Skocz do zawartości

Zdrada przez internet


Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Pozytywny said:

Gach jest prawie zawsze instrumentem, ale o dziwo gachom to nie przeszkadza do póki na horyzoncie jest cipka.

Nawet nie pomyśli, że za chwilę samica może spotkać jeszcze innego gacha, bo zawsze znajdzie się większa ryba :D

Dlatego "podziwiam" kolesi wchodzących w związki z pannami które zdradziły poprzedniego partnera.


Jak zwykle z takim odchyłem jednostronnego myślenia.

Wiesz w jakim przypadku Ciebie nie dotyczy to co napisałeś wyżej? W wypadku kiedy jesteś sam, i nie miałeś nigdy wcześniej laski. Bo jak miałeś to jeśli nie była to taka, która dopiero ciebie znalazła jako pierwszego chłopaka w życiu, to tez byłeś gachem w którymś momencie. Bo "Dlatego "podziwiam" kolesi wchodzących w związki z pannami które zdradziły poprzedniego partnera.", więc skoro wiemy, że każda puszcza poprzednią gałąź dopiero jak znajdzie kolejną, to...i ty byłeś z laską która zdradzała swojego partnera, a ty byłeś tą nową" rybą". A jeśli miałeś laskę, i odeszła ona od ciebie, to na pewno do innego "większej ryby".

Czyli wszystko co napisałeś chcąc się pośmiać, dotyczy też Ciebie. No chyba, że to z góry założona autoironia, to wtedy też z Tobą...hahahaha.

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 Słabe to i nietrafione :D

 

 Ale, widzę, że nie ustajesz też w próbach prowokowania:

 

30 minut temu, AR2DI2 napisał:

Co widac było po dyskusji w temacie o mężatkach - uważający się za wyleczonych z białorycerstwa, a zębami broniących niewinności myszek.

Wciąż wmawianie jakiegoś bronienia myszek, ile jeszcze można do znudzenia klepać to samo?

 

W sumie to nie powinieneś pisać teraz jakiegoś Part 3 czy coś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z częścią Braci. Zjebała - wypierdalać z życia. Żadnego seksu, rozmów.

 

Myślę że coś nas różni od reszty istot, mózg ważący 1/20 masy ciała. A jeśli tak jest to korzystacie z niego, dla kawałka cipki wchodzić w gówno? 

 

Mnie to nie interere, kociej mordy nie chcę dostać ale taka relacja to przyjemność dla kobiety. Co ona sobie pomyśli, że warto było tak? 

 

Zbrodnia i kara. Żadnych sentymentów. Brawa dla @Zerwitoi nagana dla Braci, co się przypierr bo koleś robi to co lubi. Nie znam was osobiście, ale taki typ charakteru... Zazdrość, zawiść? Można pożartować ale bez przesady.

 

Niech każdy żyje i umożliwi innym to samo. 

 

Resztę braci proszę o przemyślenia. Ja, zwykły gość nie mam problemu z ogarnięciem kobiety. Miesiąc seksu ok, a potem pretensje do siebie, zdradzono Cię i sam się zdradziłem. 

 

Myślę że warto tu wezwać Szefa, niech z własnych doświadczeń rzuci jakieś porady. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien być przypięty dla nowych, ilu tu już było z prośbą o radę, pomoc którzy doświadczenie i porady braci-weteranów jednym uchem wpuszczali, drugim wypuszczali i robili po swojemu" Tutaj mamy podręcznikowy przykład wykorzystania wiedzy z forum.

 

@DOHC Popieram, koniec to koniec, po grzyba "rżnąć" niunię bo >chętnie daje< ? Dla mnie to bezsens. W przypadku takim jak tutaj to najlepiej po angielsku, nic nie tłumaczyć, nie mówić, nie produkować się, ot urwać kontakt i mieć wyjebane po całości.

 

@Zerwito Świetnie rozegrane, dobrze wiedzieć że są i młodsi bracia którzy wiedze nie tylko "przyswajają" ale i korzystają z niej ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue  ma odmienne zdanie od   @Bonzo i @AR2DI2

Dlaczego?

Prawdopodobnie w życiu obydwu braci "ruchaczy mężatek" ;):D występuje niedobór sexu i łapaliby każdą okazję aby zaruchać.

 

@JoeBlue prawdopodobnie jest w pełni nasycony i może sobie pozwolić na rezygnację z danej pani. 

 

@Zerwito

" Prawie 1.5 roku byłem z dziewczyną " = czyli haj hormonalny zaczął upadać.

 

" Poznała go w poprzednie wakacje w pracy w Anglii"

  " Od lutego z nim pisała codziennie :) cały czas fotki, buziaczki, serduszka, ona za nim tęskni i już niedługo się zobaczą"  =  coś musiało zaistnieć między nimi podczas tego wyjazdu.

 

 

"ukochana oznajmiła mi, że jedzie do Anglii na miesiąc do pracy

teraz codziennie przychodzi do mnie, żeby mnie urobić dupą"      = tam tylko miesiąc co dalej? Niepewność sytuacji sprawiła, że chce z Tobą jeszcze być w związku, jak to kobieta ratuje swoją sytuację tyłkiem.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.