Skocz do zawartości

Artykuł o mnie na wp.pl :>


Rekomendowane odpowiedzi

@Marek Kotoński gratulacje. Taki art zwiększa zasięg - za tym możliwości i hejterzy (uważać). Ale dobrze. Tylko uważaj na showbiz, który się tematem zainteresował. Jak w dzieńdobryTVN będziesz wykładał jakie skarpety do sandałów powinien nakładać alpha-male - znaczy przegrałeś :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozornie to się może wydawać jako prześmiewczy art. Ale to jest mega reklama. Maruś, wypłynąłeś z bezkresu nicości. wp.pl to nie jest 'Głos Cycowa' czy 'Wiadomości Penisowa Górnego', to jest główny opiniotwórczy portal w tym kraju. Miliony gawiedzi przeczyta o Tobie, tysiące będą chciały sprawdzić o co kaman, setki się potem przyłączą do Ciebie. Sławek szaleje i to ostro. O nim nie piszą na wp. Dla niego to wielki smuteczek i jeszcze większy wkurw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już czas by Guru chwycił za mikrofon i zaczął rapować jak niegdyś przepowiedział. Proponuję założyć wątek gdzie wspólnie będziemy pracować na tekstem. Rap batalia o białych rycerzach, prawdziwej cenie organów na rynku matrymonialno mieszkaniowym itd. Może się zrobić viralowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiło mnie, że autorka artykułu nie próbowała otwarcie wyśmiać sprawy choć widać, że miała ochotę. Chyba sobie przypomniała jak dobrze się bawiła na seansie "50 twarzy Greya" i skojarzyła, że "coś" w tym może być... ale na wszelki wypadek cytowała wypowiedzi jakby nie rozumiała co one mogą oznaczać :D.

 

Tak czy inaczej - gratulacje bo widzę, że inicjatywa zatacza coraz szersze kręgi.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi nie wychwycić w artykule desperackiej próby wbijania szpilek, tyle że te okazują się być tępe i wbijane niewprawną ręką (piórem). No, ale po łebkach czy nie, spłycone czy nie, jest reklama. Tylko szkoda że napisana przez autorkę kącika plotkarskiego w dodatku piszącą to jak pracę domową przed lekcją - na kolanie. Może inny dziennikarz wniósłby więcej treści merytorycznych, odrzucając własne uprzedzenia.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kimas87 napisał:

,, Ja juz wyrosłam z tego mając 23 lata, wolę teraz spokojnych mężczyzn " 

 

Już widzę jak się ze spokojnym nudziarzem męczy do śmierci :D. 

Hehehe co nie zmienia faktu, że dupki bad boyowi się dawało.
Te wszystkie "oświecone" kobiety przy pierwszym lepszym bajerancie wymiękają.
Główna bohaterka filmu "Transsiberian" też miała się zmienić oraz żyć długo i szczęśliwie ze swoim spokojnym, dobrym misiem.
Hehe gdy przyszedł Hiszpan(a Hiszpanie to mistrzowie podrywu) to gadzi mózg się włączył.
Polecam serdecznie obejrzeć nie tylko ze względu na kobiecą naturę w czerwonej pigułce, ale również dla samej fabuły i towarzyszącego napięcia w filmie :) 

Artykuł wp to jak najbardziej świetna wiadomość dla forum jak i samego Wodza :)
Rozpoczęła się teraz fala, której nie powstrzymają ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.