Skocz do zawartości

Czekam frajerze jeb…ny… Szokujące nagranie z Piotrkowa


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

http://gazetatrybunalska.pl/2018/06/czekam-frajerze-jeb-ny-szokujace-nagranie-z-piotrkowa/#.WxLJg9ZIk2U.wykop

 

W tym filmiku w ostatnich 20 sekundach widać jak rafonix w towarzystwie 3 kumpli w charakterze obstawy wywala lepę jakiemuś małolatowi ważącemu 50kg:

 

 

Jestem ciekawy, czy zrobiłby tak samo, gdyby siedział tam Fazi ze znajomymi, który wspominał o rafonie np. w tym kawałku:

 

 

Od 1:13 i od 2:00 słychać. ;) 

 

Pytanie retoryczne, znam odpowiedź.:)

 

Niczego się ten "człowiek" nie nauczył, podlizywać się silniejszym i rzucać się do słabszych, to ciągle wszystko na co go stać, żenada.

 

Na miejscu rodziców tego małolata bym nie odpuścił i załatwił sprawę w bardziej lub mniej oficjalny sposób, ale pewnie dzieciak

będzie się bał cokolwiek zrobić. Oczywiście sam mógł nie drażnić przygłupa, ale to nie powód, żeby komuś z automatu zajebać

w pysk. ? 

 

W artykule jest wspomniane, że tematem zainteresowała się pewna mocno skręcająca w lewo organizacja:

 

Cytat

Sprawą zainteresował się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, podał imię i nazwisko napastnika i zobowiązał się zgłosić napaść organom ścigania.

 

Co myślicie?

 

BTW Na wykopie już 2200 osób wykopało, jest na głównej info o tym zdarzeniu.

 

 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki chojrak do jakiegoś chudego chłopaczka.

 

To nie ten sam, co się osrał w sabłeju i co przepraszał prawie że ze łzami w oczach jakiegoś typa z Warsaw Shore, bo bał się wpierdolu?

 

No, kurwa, ten sam!

 

Patrzcie, jak zmężniał.

 

Marzy mi się scenariusz z filmu "Purge" chociaż przez pół dnia, żeby można było się pozbyć bez konsekwencji takich ścierw, jak on i jemu podobni.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

Na miejscu rodziców tego małolata bym nie odpuścił i załatwił sprawę w bardziej lub mniej oficjalny sposób, ale pewnie dzieciak

będzie się bał cokolwiek zrobić.

Koleś jest pełnoletni, studiował/studiuje dziennikarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inny i Wyjątkowy W takim razie źle oceniłem wiek, patrząc na fizjonomię i ten zarost z gatunku "krzesło elektryczne nie przynosi takich wstrząsów, jak widok młodzieńczych, niegolonych wąsów"

dałbym 16, maksymalnie 17 lat. :) 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam negatywny stosunek do patostreamerów zwłaszcza do rafonixa i bystrzaka, jednak tutaj dobrze rafonix zrobił, bo co z tego, że chłopak mały popatrzmy na fakty emocje na bok.

Rafon nawet nie widział, że ktoś taki istnieje, do chłopaka nic nie miał, chłop mógł nie lubić treści jakei rafon przedstawie, ale nie skrytykował treści, tylko udostępnił adres, wiedząc, że youtuberzy poza jednym nie lubią jak się ich adres zna, bo głupei rzeczy się dzieją, a rafonix się już przeprowadzał po tym jak wcześniej jego adres wyciekł, więc gość wiedział, że robi coś żeby drugiemu uprzykrzyć życie, gdzie ten drugi  nie jest jego bezpośrednim wrogiem tylko zwykłym januszem z internetu co robi patostreamy.

 

Inaczej by było jakby mieli jakąś osobistą kosę, ale jest w chuj rzeczy, które można w internecie robić ze swoim wolnym czasem, granie w gry, słuchanie muzy, filmny, nauka etc. gość natomiast poświęca swój czas aby zrobić komuś, kto nie wie o jego istnieniu na złość i uprzykrzyć życie. Dobrze, że m wyjebał, nie patrzmy na to w ujęciu "jaki on biedny taki mały taki chudziutki, nic nie zrobił wystraszył się", bo w wojence internetowej nie był taki fajny i chudziutki a krwi ludziom napsuł, i to w imię czego?

 

Opluskwiał boxdela, którego nie lubię zrobił na złość rafonixowi nic z tego nie mając, to jest dziwny sposób na spędzanie wolnego czasu, więc myślę, że zarówno to, że dostał lepa jak i to że było to udostępnione publicznie jest pozytywnym zjawiskiem społecznym, bo daje dobre świadectwo, że czasem lepiej się w niektóre sprawy, które Cię nie dotyczą nei wpierdalać, bo po co? jaką gość miał korzyść, że będą rafonixowi zamawiać pizze czy dziwki do domu, czy ,że mogą jakieś karki czekać pod blokiem na rafona? korzyść dla suchoklatesa żadna, a drugiemu człowiekowi krwi psuje.

