Skocz do zawartości

Słowiańscy mężczyźni - czyli ci brzydcy?


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odnośnie Słowian mam na myśli Polaków, Ukraińców, Rosjan, Słowaków, po części Czechów, Białorusinów. Często spotykałem się z takimi stwierdzeniami, że "polskie kobiety są nieporównywalnie piękne w porównaniu do mężczyzn polskich". Czy to na /pol/ na 4chan'ie, czy na zagranicznych, czy polskich forach. Kobiety polskie rekompensują sobie tym między innymi to, że spotykają się z cudzoziemcami. Otóż chodzi o charakterystyczny typ twarzy - włosy ciemny blond, niesymetryczna twarz. Jak to jest z tym u was? Skąd to w ogóle mogło się wziąć?

 

Wpis na wykopie gościa o tym:

https://www.wykop.pl/wpis/28734069/powiem-wam-tak-wlasnie-lece-z-uk-do-polski-na-swie/

 

Wpis na 4chanie Brytyjczyka:

http://boards.4chan.org/pol/thread/174036931/why-are-slavic-men-so-ugly

 

Na przykład jak wpisze się na google grafika "typical polish man", to wyskakuje coś takiego jako przykład Polaka:

?type=display

 

Kilkadziesiąt twarzy naniesione na jedno i wychodzi to: 

a4e12e4214f681d9cefe7e87725e4162.jpg

 

Ogólnie to nie jest tak ze wszystkimi, ale wiadomo jak to jest ze stereotypami i jakie mają konsekwencje (ocenianie grupowe). Mi samemu daleko do typu wyglądu powyżej, może bardziej włoskiego lub żydowskiego.. Mniejsza :D ... Nie wiem. Oczywiście negatywne opinie odnośnie wyglądu i zachowania niektórych osobników na zachodzie przekładają się na takie sytuacje, że normalnie wyglądający mężczyzna polski na zachodzie zarywający do np. Brytyjki jest od razu odrzucany tylko dlatego, ponieważ szczerze powiedział skąd jest (kumpel miał taką sytuację, oraz inny kumpel mówił, że jego brat tak miał). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, mało jest w Polsce ładnych przystojnych facetów, w dodatku mocno o siebie nie dbają, nie przywiązują wagi do ubioru. Natomiast słowiańskie kobiety są piękne, na Zachodzie odwrotnie, tam mężczyźni są ładni, przystojni a kobiety brzydkie i męskie. Są wyjątki od reguły jak wszędzie, spójrzcie np na ''Oriona'' gitarzystę zespołu Behemoth vide Tomasz Wróblewski.

Poczytajcie komentarze pod jego wywiadami dla Zachodnich stacji, zobaczycie jak wiele kobiet oddałoby by mu się bez wahania i jak One się nim zachwycają w komentarzach.

Sam ''Orion'' faktycznie jest męski, wysoki, dobrze zbudowany, ma po prostu ładną twarz, w dodatku jest popularny.

 

Np ten

 

 

 

Kilka komentarzy

Becca McCookie
Who cares about his haircut? He's very handsome, sympathetic and a good musician and the last two points are all that counts. 
CasusLuciferi
Hella awesome interview. he's so cute *^_^*
 
lilSkrew4e
he is sooo fuckin hot!..i love vesania!..thanks for uploading
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typical polish man jest akurat przystojny, z odpowiednią fryzurą wygladałby całkiem w porządku. Angielki nie interesują się Słowianami z innego powodu- otóż dlatego że od początku utarło się , że pracują oni w najgorszych miejscach. Po co Angielce facet od czarnej roboty nie mówiący po angielsku. One chca Anglików. Kobiety innych nacji, szczególnie Pakistanki, Hinduski uważają Polaków za przystojnych.

