Skocz do zawartości

Dla wszystkich, którzy łudzą się co Korwina-Mikke...


Rekomendowane odpowiedzi

A ja się cieszę, że przynajmniej te ''kuce'' myślą porządnie i wiedzą, na kogo głosować, w nich nadzieja. A rzeczywiście JKM zebrał grono pięknych, młodych dupeczek, co świadczy dobrze o młodzieży, że MYŚLI.

Od kiedy krwiniści myślą? Przecież to co promuje korwin zrobi z 90% jego zwoleniników niewolników.

Chociaż w sumie kapitalizm i tak jest martwy więc nie ma co sobie szlonym starszym panem głowy zawracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie to się wieszali, jak Leszek Balcerowicz w roku 1990 ustanowił zmienne stopy oprocentowania. Zniszczył tym samym niemal całą polską klasę średnią, czyli zamożnych rolników którzy u progu III RR brali kredyty na maszyny rolnicze itp. Wyobrażasz sobie? Po pół roku odsetki wzrastają do 80%...czarna rozpacz.

A w tym samym czasie zachodni kapitał zarabiał kokosy, korzystając z wysokiego oprocentowania lokat bankowych. Bravo AARON! :angry: Tak się inwestowało i inwestuje w tej naszej republice bananowej.

 

http://yelita.pl/artykuly/art/balcerowicz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to niech Król ma nawet tysiące wyznawców, za to co już i tak zrobił, niesienie kagańca oświaty plebsowi ma moje 100 proc. poparcie, uważam, że nie ma się co doszukiwać wad i narzekać na kogoś, kto chce obalić system i NIGDY nie rządził, traktujecie Go tak, jakby miał już władzę i zmarnował szansę.

 

Zrozumcie, że obecnie poza PIS On jest jedynym ratunkiem dla Polski, no, chyba że jesteście masochistami i benzyna ma jeszcze zdrożeć, podatki wzrosnąć, inflacja też. No ale jak zwykle trzeba ponarzekać.  Być może narzekający należą do tej części wyborców, przez którą wygrywają kopaczki i inne-tzw. ''niezdecydowanych''-czyli nie chcę zmian, narzekam, nie głosuję, i w kółko tak samo.

 

Nie głosowanie=zezwolenie, by dalej nas okradali, pod pretekstem oczywiście, że Korwin to i tamto. Cieszcie się, że w ogóle mu się chce, mi by się odechciało, to jak tłumaczyć małpie 2x2, a małpa swoje. Naród jest durny i ma za swoje.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja mimo wszystko oddam na niego głos, z powodów o których pisałem już w innym temacie (potrzeba partii eurosceptycznej w parlamencie). Ważne tylko aby się w jakimś idolu politycznym nie zatracić, bo faktycznie u niektórych to pewien rodzaj uzależnienia. Rozsądne, spokojne podejście preferuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.