 

Chciałby się normalnie dojebać, to by zgłaszał konta rafona na youtubie, zgłosił gdzie trzeba z dowodami, kto skąd pieniądze kradnie etc. To co robił było natomiast na zasadzie, rzucę gównem/puszczę plotę i pójdę zrobić popkorn pooglądam jak się biją. Dziwny sposób spędzania wolnego czasu.

Edytowane przez WąsatySamiec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, WąsatySamiec napisał:

Mam negatywny stosunek do patostreamerów zwłaszcza do rafonixa i bystrzaka, jednak tutaj dobrze rafonix zrobił, bo co z tego, że chłopak mały popatrzmy na fakty emocje na bok.

Rafon nawet nie widział, że ktoś taki istnieje, do chłopaka nic nie miał, chłop mógł nie lubić treści jakei rafon przedstawie, ale nie skrytykował treści, tylko udostępnił adres, wiedząc, że youtuberzy poza jednym nie lubią jak się ich adres zna, bo głupei rzeczy się dzieją, a rafonix się już przeprowadzał po tym jak wcześniej jego adres wyciekł, więc gość wiedział, że robi coś żeby drugiemu uprzykrzyć życie, gdzie ten drugi  nie jest jego bezpośrednim wrogiem tylko zwykłym januszem z internetu co robi patostreamy.

 

No trochę średnio się to zgadza, bo rafonix na początku swoich instagramowych wysrywów coś bełkocze, że jego obecny adres jest znany od stycznia i to żadna nowość, jedynie kręcenie afery pietruszkowej, więc imo

to był najwyżej pretekst, by się tak zachować i wywołać trochę szumu wokół swojej osoby. 

 

16 minut temu, WąsatySamiec napisał:

Opluskwiał boxdela, którego nie lubię zrobił na złość rafonixowi nic z tego nie mając, to jest dziwny sposób na spędzanie wolnego czasu, więc myślę, że zarówno to, że dostał lepa jak i to że było to udostępnione publicznie jest pozytywnym zjawiskiem społecznym, bo daje dobre świadectwo, że czasem lepiej się w niektóre sprawy, które Cię nie dotyczą nei wpierdalać, bo po co? jaką gość miał korzyść, że będą rafonixowi zamawiać pizze czy dziwki do domu, czy ,że mogą jakieś karki czekać pod blokiem na rafona? korzyść dla suchoklatesa żadna, a drugiemu człowiekowi krwi psuje.

 

Masz rację, że to zachowania poniżej pasa i świadczą o problemach emocjonalnych, ale skąd wiadomo, że ten ususzony ektomorfik wcześniej podgryzał nogawki rafonowi, zamawiał dziwki itd są jakieś linki na wykopie na ten temat?

Tak tylko z ciekawości pytam.

 

Poza tym rafonix tylu ludziom "napsuł krwi" na swoich streamach, że szczerze mówiąc nie jestem w stanie wykrzesać z siebie cienia empatii do niego i nie wydaje mi się, żeby jebnięcie lepa w tej konkretnej sytuacji było dawaniem dobrego świadectwa heh. :)

 

Jakoś nie chciał dawać dobrego świadectwa, gdy np. fazi cisnął go w dissie jak szmatę, plus kilka innych sytuacji tego typu. 

Jak wspomniałem on jest hardy tylko w stosunku do wyraźnie słabszych od siebie. 

 

No, to w sumie wszystko ode mnie, pewnie sytuacja będzie bez ciągu dalszego i tak.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

ale skąd wiadomo, że ten ususzony ektomorfik wcześniej podgryzał nogawki rafonowi, zamawiał dziwki itd są jakieś linki na wykopie na ten temat?

Tak tylko z ciekawości pytam.

 

Nie napisałem, że ten typ tak robił, tylko

Cytat

 jaką gość miał korzyść, że będą rafonixowi zamawiać pizze czy dziwki do domu, czy ,że mogą jakieś karki czekać pod blokiem na rafona?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak jak nie wiem ?

Ja już pominę fak słuszności tego liścia. Jednak trzeba być uposledzonym poważnie, żeby nagrywać takie coś I udostępniać jak kogoś bije. Sam na siebie bata kręci. Zobaczy to jakiś tvn czy Polsat i będzie miał aferę na własne życzenie. 

No, ale ego trzeba podbić, że się komuś przyjebaloui pokazać jakim się jest groźnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.