Skocz do zawartości

Artykuł o mnie na wp.pl :>


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Bracia za miłe słowa, ale są tam dwie fatalne rzeczy.

 

1. Zareklamowali vimeo a nie youtube, a vimeo to płatny kanał zapasowy, jak rozwalą mi znowu kanał na youtube i prawie nie ma tam ruchu.

 

2. Sławek z przyjaciółmi zrobili w komentarzach syf - czyli chcą sprawić, by ludzie bez oglądania odrzucili mnie i to co mówię jako oszołomstwo.

 

Błędem jest też to, że w stresie powiedziałem o 10 książkach, a mam przecież ich 13, no ale mniejsza z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zadział marketing, ładne ubranie, kwiaty, prezencja i już o człowieku napiszą. Zwróćcie uwagę, że na zdjęciu wyraźnie widać nazwę książki "Kobietopedia". Część ludzi na pewno sobie sprawdzi w Google choćby ze zwykłej ciekawości, nawet jeśli nie obejrzą filmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enemy 

2 godziny temu, Enemy napisał:

Część ludzi na pewno sobie sprawdzi w Google choćby ze zwykłej ciekawości, nawet jeśli nie obejrzą filmu. 

Książka została przez "Sławkowych" opluta w sieci, albo Pan Adrian S. rozdaje za darmoszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczem do skorzystania z ciężkiej pracy "pożytecznych idiotów" jest ich nieświadomość bycia pożytecznymi oraz idiotami w jednym. Przy nikłym nakładzie własnym, ograniczającym się tylko do "podtrzymania ognia". 

 

Ale może na początek coś niezwiązanego na pozór z tematem. Jedna znajoma wraz i paroma innymi sensownymi w firmie osobami, skarżyli się na pewnej imprezie na firmowych psycho-lizuso-kapusiów (typu: "bo ona chodzi bez majtek"). Takich jełopów i typowych przedstawicieli "polactwa", co to sami nie chcą stada krów, tylko żeby sąsiadowi zza miedzy jego bydło wyzdychało a najlepiej żeby on też :D

Zżymali się więc na sytuację do czasu, gdy rzuciłem od niechcenia, niby w powietrze i do nikogo - bo nie potraficie skorzystać z ryjących pod wami kapusiów i donosicieli dla własnych celów. A koszty ich utrzymania są praktycznie zerowe. 

 

Innymi słowy, by nie wdawać się nadmiernie w szczegóły - skoro Marek wchodzi pomału w etap celebryty, powinien stosować celebryckie podejście - nieważne czy mówią źle czy dobrze, ważne że mówią. To przecież kupa zaangażowania i roboty z ich strony w której mogą nas wyręczyć. Człowiek, przyjmujący bezrefleksyjnie komentarze "to jest głupie" oraz "nie bo nie", niezdolny do kontestacji jest i tak z góry przegrany i ilość energii włożona w jego oświecanie zostanie spalona jak papier w piecu tak czy siak. Ktoś przytomny - zakwestionuje, sam sprawdzi, przemyśli. A właśnie na takich opiera się cała idea oświecenia. Nie na bezrefleksyjnej masie, dającej się sterować jak pacynki, pożytecznym idiotom. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext Mnie takie bezrefleksyjne atakowanie kogoś, bez choćby chwili zastanowienia nad jego argumentami przywodzi zawsze na myśl "Dwie minuty nienawiści" z "Roku 1984", Orwella. Gdzie zindoktrynowany tłum rzuca wściekłe okrzyki wobec Goldsteina, mówiącego im prawdę prosto w oczy, jak są manipulowani przez partię.

 

Warto znać tę scenę:

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecajcie się tak, dali linka na wimeo, to nic nie daje, jakaś pani "dziennikarka" napisała, zrecenzowała coś w stylu:  "patrzcie jakie brednie wygaduje", artykuł puszczony w dziale damskim, hejterzy zmieszali wszystko z błotem, z czego tu sie cieszyć?

Występ Marka w "Pytanie na śniadanie" z panią Wellman, w temacie "Co z tymi kobietami, związkami, feministkami" itd. to będzie sukces!! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wikary

Szczególnie będzie sukces jak wspominał w jednej z audycji, że nawet po 10 browarach i po litrze by nie dał rady z nią.... powiedzmy to ładnie ujmując, układać klocki lego :P  Wtedy to dopiero by była dyskusja, no i fakt Marek na pewno by dostał swoje 5 minut tylko nie wiem na ilu miliardach do zapłaty by się to skończyło.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie ma powodu, by Marku się przejmować komentarzami z serwisów typu wp.pl. Ludzie tam dają upust swoim frustracjom. W każdym razie gratuluję poszerzenia działalności. Trochę czasu mnie nie było i jestem zadowolony jako użytkownik, jak to się rozwija. Prawda jest ,,brutalna'' i nie każdy jest w stanie ją przyjąć - co widać w komentarzach. Życzę siły! ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wikary napisał:

Nie podniecajcie się tak, dali linka na wimeo, to nic nie daje, jakaś pani "dziennikarka" napisała, zrecenzowała coś w stylu:  "patrzcie jakie brednie wygaduje", artykuł puszczony w dziale damskim, hejterzy zmieszali wszystko z błotem, z czego tu sie cieszyć?

