Skocz do zawartości

Audycje Marka poprzez transmiter FM


Chciak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia.

Radio w moim pojeżdzie obsługuje jedynie CD oraz radio.

Zmieniać go nie chcę, gdyż jest to oryginalne jak wyszło z fabryki, a  już raz zmieniałem i radio słabiej zbierało fale.

Od jakiegoś czasu korzystam z transmitera FM, łączać się z smartfonem poprzez bluetooth bądź mini-jack.

Słuchając muzyki jakość i głośność jest wystarczająca, lecz nie da rady słuchać audycji Marka.

Jeżdże dużo w trasach i lepiej się jedzie jak się słucha Marka, lecz to w jaki sposób są nagrane audycje bardzo to utrudnia.

Problemem jest to że audycje są bardzo ciche, i gdy pogłaśniam radio żeby dobrze słyszeć, sprzęt wtedy gra na praktycznie maximum, przez co bardzo szumi i jest to bardzo niewygodne.

Moje pytanie brzmi, czy są jakieś apki na androida które by pogłaśniały w telefonie audycje Marka?

Owy problem występuje tylko z audycjami Marka, z muzyką nie ma najmniejszego problemu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, WąsatySamiec napisał:

Głośnik kup przenośny, są bardzo małe, tanie i dają na prawdę niezły dźwięk podłącz do telefonu i będzie supcio.

W sumie ciekawy pomysł.

Jeżeli inne rozwiązanie się nie znajdzie, to tak trzeba będzie zrobić.

Dzięki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do słuchania audycji Marka w samochodzie i nie tylko używam takiej słuchawki bluetooth od Xiaomi:

https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-MI-Bluetooth-Headset-Headset-Earphone-Youth-Edition-Kit-Charging-Base-Case-320Mah-Battery-For-Xiaomi/32821827435.html

Audycje słychać bardzo dobrze nawet w trasie gdy jest głośno. Gorzej z rozmowami telefonicznymi, jakość jest naprawdę słaba. Mam wersję z taką jakby stacją dokującą, która ma własną baterię i doładowuje baterię w słuchawce, całkiem fajne rozwiązanie. Urządzenie gada po chińsku ale da się przyzwyczaić.

Edytowane przez atomic75
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, I_am_the_Senate napisał:

Czy przypadkiem nie masz źle ustawionego equalisera?

Ale słuchając muzyki i innych rzeczy jest ok. Na laptopie jest to samo, lecz wystarczająco zeby można dobrze słuchać.

W sumie mam słuchawkę Jabry, i rozmawia się super, w porównaniu z innymi. Warto spróbować, lecz jednak co audio samochodu to nie sluchaweczka.

Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.