Skocz do zawartości

Wybielająca pasta do zębów


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.09.2018 o 18:03, Oscar napisał:

Jak Krzysio Ibisz? Wyglądają jak klawisze fortepianu

Dokładnie wyglądają sztucznie zwłaszcza u ludzi po 50 tce. Też bym sobie jak już zrobiła bardziej naturalne

 

W dniu 4.09.2018 o 17:47, QueenCreole napisał:

Kocham kawę. :) Nie zauważyłam, ponieważ staram się sięgać po gumy do żucia po kawie

ładne masz te ząbki @QueenCreole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczerze mówiąc początkowo stosowałam pastę z IWhite,  razem z paskami i płynem do płukania ust. 

Efekt nie zadowolił mnie,  więc spróbowałam z Crestami,  jednak z czasem uznałam,  że ta kuracja trwa zbyt długo,  plus oczywiście biała dieta. 

Więc poszłam do gabinetu na laserowe. 

Nie jestem przekonana do domowych sposobów wybielania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2018 o 17:47, QueenCreole napisał:

Kocham kawę. :) Nie zauważyłam, ponieważ staram się sięgać po gumy do żucia po kawie (żuję 20 minut max). Poza tym ja bielę kawę mlekiem. 

Sam oceń: 

fZxJ21o.png

 

 

Prawidłowo, należy pamiętać, że cały ten lament o idealnie białe zęby, to kit, pic na wodę fotomontaż wbity do łba ludziom, jak wiele innych rzeczy, przez popkulturę. Bo gwiazdeczki Holiłudu, celebryci, piosenkarze mają białe jak śnieg na Mount Everest zęby - więc każdy musi. To jest ten sam rodzaj syfu co kult ciała/mięsni itd. Jedni będą mieć bielsze zęby, inni nie, wszystko jest uwarunkowane genetycznie. A szkodzić sobie chemią, biegać po dentystach i wywalać niemałe $$ na wybielanie, dla mnie to popiermandolone i bezsensowne.

 

Swoją drogą odważne załączenie foty, zawsze to jakaś tam atencja u braci :D Pewnie masz świadomość że któryś z braci polegnie na no-fapie i czerpiesz z tego czystą, babską satysfakcje, haha :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna pasta, ani inne domowe sposoby, nie spowodują wybielania szkliwa. Jedynie wybielanie przeprowadzone przez dentysta jest skuteczne. Z wybielaniem trzeba zawsze uwazac. Często pojawia się nadwrażliwość zebow(w wyniku dehydratacji szkliwa). Także należy używać mniej agresywnych "wybielaczy". Uważam, że lepsze jest wybielanie nakładów, trwające kilka dni, ma się większą kontrolę nad efektami, niż przy wybielanie w gabinecie. 

1 minutę temu, pumcia1982 napisał:

A zauważyliście, że murzyni mają bielsze zęby. Jestem ciekawa, jak oni uzyskują taki efekt ?

Kontrast z kolorem skóry, a także dziąsła maja więcej pigmentu. Kolor szkliwa możliwe, że też jaśniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.