Skocz do zawartości

Strzelectwo.


Gość Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, polecam tak właśnie wychowywać swoje pociechy :) Mój syn trafił trochę później na strzelnicę, bo dopiero jak miał 10 lat, ale za to strzela nadal :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu, nie wiem jak Ty ale ja bym się w tym momencie zaczał bać :)

 

No właśnie powinno być odwrotnie :) Strzelcy to wyjątkowo rozsądni ludzie, świadomi konsekwencji swoich czynów :) Nigdy nie bałem się zawodników i członków w sekcji i na zawodach. Ale zawsze bałem się "komandosów" z pneumatykami w oknach domów i bloków :D

 

Btw. Tu macie cały artykuł: http://joemonster.org/art/31519/Czy_siedmiolatek_pod_opieka_ojca_powinien_miec_prawo_strzelac_z_broni_palnej_

 

A na końcu artykułu, 13-latka w dynamicznym strzelaniu :D

 

 

A ja tam, gdyby była forsa, obowiązkowo zaciągnąłbym dzieciaka na strzelnicę. Przy okazji sam bym się poduczył. No, ale póki co ani forsy ani dzieciaka nie ma więc pozostaje to co jest.

 

Przyjdzie czas..... Nigdy nie jest za późno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam mp5 :D

Bronie które zaliczyłem

Stg44(od czasu do czasu piękne zacięcia)
mp40(świetne skupienie)
ppsz wz 41(świetna broń dla głuchego i pijanego ruska.wystrzał aż boli)
mauser(wspaniała precyzyjna broń.szybkostrzelnosc wieksza niz u mosina)
Mosin(większa moc ale to broń dla ruska bez młotka nie podchodz)
tt-k(świetna klamka)
sten :)(klasyka gatunku)

Kałach sie nie liczy%-)
magnum 44

Strzelectwo zajebista sprawa.polecam kazdemu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mam karabin czarnoprochowy Hawken 0,45 i pistolet pojedynkowy 0.36. Kapiszonowe.

Strzelam sobie z nich na strzelnicy. Mimo XIX wiecznego rodowodu - są zabójcze.

Czasami sięgam po coś nowszego, ale to już nie moje - AKM 7,62, z krótkich SigSauer p226 - najlepiej mi podchodzi,

nie podchodzi mi Glock, za lekki.

Z długiej strzelam nieźle. Z krótkiej - może być.

 

Nic tak nie oczyszcza głowy jak szybkie wyplucie 15 nabojowego magazynka.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mam karabin czarnoprochowy Hawken 0,45 i pistolet pojedynkowy 0.36. Kapiszonowe.

Strzelam sobie z nich na strzelnicy. Mimo XIX wiecznego rodowodu - są zabójcze.

 

Witaj w klubie CP :) Z krótkiej zrezygnowałem, ale wypieszczony Hawken .45 z Investarm na stanie mam :) Dobry rocznik (stal) i był nie używany jak kupowałem :) Strzelam swoimi maxiballami 245 grain(kokila Lymana) na własnej paście woskowo-krem Nivea :D

 

Lepiej nic nie pisz o zabójczości, bo zaraz Ci ktoś zasugeruje, że ktoś się ma Ciebie bać :D Bo przecież broń jest po to żeby straszyć i grozić innym ! :D I ma skutek uboczny... czasem zabija. Swoją drogą, naszła mnie taka refleksja. Jak czasem jedno sugestywne zdanie może powiedzieć o charakterze człowieka... ;) A właściwie jego braku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sprawa z posiadaniem broni jest bardzo zabawna,wiadomo system po 45 nawet myśliwych rozbrajał.od 11 wieku kusza jest zakazana bo papież zabronił.a w obecnych czasach gdyby ludzie mieli dostęp do broni to juz dawno władza by była rozstrzelana.

No ale ja, jako zwykły polaczek cebulaczek w ciagu 4/5 miechów moge zebrać arsenał broni(niestety nie stać mnie na takie hobby) i to wszystko na kwitach.w ciagu 2 miechów(jak dobrze pamietam)moge mieć klamke na kwitach(na to już mnie stać ale po co)

A z cp wiadomo jak to jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
5 minut temu, Subiektywny napisał:

Pamiętaj o porządnym zabezpieczeniu nabitych komór !

Wypalenie wszystkich za jednym razem w rezultacie przeskoczenia iskry to wątpliwa atrakcja.

 

Na razie mam samą broń, muszę jeszcze dokupić wszelkie akcesoria, kule, proch itp.

 

Mam kumpla, który siedzi w czarnoprochowcach więc będzie solidny instruktarz nim zacznę strzelać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.