Skocz do zawartości

Co kupić na prezent urodzinowy dla 80 latki?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby mi ktoś pomóc w wyborze prezentu urodzinowego dla starszej osoby? Budżet do 100 zł. Dwoję się i troję i jedyne co mi przyszło ma myśl to mata masująca, ale koszt takiej porządnej to powyżej 600 zł. Chcę, aby to było coś nietuzinkowego, jednocześnie użytecznego w życiu codziennym. Zdaję sobie sprawę, że w tej kwocie będzie bardzo ograniczone pole wyboru. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem piszę, ale nie mogłem edytować.

Co do prezentu:
- słodycze odpadają, bo ma cukrzycę
- torebek i portmonetek to ma multum
- książek nie czyta, tylko jakieś szmatławce i pisma typu "życie na gorąco"
- filmów także nie ogląda, jak już to Na Wspólnej
- ogólnie zainteresowań głębszych brak, żyje raczej obowiązkami życia codziennego 
- perfumów, dezodorantów itp. także ma multum 

- chciałem jej kupić nowy telefon komórkowy, ale ledwo obsługuje stary, który ma tylko funkcje dzwonienia i wysyłania esek a i dobrze tego nie ogarnia

Na myśl wpadła mi teraz jedynie jakaś biżuteria. Od spraw garderoby zajmą się inni spece, ja nie mam gustu. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się gest maty,radia odpadaja.

Spraw staruszce trochę radości każdego dnia,kup jej drzewko bonsai niech sobie pielęgnuje powieś na nim karteczkę dla kochanej babci (obojetnie co żeby sobie o tobie przypominała za każdym razem jak bd podlewała przycinała itp)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pieter napisał:

Liczy się gest maty,radia odpadaja.

Spraw staruszce trochę radości każdego dnia,kup jej drzewko bonsai niech sobie pielęgnuje powieś na nim karteczkę dla kochanej babci (obojetnie co żeby sobie o tobie przypominała za każdym razem jak bd podlewała przycinała itp)

 

Popieram, starszym ludziom czesto po prostu kurde się nudzi, więc fajnie jakby to bylo coś przy czym bedzie mozna troszkę podziałać w ciagu dnia czy chwili wolnego czasu :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.