Skocz do zawartości

Artykuł o mnie na wp.pl :>


Rekomendowane odpowiedzi

@Marek Kotoński Gratuluje, mainstream zaczyna coś tam wspominać. Na razie tylko w takim stylu trochę na "odwal się", byle by było, ale to zawsze coś. Gdyby autorka podeszła do zagadnienia bardziej profesjonalnie wspomniałaby, że jesteś także autorem książek na ten temat. 

Komentarze pod artykułem są bezcenne:)

 

@Johnsons Nie ma tam nic strasznego, sam się przekonaj i przeczytaj.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Gratulacje! Pomijając to, że większość nie jest w stanie przyjąć tej prawdy i daje łapkę w dół. Ważne że już pomału wbijasz się i jesteś zauważalny. Czyli te nagrania wideo to dobry pomysł, bo nagrań audio nikt nie zauważał w większych mediach. Jednak ta dobra prezentacja własnej osoby się sprawdza. I oby tak dalej. NIECH SIĘ NIESIE DOBRE SŁOWO :)

Edytowane przez Newman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, gratulacje. I to szczere. Artykuł nie był hejterski według mnie, owszem była szydera ale nie hejt. wp.pl zrobiło Ci wielką reklamę i to za darmo. Pan z Częstochowy już o tym pewnie wie i ma stan przedzawałowy. Tobą zajmuje się główny portal w tym kraju, a o nim chyba jeszcze żaden mainstream nie wspominał.

 

Jak forumowicz wyżej napisał, trafiłeś do pierwszej ligi.

Edytowane przez Magician
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.