Skocz do zawartości

Dla wszystkich, którzy łudzą się co Korwina-Mikke...


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam obejrzeć:

 

 

W końcu zrzucił maskę i pokazał kim naprawdę jest. Warto sobie jego słowa dokładnie przemyśleć. 

 

I co kuce? Dalej będziecie popierać swojego krula z Izraela? :lol:  :P

 

Oczywiście żartuje, nic mi do tego kto za kim głosuje. Chciałem tylko wrzucić ciekawy materiał, ukazujący moim zdaniem prawdziwe oblicze JKM. Interpretacje zostawiam wam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to żaden opozycjonista. To jeden z nich.

 

Prawdziwi niepokorni to Andrzej Lepper i Sławomir Petelicki. Obydwaj już dawno przewracają się w grobach, bo mówili wysoce niewygodną prawde. Podobnie Ś.P Michał Falzmann, który odkrył na początku lat 90-tych Aferę FOZZ i podobno zmarł na zawał serca. Ciekawe że w bardzo krótkim odstępie od momentu nagłośnienia przez niego sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to się wieszali, jak Leszek Balcerowicz w roku 1990 ustanowił zmienne stopy oprocentowania. Zniszczył tym samym niemal całą polską klasę średnią, czyli zamożnych rolników którzy u progu III RR brali kredyty na maszyny rolnicze itp. Wyobrażasz sobie? Po pół roku odsetki wzrastają do 80%...czarna rozpacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo ferujecie wyroki Panowie. Ale Pikaczu nie życzę sobie, żebyś mówił do mnie per "bydło", ponieważ ja Janusza lubię i głosował będę. Coś mi się od Ciebie należy, bo Cię poniosło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świadom politycznie i ekonomicznie Polak zacytuje tutaj Włoskiego polityka

"Mam zbyt wiele szacunku dla inteligencji Włochów, by uwierzyć w to, że jest wśród nich tylu fiutów, którzy mogliby głosować przeciwko własnym interesom"

Silvio Berlusconi

Tylko że ja szacunku do inteligencji Polaków nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo ferujecie wyroki Panowie. Ale Pikaczu nie życzę sobie, żebyś mówił do mnie per "bydło", ponieważ ja Janusza lubię i głosował będę. Coś mi się od Ciebie należy, bo Cię poniosło.

No cóż, ja też Korwina uwielbiałem, uważałem za wroga systemu :) Ale gdy zrozumiałem jak krótko i podle żyją prawdziwi wrogowie, zrozumiałem że ten podróżujący po świecie, będący w partii okupującej Polskę człowiek, żadnym wrogiem nigdy nie był, że nie wspomnę o lojalce i żydowskim pochodzeniu które WIDAĆ na twarzy :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie chce sprzedać lasów państwowych, dopóki nie znajdzie się odpowiednio bogaty Polak?

 

Z jakiego powodu wolnościowiec jest za sprzedażą lasów? Ponieważ chce, by było jak najmniej monopolu państwowego w gospodarce. Może też sprzedać z tego powodu, by spłacać długi, ale to akurat nie ma już sensu, bo już masa majątku państwa została sprzedana i ten kawałek dużo nie zmieni; spłacać długi i zbierać oszczędności można przez niezabranianie ludziom możliwości zarobku.

 

Skoro Lasy Państwowe same się utrzymują to niech to nadal robią. Różnica między wolnością Korwina, a tą którą mamy teraz jest ogromna, więc porównując nie ma sensu zajmować się sprzedażą akurat lasów. Byłem na jednym spotkaniu z nim, to mówił, że dla jego koncepcji Polski spłacenie długu jest jednym z najważniejszych problemów i jak dojdzie do władzy, to będzie znienawidzony w wyniku widoczności efektów działań innych rządów, które będzie musiał zwalczać. I mówił, że będzie dalej majątek sprzedawał, ja bym jednak trzymał łapami majątek Polaków jak najbliżej nich, a tam gdzie i tak jest wszystko wyprzedane oddać ludziom jak najwięcej wolności.   

 

Ja bym Polakom radził do zastosowania się do rad Lecha Jęczmyka: bronić swojej własności, nie brać kredytów i skupiać się w małych grupach - współpracując, najprościej mówiąc: rodzina. Przykładowo w jednym wywiadzie Cejrowski mówił, że kupuje teraz ziemię w Polsce, teraz daje w dzierżawę, a jak będzie trzeba to może tam zabrać całą rodzinę, będę mieli gdzie mieszkać i będę mieli źródło pożywienia, gdyby były problemy przykładowo na rynku rolniczym, czy gorsze problemy.

