Skocz do zawartości

Grafika na nowy kanał youtube


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, szukam ostrego zawodnika, który zrobi mi zajebistą grafikę na nowy kanał https://www.youtube.com/channel/UCv_QATtzP5epRiZJVMhwQaQ

 

Ma być pięknie, elegancko. Co do odpłaty to się dogadamy. Proszę wstawiać swoje propozycje.

 

 

Channel-Art-Template-Fireworks-1024x576.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda moja propozycja na desktop (1920x1080):

marek_kotonski_yt_artboard.jpg

Tutaj oryginalna grafika w rozdziałce 2560x1440:

marek_kotonski_yt_artboard_original.jpg

 

Co do kolorów, czcionki, umiejscowienia elementów, ich rozmiarów i innych poprawek, których byś sobie życzył, to wszystko jest do ewentualnego dostosowania pod Twój gust, jeśli Ci się w ogóle coś takiego widzi.  

 

Nie kończyłem wersji na TV, bo jeśli się nie podoba, to szkoda mojego czasu.

 

Czekamy też na inne propozycje.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak niestety z tymi plamami wygląda jak reklama mleka w kartonie. Za to zdjęcie Marka wybrane idealnie.

 

@nefi dobry pomysł i kierunek, jednak zdjęcie niezbyt porywające, spróbuj wstawić coś w typie foto jakie dał Ważniak. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak Czy to zdjęcie ma podkręcony kontrast itp jeżeli tak, masz może wersje bez ulepszeń? Jeżeli tak to byłbym wdzięczny gdybyś mi podesłał na pw, lub podał mi czas klatki z filmiku, na której Pan Marek przybiera tę pozę.

 

Wersja z kilkoma zdjęciami, taki przykład, jak już pomysł zaistniał :)

v4d9N4l.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, przydało by się zdjęcie bardziej, hmm, wnikające w odbiorcę. Na tych wyglądasz Marku jakbyś coś mówił, robił. Takie zdjęcia do publiki nie przemówią. Musi być takie, dzięki któremu widz poczuje, że patrzysz właśnie na niego. Coś w tym stylu, tylko ręce szerzej i niżej: far-cry-5_c1-0-899-524_s885x516.jpg?1916

Może osobistość niezbyt przyjazna, ale sam wygląd, postawa i bijąca pewność siebie przyciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko zamysł.

Grafika ma wyglądać mniej więcej tak:

 images?q=tbn:ANd9GcRQWY-FmcQIMomEeiDAJ03

 

Opcje są takie :

-Marek odcina kogoś na sznurkach marionetkowych

- odcina sam siebie 

- jest  2óch Marków jeden na sznurkach drugi z nożyczkami 

- Marek ma na sznurku siebie lub kogoś i go odcina 

- itp itd 

W każdym razie podoba mi się motyw z marionetką i odcinaniem sznurków.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.