 

Podanie o pięknie Polek to mit, czule pielęgnowany na forach przez nie same oraz przez polskich białorycerzy. Drugą stroną tego mitu jest to że Polacy sa brzydcy. W ten sposób Polki dowartościowują się. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy nie dbają o fryzury. Pamiętam jak byłem we Francji, ponad 20 lat temu, jeszcze przed unią, nie było masówki. Jedyny w grupie miałem dłuższe włosy, nie w sensie metalowca ale taki kręcony busz. Francuzów o podobnej stylówie mnóstwo, u mnie to wynikało z lenistwa. Pozostali Polacy ścięci na jeża, ogoleni na zero. Robiłem dobre wrażenie, gdyby nie jasna karnacja to 100% Francuz. ;)

 

 

Odnośnie urody to zawsze jest jakaś trendy. Region silniejszy kulturowo narzuca reszcie. Teraz jest stylówa na Araba, broda, zarost, opalenizna. Słowianom trudniej to osiągnąć niż Włochom czy Hiszpanom.

Edytowane przez loh-pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wpiszmy sobie typical English man. Wyskoczą mordy pokroju Hugh Granta albo Hugh Laurie. No bogowie przystojności. Polki piękne są - nie ma co do tego wątpliwości. Jednak rozkład jest inny. U Angielek zauważyłem, że mało jest "pomiędzy" - albo brzydka albo ładna. U Polek rozkład jest równomierny - więcej przeciętnych, mniej ładnych i brzydkich. To moje spostrzeżenia. A co do braku szans u Angielek to @Les podsumował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest to, że same Polki wolą facetów z prostymi fryzurami lub raczej bez. Kilka lat temu działałem na sympatii i ile było komentarzy. Widać, że mam włosy, nie są długie, taki twórczy nieład, jak powieje to wiadomo. Jedna, że taki naukowiec, inna, że stylówa na belmondo etc. Dla przeciętnej polskiej kobiety facet to dodatek, ma jej nie przytłaczać, znaczy jej urody/stylówki. Najlepiej taki wyrośnięty, przypakowany kark o spojrzeniu zabijaki a charakterze miśka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, loh-pan said:

Najlepiej taki wyrośnięty, przypakowany kark o spojrzeniu zabijaki a charakterze miśka.

Dziwisz się? gros Polek wypadłaby słabiutko w porównaniu z jakims eleganckim intelektualistą. Po prostu nie nawiązaliby rozmowy, nie mowiąc o niczym innym:)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Themotha said:

Natomiast słowiańskie kobiety są piękne, na Zachodzie odwrotnie, tam mężczyźni są ładni, przystojni a kobiety brzydkie i męskie

Bzdury. Ostatnio bylem w Warszawie na weekend, poruszalem sie w obszarze Centrum - Stare Miasto i szczerze mowiac widzialem moze 5 kobiet, ktore mi sie podobaly z urody i mialy fajny styl ubioru. Reszta, srednia, byle jak ubrana, niektore z zadartymi nosami co budzilo we mnie smiech.

 

Jak tylko wrocilem do Paryza, odrazu co innego - mnostwo pieknych i stylowych kobiet.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Paryża to każdy facet powinien się wybrać. Nie dla kobiet ale żeby popatrzeć na stylówki facetów. To co robią Francuzi to mistrzostwo. Dawno byłem ale tacy starsi, siwawi faceci, niby ubranie nic specjalnego a zawsze ten luzacki fryz, coś fajnego na nogach (mnóstwo bez skarpetek) i ten luz do otoczenia, sposób chodzenia. Jest się od kogo uczyć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Unhomme napisał:

Bzdury. Ostatnio bylem w Warszawie na weekend, poruszalem sie w obszarze Centrum - Stare Miasto i szczerze mowiac widzialem moze 5 kobiet, ktore mi sie podobaly z urody i mialy fajny styl ubioru. Reszta, srednia, byle jak ubrana, niektore z zadartymi nosami co budzilo we mnie smiech.

Słowiańskie to nie tylko Polskie. Ale Czeskie, Rosyjskie, Ukraińskie czy Białoruskie.

To że Tobie podobało się pięć nie oznacza że każdy musi mieć taką samą skalę oceny jak Ty, chyba że jesteś jakoś samozwańczą wyrocznią, na tym polega piękno świata że każdy jest inny i ma inny gust. Ty też nie jesteś banknotem stu złotowym że się każdemu podobasz.