 

No Korwin jest podejrzanym typem, ma duży majątek, pewnie nie wystarczająco sprzeciwiał się władzy za czasów komuny. Ale wybór kandydatów na prezydenta jest ograniczony. Ja, jako jednostka jestem w stanie dać sobie radę, stać się bogaczem, ale potrzeba radykalnych rozwiązań, byśmy mogli wszyscy(Polacy - Polska) przetrwać.

 

( Ś.P Michał Falzmann, notatka z Wikipedii): "Tego samego dnia Anatol Lawina, dyrektor Zespołu Analiz Systemowych NIK, przedstawił mu polecenie prezesa NIK, prof. Waleriana Pańki, o odsunięciu go od wszelkich czynności kontrolnych prowadzonych przez zespół, w którym dotychczas pracował. Dwa dni później, 18 lipca 1991, Falzmann zmarł. Jako przyczynę zgonu uznano zawał serca.

W kilka miesięcy po śmierci Falzmanna — w przeddzień zapowiedzianego ogłoszenia wyników swojej pracy — zginął w wypadku samochodowym Walerian Pańko, jego przełożony, a wraz z nim Janusz Zaporowski, ówczesny dyrektor Biura Informacyjnego Kancelarii Sejmu. Wypadek przeżyła żona Pańki oraz kierowca służbowej lancii. W ciągu kilku miesięcy od wypadku zmarł zarówno kierowca, jak i policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce wypadku. W domu prezesa NIK nie znaleziono żadnych dokumentów związanych z FOZZ."

 

O.o   Prostszego komunikatu do społeczeństwa dać nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Pika, szacunek do rozmówców bez względu na ich poglądy, to wartość uniwersalna. Określając mnie "bydłem" uwłaczasz mojej godności. Nie życzę sobie tego i jest to niezgodne z zasadami forumowego współżycia, dociera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin juz dawno sam siebie zdemaskował.ale bydło bydłem i go popiera

Ja Go popieram.

 

Misiu gdybym bezpośrednio do ciebie napisał ze jesteś bydłem to raczej "wiedz ze cos sie dzieje"ale ze tego nie zrobiłem to nie filmuj sie :D

 

Pika, nie odwracaj kota ogonem, próbując słabo wyjść z twarzą. Należą mi się przeprosiny i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłuchałem jego bełkotu, to jest niesamowite co ten sprytny Żyd mówi Polaczkom - że miliarder nie chce już kasy, więc nie wytnie drzew? :))) Jezu, ale on musi mieć swych wyznawców za kompletnych debili. A jakie dile kręcił z władzuchną MILIARDER Kulczyk? Oni też chcą hajsu, mocniej niż ci biedniejsi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina że masz takie a nie inne poglady :D i nie poczuwaj sie do poczuwania

 

Tyle mojego udziału w tym temacie. Żeby być facetem, trzeba mieć jaja. Ty ich nie masz Pika.

 

PS. Marek, spodziewałem się, że nie pozwolisz na obrażanie forumowiczów, ale widzę "ręka rękę myje" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłuchałem jego bełkotu, to jest niesamowite co ten sprytny Żyd mówi Polaczkom - że miliarder nie chce już kasy, więc nie wytnie drzew? :))) Jezu, ale on musi mieć swych wyznawców za kompletnych debili. A jakie dile kręcił z władzuchną MILIARDER Kulczyk? Oni też chcą hajsu, mocniej niż ci biedniejsi.

 

Takim człowiekiem mógłby być przykładowo Roman Kluska, obecnie po mocnym zniszczeniu psychicznym i częściowo materialnym przez państwo zajmuje się hodowlą owiec i dalej jest bogaty. Po prostu nie wszyscy bogacze zajmują się tylko tym, by mieć jak najwięcej bogactw materialnych. Część z nich rehabilituje się gdy osiągną pewien poziom i zaczynają filantropię.

