Skocz do zawartości

Namawianie na seks bez gumki.


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracie,

nurtuje mnie jedna kwestia, czysto rozpoznawczo. W innym temacie podnosiłem kwestię mojej przygody z ostatnią panną. Rzeczy w tym, że podczas tego jak poszliśmy do łózka (po tygodniu znajomości) panienka mocno naciskała zebym nie zakładał gumy - bo ona od lat bierze tabletki. Oczywiście wykpiłem to inteligentnie i przeforsowałem swoje (seks w gumie). 

Jak Wy byście zrobili ? Też ograniczone zaufanie, czy może jednak nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jej że jak chce bez gumy to tylko tam gdzie słońce nie dochodzi. 
A tak poważnie, zapytaj się co by było gdyby zaszła w ciążę i powiedz jej, że nie byłbyś z tego zadowolony. Bądź z nią szczery, że nie chcesz mieć teraz dziecka. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peja nawet o tym nawijał, a w tak zacnym gronie nikt jeszcze nie podjął się w tym temacie, ryzyka std. Przecież Marek wspominał obrzydzajac takie akcje gdy mówił o HPV, a to tylko wierzchołek góry lodowej, o ile wenery sprzed wieku można częściowo rozpoznać wyczuć, to przecież taki HIV czy HCV jest niewidzialny.

Poza tym czy ktoś z was chce polerować otwór po jakimś fagasie. 

Z wyrazami szacunku Perun

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroby to jedno panowie, zawsze dochodzi opcja bracie @jankowalski1727 że pani zalał formę jakiś bad boy którego nawet nie kojarzy i teraz szuka frajera/beta providera - miękkiego fagasa co będzie łożył na jej skarb. ŻADNA laska, ot tak nie wyskoczy Ci nagle z tekstem "nie zakładaj gumy" bez powodu - coś jest na rzeczy, w szczególności gdy >naciska<.

I wyobraź sobie:

 

-bieresz ją bez kalosza

-pani ofc. "zaszła" - niekoniecznie z Tobą, tyle że skąd Ty to będziesz wiedział?

-jebiesz na prawdopodobnie czyjegoś bachora nie wiedząc nawet o tym

 

Zawsze w gumie i zawsze pozbądź się gumy tak żeby nie miała do niej kobita dostępu.

 

edit.

Z tymi "dawaj bez gumy, biorę tabletki" to jak z piranią, która twierdzi że Cie nie ujebie jak wejdziesz do wody ;) 

Edytowane przez lxdead
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lxdead napisał:

że pani zalał formę jakiś bad boy którego nawet nie kojarzy i teraz szuka frajera/beta providera

 Bardzo cenna uwaga, rzeczywiście takie coś może się zdażyć. Czasem zastanawiam się jak można być tak głupim jak ja jeszcze niedawno...

Edytowane przez Głodny Prawdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link klik seks bez gumki jak przekonać partnera

 

Masakra taki temat na necie.

 

jak zrobić żeby pękła prezerwatywa musze jakoś przekonać partnera że lepsze będzie zabezpieczanie w inny sposób biore tabletki a nie lubie gumek bo seks jest w tedy inny chodzi o odczucia . facet znowu woli dodatkowe zabezpieczenie musze mu pokazać że i one sa zawodne tylko co robić z tą gumą by pękła

 

-tak, natnij ją lekko nożem i potem ona sama pęknie

-jak mozna kochac sie z kims kto sie boi miec z toba dziecko?

-wyglada to tak jakbys byla mu potrzebna tylko do seksu bo nie chce opn tworzyc z toba rodziny, miec planow na przyszlosc, po co wiazac sie z kims takim?

 

Oraz UWAGA BOMBA

-Ulotek nie czytasz? pechowiec.gif
Na każdej ulotce jest napisane, żeby nie używać przy stosowaniu prezerwatyw oliwki i środków nawilzajacych zawierajacych tłuszcz, bo tłuszcz niszczy lateks.
Posmaruj się w środku tuż przed stosunkiem oliwką i czekaj na efekt. Przy szybkim stosunku to nie zadziała, ale przy odpowiednio długim da radę.
Musisz tylko uważać, bo oliwka w połączeniu z twoim śluzem stworzy taka biała emulsję jak jogurt. Facet może zauważyć więc raczej próbuj z tym przy zgaszonym świetle. No i smak oliwki - raczej mineta odpada.
A jeżeli to nie zadziała to nie wyciskaj powietrza z prezerwatywy jak mu będziesz zakładać - przed tym też producenci przestrzegają i jest to najczęstszy powód pękania gumek - balonik z powietrza na szczycie.

