Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Recommended Posts

Witajcie Bracia!

Dziękuje wam że jesteście i dziękuję Markowi za to forum.

Dzięki wam dużo w mojej psychice się pozmieniało skutecznie wyprałem sobie mózg na drugą, lepszą strone. Jestem tu zaledwie 4 mieś. A moja samoświadomość bardzo wzrosła jestem pewniejszy siebie i spokojniejszy o dużo spraw, nie przejmuję się tym jak wyglądam tym że nie mam dziewczyny i nie czuję żadnej presji, poprostu zdałem sobie sprawę z tego że mogę żyć tak jak chce a nie tak jak trzeba bo ktoś nam to zainstalował. Zmieniam swoje zainteresowania, zostawiam to co mnie rozwija. Pierwsze książki już zamówiłem.

Kończe to co było odcinam od siebie myśli z przeszłości które bezsensownie mielą się w mojej głowie. Wiem że przedemną jeszcze dużo do przerobienia i do doświadczenia, dużo przeszkód i błędów ale także wspaniałych chwil, Dziękuje. 😊😘

• Like 9

Pozytywny post, cieszy.

Dobrze, że jesteś świadomy ogromu pracy przed Tobą.

Ja w pewnym momencie zachłysnąłem się swoją zajebistością na szczęście zostałem sprowadzony na Ziemię bez konsekwencji.

Bądź sobą i ciesz się życiem, realizuj pasję i żyj.

• Thanks 1

2 godziny temu, Głodny Prawdy napisał:

nie mam dziewczyny

Ja też już nie mam. Z tym da się żyć. Nawet całkiem komfortowo. Nikt głowy nie suszy. Jesteś wolny i robisz co chcesz. Powiem więcej czym się narażę wielu białorycerskim osobnikom: mi jest lepiej bez pańci niż z nią.

2 godziny temu, Głodny Prawdy napisał:

odcinam od siebie myśli z przeszłości które bezsensownie mielą się w mojej głowie

Będą się mielić. Nie masz na to wpływu. Ale one nie są Tobą. Zapoznałem się z naukami wielu mistrzów duchowych. Tych najlepszych. I o dziwo każdy mówi to samo (Marek też): myśli nie mogą być Tobą, przychodzą i odchodzą. Thoughts are weird mental constructs that have nothing to do with you, jak mawia jeden z nich.

Głodny Prawdy, ciśnij dalej i burz kolejne bastiony matrixowych nieprawdziwych "prawd" i obracaj je w popiół. Niech kamień na kamieniu nie pozostanie.

Edited by Magician
  • Thanks 1

Regał już oczyściłem, tylko układać nowe książki... A ile śmieci tam było stare podręczniki nawet z przed 50 lat, kartki z przed dziesięciu lat, zniszczone książki. Czuje się oczyszczony.