 

Można blokować użytkowników, by nie widzieć ich postów? Wiem, że w internecie jest się anonimowym i łatwo sobie pozwolić na więcej, ale nie wszyscy się do tego przyzwyczaili. Pikaczu obrażałeś ogólnie, gdybym miał czytać posty pod wiadomościami na wp onecie itd. to bym bardzo się sfrustrował, tam ludzie robią to samo, dlatego staram się ograniczać ich czytanie. Kiedyś się zapomnisz i twoje nawyki z internetu pojawią się w rozmowie z jakimś dumnym człowiekiem, który ci dobrze wytłumaczy, jakich granic się nie przekracza.

 

I też druga sprawa - używanie analogii(ludzie - bydło). Ludzie poprzez nią popełniają często błędy logiczne, a w najgorszych wypadkach dehumanizują ludzi. To stary proceder, czasami prawie nieszkodliwy, a czasami przyzwalający na dokonanie ludobójstwa. Przykładowo w Wandei Carrier "wyczyścił" teren z rojalistów, bez sądu, skoro trzeba wyczyścić to wszystkich. Analogie można używać tylko do generowania pomysłów, używanie jej jako uzasadnienia itd. w dyskusjach, nawet w sądach jest nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dami, to że są kasiaści ludzie którzy są dobrzy, to ja wiem - ale to nie są miliarderzy, czy Pan Kluska był miliarderem? Kulczyk jest miliarderem i kręci wały gdzie się da, więc nawet jakby byli ci mityczni, urojeni w głowie Korwina miliarderzy z dobrym serduchem, to przyjdą ci źli i zniszczą te lasy, ogrodzą, zrobią coś, co będzie niedobre dla ogółu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle mojego udziału w tym temacie. Żeby być facetem, trzeba mieć jaja. Ty ich nie masz Pika.

 

PS. Marek, spodziewałem się, że nie pozwolisz na obrażanie forumowiczów, ale widzę "ręka rękę myje" :)

Po pierwsze Pika nie nazwał Cię osobiście bydłem, a po drugie, i to jest ważniejsze, wpisał się przed Twoim wpisem. Gdyby zrobił to po Tobie, można by podciągnąć to pod atak na Ciebie. Przecież jeśli niejeden tu pisze o lewakach i głupich socjalistach, a ja jestem za socjalem i pensją minimalną, to czy na kogoś się obrażałem, banowałem, ostrzegałem? :) Ani razu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że JKM w tym temacie leży i kwiczy. Chyba macie racje, że robi to pod "swoją" publikę. Dla niego utrata spójności kosztowałaby więcej niż utrata logiki. Lecz nie przesadzajcie z tymi teoriami spiskowymi.

 

Matka Teresa też nie była święta i bezinteresowna. Tutaj mamy ten sam mechanizm.

 

Tylko pozostaje pytanie co/kto w zamian? Leppera bym nie chciał, o nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się - rozwiązania idealne nie istnieją. Janusz jest najzwyczajniej prostolinijny - on by wszystko sprywatyzował  ;) Mało kto popiera JKM w 100%, natomiast on w sporym stopniu diagnozuje patologię niszczące państwo w którzym żyjemy i wskazuje gdzie są problemy, które nalezy rozwiązać, niekoniecznie zawsze w proponowany przez niego sposób. Został już na tyle zdyskredytowany częściowo przez swoje własne wypowiedzi, a cześciowo przez manipulowanie nimi, że nie ma najmniejszego sensu się nim przejmować. 

 

Mnie nie obraża jak ktoś nazwie mnie bydłem, osobiście stawiam bydło ponad ludzkość  :D  Chociaż wierzę, że nie było intencją Pikaczu nikogo tutaj obrażać.

 

Z polaczkowatego biedaczkowatego punktu widzenia.Kupuje las,wycinam drzewa sprzedaje wpizdu.i trzymam działke na sprzedaż.przecież znajdzie sie ktos kto kupi działke otoczona lasem B)

 

Tylko potem taki geniusz kupuje działkę otoczoną lasem i przy pierwszej lepszej zimie wydzwania z rana do lokalnego zarządu dróg z pretensjami, że przecież płaci podatki i dlaczego droga dojazdowa nie jest do niego jeszcze odśnieżona, nie ważne, że wybudował się na totalnym odludziu i same koszty odśnieżania przekraczają całkowite wpływy z jego podatku do budżetu.

 

Ogólna refleksja jest taka: obecna władza gówno Wam da i jeszcze weźmie za nie forsę, Janusz gówno Wam da, ale nie weźmie za nie pieniędzy. Sytuacja, że ktoś Wam gówno da i jeszcze Wam za to zapłaci to tylko u szejka jak jest się modelką  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.