Występ Marka w "Pytanie na śniadanie" z panią Wellman, w temacie "Co z tymi kobietami, związkami, feministkami" itd. to będzie sukces!! 

 

Wkurwia mnie takie podejście, od razu mi się rodzice przypominają, cokolwiek nie zrobisz to mało...żeby pochwalić. 

Edytowane przez radeq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bracia czy już daliście like pod tym artykułem? 

 

Dajmy dla Bossa kciuk w góre i dajcie znać kto dał :) 

 

Czy Wszyscy już subskrybują kanał na YouTube?

 

Dajcie znać i rośnijmy w siłe.

 

Nie dajmy chorym ludziom satysfakcji, że są silniejsi, bo nigdy nie byli i nie będą. Mają problem ze sobą i nie wiem czy sobie z tym poradzą ale to już nie mój problem.

 

Pozdro dla Marka, wszystkich Braci i też Kobiet co z nami trzymają ;)

 

Dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sprawa jest z góry przegrana - podejrzewam że z 7, 8 Sławkowych na zmiany wali łapki w dół i lży mnie w komentarzach, są zmotywowani i chcą to robić - i trudno wymagać by ktoś z forum, chciał tkwić w takim gnojowisku jakie zrobili z komentarzy. Ludzie mają swoje życie, i nawet nie rozumieją co tam się naprawdę odbywa. Wielu ludzi intuicyjnie czuje że jest im tam źle, że chce im się wymiotować - to jest wspólny rodzaj odczucia dla wielu normalnych ludzi. Uciekają więc od pełnych jadu, złości i nienawiści treści.

 

Czyli efekt wywołany - złudzenie że ludzie nie akceptują tego co powiedziałem, a wcale tak nie jest. To jest właśnie czarny PR. Masa sił, czasu i energii włożonej w to, by wpłynąć na umysł odbiorców artykułu, i oczernić mój wizerunek. Teraz każdy wchodząc na stronę, widząc 1 stronę komentarzy, zostanie przekonany że jestem oszustem.

 

I tak samo będzie z każdym innym "wyjściem" na zewnątrz, poza kontrolowane przez nas terytoria - dzika wojna bez zasad. U nas też są ataki, zakładają konta, realizują określoną strategię, szantażują i zastraszają ludzi - ale nad tym panujemy, i delikwentów banujemy. Oczywiście nie wszystkich, tylko wtedy gdy się ujawnią albo pomylą - i wtedy jest płacz i narzekanie jacy to źli jesteśmy.

 

Dlatego ja, zamiast rozpaczliwie klikać łapki w górę, wolę pracować i tworzyć coś nowego. Czyli uciekam do przodu, jak zwykle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nurtuje jedno: jakim człowiekiem trzeba być, jak bezbarwnym, zanudzonym człekiem, żeby przeglądać takie coś jak WP i na dodatek komentować. Po co?

Najlepsze jest to, że niektórzy się produkują w tych komentarzach, próbując stworzyć jakąś pseudo wybitną krytykę, żeby było śmiesznie i ostro. 

Przecież taki komentarz to kilka dobrych minut, a potem i tak każdy ma to w dupie.

Tak samo jak z czatem na youtube np. ludzie się wyzywają wzajemnie, krytykują, dojeżdżają od ruskich agentów, od żydowskich agentów, a to wszystko leci tak szybko, że nie ma szans na żadną dyskusję. 

Poza tym na te strony bez AdBlocka już się nawet wejść ledwo da. Ludzie dalej to otwierają?

Po co?

 

PS: Pocztę można założyć na świetnych gmailu bez reklam, szybko i wspaniale. Dlatego wchodzenie na wp, onet, o2 i jakieś takie ścieki jest dla mnie wielką zagadką. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Carl93m Ty chyba nie rozumiesz jednej sprawy - negatywnych komentarzy ZWYKŁYCH ludzi jest tam bardzo mało. Miażdżąca większość należy do hejterów, i po to są tam umieszczane, by ludzie natychmiast ocenili mnie jako oszołoma i oszusta. Chodzi im o mnie i o to, by jak najmniej ludzi weszło na forum, na moje audycje itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.