze ona WYJE w duszy zebys kontynuowal?

Miala ci napisac podanie?

Ją sparalizowala mozliwosc bzykania, ze jej marzenie znienacka moze sie spelnic za 5 minut choc czekala na to latami.

Trudno uwierzyc w wygrana w totolotka, owszem.

 

Pamietaj:

Faceci sa ślepi na sygnaly jakie wysylaja kobiety.

Ciebie i mnie wliczajac.

Gdyby nie chciala zebys kontynuowal - dostalbys po gebie albo ona by sie zmyla.

 

Najwazniejsze zdanie dotyczace tego pola manewru jakie slyszalem to bylo:

Jesli nie uslyszales slowa NIE - jestes cipa bo za wczesnie przestales isc do przodu.

Sam sobie zablokowales ewentualny sex.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JoeBlue napisał:

Najwazniejsze zdanie dotyczace tego pola manewru jakie slyszalem to bylo:

Jesli nie uslyszales slowa NIE - jestes cipa bo za wczesnie przestales.

Sam sobie zablokowales ewentualny sex.

Ewentualnie ona uznała cię za cipeusza bo wleczesz się ze wszystkim tak jak pisze JoeBlue.

Pocałować też długo zwlekałeś.
Ja mogłem mieć sex po jakiś 4h znajomości na weselu.
No, ale gumek nie miałem ani się nie ogoliłem to wolałem nie ryzykować.
No, za to na drugim spotkaniu(czyli jakby pierwszej oficjalnej "randce") pańcia leżała naga w moim łóżku.
A ty się bracie bawisz w trzymanie za rączki.

 

 

10 minut temu, Sztukmistrz napisał:

Stanowczo odradzam! możliwy zjazd samopoczucia, wpierdoli sie w dołek i bedzie do konca dnia tylko zamulony co niezbyt mu pomoże ;)

Dokładnie.
Niech chłop nie wali konia bo mu nie stanie...
No chyba, że ma abstynencję 2 tygodniową to jeden fapik nie zaszkodzi a może nawet pomóc :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fapiki sa dla cipek.

Mezczyzni rżną dupy a dieta tylko podnosi poziom testosteronu.

Wtedy facet przestaje sie piescic sam ze soba i idzie na front.

Moze polegnie a moze polozy przeciwniczke pod soba i polegnie na niej ale nie bedzie spuszczal meskiej energii do kibla.

Tyle jest warta męskość?

Spłukania w toalecie?

To ja sie wypisuję i zmieniam płeć na gender-Marsjanina.

Jesli nie moze wytrzymac bez baby - niech jedzie do znajomego na dzialke, wezmie siekiere i rąbie mu drewno na zime a potem sie obaj napierdolą jak helikoptery i ida na dziwki.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, to lala pozwala Ci się trzymać za brzoskwinkę, a Ty się zastanawiasz, co z nią nie tak i co ona taka obojętna??! Co z Tobą jest nie tak?

Oczywiście są takie, które wprost powiedzą, zerżnij mnie tu i teraz, ale widocznie ta do takich nie należy.

 

Jak następnym razem, z jakąkolwiek dziewuchą będziesz mieć podobną sytuację, to pytasz, to co jedziemy do mnie? 

Jakby nie chciała bzykania, to nawet byś ręki w tamte rejony nie przesunął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Ragnar1777 said:

1. Ja mogłem mieć sex po jakiś 4h znajomości na weselu.
No, ale gumek nie miałem ani się nie ogoliłem to wolałem nie ryzykować.


2. No, za to na drugim spotkaniu(czyli jakby pierwszej oficjalnej "randce") pańcia leżała naga w moim łóżku.

1. Wieki temu powiedzialem ze nie zdarzy sie sytuacja ze nie bede mial gumy w momencie gdy mi bedzie potrzebna. A jesli chodzi o pieprzenie - gdy jest w planie - nie gole sie 2 dni. Moja d* chyba lubi szczecinę miedzy nogami.

 

2. Tu masz szczescie. Moglo nie byc drugiej szansy.

Fakt. Niektorzy spece mowia ze nie pieprzy sie lali na pierwszej randce bo wtedy na bank nie bedzie powtorki, wlaczy sie jej ASD.

Chyba ze na powtorce nie zalezy ale kto tak ma?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Listamarzen napisał:

Panowie pomóżcie mi mam taka sytuacje ze ciagle jestem zazdrosny nawet o moich kolegów boje się dziewczyny puszczać na imprezy sama . Nie wiem co robić chce się ze mną rozstac . A bardzo ja kocham

Zaskocz ją i zerwij z nią pierwszy. Nie będziesz miał być o kogo zazdrosny. Problem rozwiązany.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.