Skocz do zawartości

Facebook - podglądacz


KhaosKnight

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy istnieje możliwość sprawdzenie kto i kiedy wchodził na profil FB, którego jest się użytkownikiem? Z tego co widziałem sporo jest w necie aplikacji typu podglądacz itp. ale z reguły są to próby wyłudzenia pieniędzy albo spam. Ostatnio też zauważyłem, że wchodząc kilka razy na profile osób, których nie mam w znajomych to część osób pojawia się w kategorii osób, którego mogę znać a część nie. Czy to może świadczyć, że osoby, które pojawiają się w propozycjach wchodzą na mój profil?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego FB sam w sobie analizuje dane i w ich oparciu -podaje listę proponowanych osób do poznania czy tez preferencji wyświetlanych reklam. Każdy profil to kopalnia wiedzy przede wszystkim dla nich :) To co napisałem to tylko ułamek tego co FB robi swoim użytkownikom (ostatnio była nawet aferka dość głośna). Pamiętaj że to polityka nie tylko fb. Ciasteczka przeglądarek analizują i zbierają wszystko. Zainteresuj się jakimś produktem a zaraz podobne rzeczy wyświetlają się niby nienachalnie w rogu przeglądarki :)

 

Programów czy wtyczek na to aby zobaczyć  jaka laska wchodzi na Twój profil (lub odwrotnie) nie ma a proponowane rozwiązania to jedynie pułapki na naiwne osoby naszpikowane wirusami rootkitami czy innym badziewiem

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.