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrym ruchaniu gumką potrafi peknac. Pamiętam jak dziś, pierwszy sex z moją ex zonka i odrazu wtopa. Zostało wieczko na małym, reszta w środku. Fakt jebalem jak opętany. Tabletka 48 zrobila swoje. Poza tym wtedy użyłem tz.supercienkich durexa. Od tamtej pory nigdy więcej durexa, same unimile i to extra safe. 

Parę miesięcy temu, moja ex też naciskala aby bez gumki. Skutecznie  wypersfadowalem jej to mówiąc ok ale tylko w wielkie oko brata :)Widać chciała drugiego bobasa a zaraz potem rozwód. Dziś bym siedział i kwiczal z tysiączkiem alimentów na karku. 

Edytowane przez Still
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.06.2018 o 23:06, Ragnar1777 napisał:

Albo w gumie
albo ruchać bez gumy, ale spuścić się na tyłek lub na cycki.

Jest spore ryzyko, teraz na trzeźwo sobie można tak mówić, ale jak się jest w środku to nie łatwo podejmować takie decyzje że wyjmę szybko, raczej gloryfikowana jest postawa; jakoś to będzie :)

Moja obecna partnerka sama ostatnio zasugerowała żeby nie pracować na ''bosaka'' :)

 

Guma zawsze i wszędzie, już nie chodzi o dzieci, ale o zabezpieczenie przed chorobami itd.

W dniu 8.06.2018 o 10:18, Still napisał:

Od tamtej pory nigdy więcej durexa, same unimile i to extra safe.

Mam podobnie, kondon został założony ostatnio prawidłowo, ale mimo wszystko się zsuwało, musiałem ciągle poprawiać i przerywać ruchanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego

W dniu 7.06.2018 o 22:49, jankowalski1727 napisał:

Jak Wy byście zrobili ? Też ograniczone zaufanie, czy może jednak nie ?

Szanując siebie i własne zdrowie w czasach ogólnej pandemii różnego rodzaju chorób gdzie nie ma możliwości zweryfikowania prawdomówności partnera pewne rzeczy robi się w zabezpieczeniu i to nie ulega żadnej dyskusji. Jak ryzykujesz bierzesz na klatę następstwa Twoich emocji czyli niechciana ciąża lub choroba, i tu chyba nie ma nad czym dyskutować.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
On 6/8/2018 at 9:44 AM, Pytonga said:

Link klik seks bez gumki jak przekonać partnera

 

Masakra taki temat na necie.

 

jak zrobić żeby pękła prezerwatywa musze jakoś przekonać partnera że lepsze będzie zabezpieczanie w inny sposób biore tabletki a nie lubie gumek bo seks jest w tedy inny chodzi o odczucia . facet znowu woli dodatkowe zabezpieczenie musze mu pokazać że i one sa zawodne tylko co robić z tą gumą by pękła

 

-tak, natnij ją lekko nożem i potem ona sama pęknie

-jak mozna kochac sie z kims kto sie boi miec z toba dziecko?

-wyglada to tak jakbys byla mu potrzebna tylko do seksu bo nie chce opn tworzyc z toba rodziny, miec planow na przyszlosc, po co wiazac sie z kims takim?

 

Oraz UWAGA BOMBA

-Ulotek nie czytasz? pechowiec.gif
Na każdej ulotce jest napisane, żeby nie używać przy stosowaniu prezerwatyw oliwki i środków nawilzajacych zawierajacych tłuszcz, bo tłuszcz niszczy lateks.
Posmaruj się w środku tuż przed stosunkiem oliwką i czekaj na efekt. Przy szybkim stosunku to nie zadziała, ale przy odpowiednio długim da radę.
Musisz tylko uważać, bo oliwka w połączeniu z twoim śluzem stworzy taka biała emulsję jak jogurt. Facet może zauważyć więc raczej próbuj z tym przy zgaszonym świetle. No i smak oliwki - raczej mineta odpada.
A jeżeli to nie zadziała to nie wyciskaj powietrza z prezerwatywy jak mu będziesz zakładać - przed tym też producenci przestrzegają i jest to najczęstszy powód pękania gumek - balonik z powietrza na szczycie.

To jakiś żart, prawda? Laska z ktora sie czasami kocham od ostatnich 3 zbliżeń ma z pochwy wyciekający wlasnie bialy plyn na samym początku seksu. Dobrze ze ciagle sprawdzalem czy extra safe nie pekla. Ona musiala przeczytac ten artykul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.