Edytowane przez Themotha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa @Unhomme mieszkam w Warszawie i spotkać tu elegancką kobietę, dobrze ubrana i do tego ładną zdarza mi się może raz na dwa miesiące, wszystkie wyglądają jak z fabryki klonów. Będąc niedawno w Paryżu byłem pod wrażeniem. Dziewczyny oczywiście różne ale każda z nich potrafi sprawić wrażenie, że ma coś w sobie ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themotha

 

Ten orian wcale nie jest wyjątkowo przystojny tylko jest sławny i dlatego kobiety by mu się oddały, one takie coś mają w sobie, że głupieją jak facet jest muzykiem dajmy na to i ma rozgłos. Resztki czaszki odbiera, może on zarażać AIDS ale to babom nie przeszkadza, zresztą jak ten koleś się nazywa co se maluje twarz... No nie mogę sobie przypomnieć, gdyby nie to iż jest znany żadna by na niego ręką nie machnęła. 

Jak wiecie o kogo mi chodzi to najwyżej napiszecie w komentarzu.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Często spotykałem się z takimi stwierdzeniami, że "polskie kobiety są nieporównywalnie piękne w porównaniu do mężczyzn polskich".

Doczepiane włosy, sztuczne rzęsy, tona make-upu (w wyniku czego okropna cera i jakieś wypryski na twarzy), botoks, odsysanie tłuszczu, brak stylu i klasy, palaczki i pijaczki, powiększanie piersi, a ostatnio i tyłka, celulit, brwi jechane kredką, gdzie próżno szukać włosów, tipsy, dziesiątki operacji plastycznych, naciąganie skóry itp., itd.

 

Można wymieniać do rana. 

 

Czy są naprawdę piękne Polki, a nie ucharakteryzowane na piękne? Są. Może ze dwie poznałem w swoim życiu.

 

Akceptuję to, że muszą się upiększać w każdy możliwy sposób, aby jako-tako wyglądać, bo trzeba jakoś samca usidlić, ale, drodzy panowie, nie dajcie się nabierać na ułudę.

 

Piękna kobieta? Proszę bardzo, młoda Angelina Jolie, zdjęcie z liceum, więc wątpię, aby była po jakichś operacjach: 

Angelina-Jolie-young-black-and-white-pho  

Lub Kelly Brook:

b54a5183c922e942aff983c4de5aed2c.jpg

W momencie, w którym kobieta potrzebuje całej tablicy Mendelejewa, żeby w ogóle móc wyjść z domu, aby nikt nie padł na zawał, widząc ją, to nie ma mowy o żadnym pięknie.

 

Tak więc, kochana, jeśli nie przypominasz ani trochę żadnej pani ze zdjęć wyżej, a non-stop pierdolisz o supremacji kobiecej urody nad męską, to mam dla Ciebie złą wiadomość. :) 

 

Natomiast przystojnych facetów jest od groma i wstają tacy automatycznie po przebudzeniu. #nohomo

 

Zresztą samiec zawsze jest atrakcyjniejszy od samicy:

Bez_nazwy_11111111111111111111111.jpg

 

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Les napisał:

@Themothaunhomme ma rację a Ty ruszyłes w lsniącej zbroi na niego ;D . Byłes za granicą?

Byłeś, zwiedziłem całą Europę dlatego wiem co mówię :) Każdy ma inny gust, co dla Ciebie się podoba, nie koniecznie musi się mi podobać, więc nie wiem co chcesz udowodnić? kogo racją jest moisza? :)

Edytowane przez Themotha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że mężczyźni są przystojniejsi od kobiet. Oczywiście nie chce generalizować, ale facet rano wygląda w miarę sensownie a kobieta jak się nie ogarnie to czasami masakra. Gdyby od dzisiaj kobiety nie używały ani trochę makijażu to byście się bardzo zdziwili ile lasek, które dla Was były bóstwem nagle stałoby się przeciętnymi.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, self-aware said:

Gdyby od dzisiaj kobiety nie używały ani trochę makijażu to byście się bardzo zdziwili ile lasek, które dla Was były bóstwem nagle stałoby się przeciętnymi.

No wlasnie. Kobiety we Francji, nie maja wcale lub bardzo delikatny makijaz, do tego naturalne wlosy, fajny modny, stylowy ubior i jak dla mnie sa mega sliczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.