Skocz do zawartości

Dziękuje wam


Rekomendowane odpowiedzi

 Witajcie Bracia!

 

 Dziękuje wam że jesteście i dziękuję Markowi za to forum.

 

 Dzięki wam dużo w mojej psychice się pozmieniało skutecznie wyprałem sobie mózg na drugą, lepszą strone. Jestem tu zaledwie 4 mieś. A moja samoświadomość bardzo wzrosła jestem pewniejszy siebie i spokojniejszy o dużo spraw, nie przejmuję się tym jak wyglądam tym że nie mam dziewczyny i nie czuję żadnej presji, poprostu zdałem sobie sprawę z tego że mogę żyć tak jak chce a nie tak jak trzeba bo ktoś nam to zainstalował. Zmieniam swoje zainteresowania, zostawiam to co mnie rozwija. Pierwsze książki już zamówiłem.

 

 Kończe to co było odcinam od siebie myśli z przeszłości które bezsensownie mielą się w mojej głowie. Wiem że przedemną jeszcze dużo do przerobienia i do doświadczenia, dużo przeszkód i błędów ale także wspaniałych chwil, Dziękuje. ??

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Głodny Prawdy napisał:

nie mam dziewczyny

Ja też już nie mam. Z tym da się żyć. Nawet całkiem komfortowo. Nikt głowy nie suszy. Jesteś wolny i robisz co chcesz. Powiem więcej czym się narażę wielu białorycerskim osobnikom: mi jest lepiej bez pańci niż z nią.

 

2 godziny temu, Głodny Prawdy napisał:

odcinam od siebie myśli z przeszłości które bezsensownie mielą się w mojej głowie

Będą się mielić. Nie masz na to wpływu. Ale one nie są Tobą. Zapoznałem się z naukami wielu mistrzów duchowych. Tych najlepszych. I o dziwo każdy mówi to samo (Marek też): myśli nie mogą być Tobą, przychodzą i odchodzą. Thoughts are weird mental constructs that have nothing to do with you, jak mawia jeden z nich.

 

Głodny Prawdy, ciśnij dalej i burz kolejne bastiony matrixowych nieprawdziwych "prawd" i obracaj je w popiół. Niech kamień na kamieniu nie pozostanie.

Edytowane przez Magician
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.