Skocz do zawartości

Program 100 kg na klatę do końca roku.


deleteduser15

Rekomendowane odpowiedzi

@dobryziomek O kurde. Droga taka zabawka. Ja zawsze na oko liczyłem, np. 180 wzrostu 80 cm w pasie = ok, albo widać kratę = niski BF
Znalazłem coś takiego na SFD jak ktoś potrzebuje: 

Mierzymy - klatkę, koło pempka(chwytamy w linii pionowej) oraz udo - łapiemy fałdę w taki sposób jak jest to zaznaczone czarnymi 
kreskami na zdjęciu. 
Wynik oczywiście w milimetrach. 

I teraz wzór na obliczenie zawartości tkanki tłuszczowej: 

Body density = 1.1093800 - (0.0008267 * X3) + 0.0000016 * X3^2) - (0.0002574 * X4) 

Gdzie: 

X3 = Suma pomiarów(klatka, pempek, udo) 
X3^2 = Suma pomiarów(klatka, pempek, udo) podniesiona do potęgi drugiej. 
X4 = Wiek w latach. 

W ten sposób obliczyliśmy Body density. A teraz aby obliczyć procentową zawartość: 

BF% = (457/Body density) - 414.2 

lub 

BF% = (495/Body density) - 450 

I otrzymujemy procentową zawartość tłuszczu. ;)

jak by ktoś nie wiedział o co chodzi ze znakami to 

/ - dzielenie 
* - mnożenie 
^ - potęga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jerzy napisał:

@Towarzysz_Winnicki

Pierwsza sprawa - piszesz o zdjęciu, a go nie ma.

Druga sprawa - jaki jest błąd tej metody?

http://www.sfd.pl/Zmierz_dokładnie_swój_poziom_tłuszczu-czyli_wielopartyjna_metoda_pomiaru_fałdomierzem-t263219.html 

 

@dobryziomek Nie wiedziałem, bo nie przepadam za Fitness Klubami. Kilka razy ćwiczyłem w większych siłowniach, średnio podobał mi się klimat tam panujący. Wolę małe osiedlowe "kuźnie". :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam karty. To dzięki za informację, bo myślałem, że za jednorazowe wejście zapłacę 20 zł minimum. Jakieś personalia będą chcieli żebym podał? Bo takim sposobem to bym mógł co kwartał przychodzić i mówić, że Ja jestem pierwszy raz i chciałem zobaczyć jak jest.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Nie polecam nikomu sterydów, bo przy odrobinie pecha można sobie trwale zablokować przysadkę mózgową

 

4 godziny temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Jeżeli chcesz zacząć przygodę z dopingiem to polecam Testosteron Prolongatum 2/3x w tygodniu po jednej ampułce przez okres 10-12 tygodni.  Po skończonym cyklu weź Pregnyl na odblok 2 tygodnie po ostatnim strzale. Zaopatrz się także w Nolvadex na wypadek ginekomastii.

 

Każdemu, któremu uda przebrnąć się przez ten temat polecam omijać rady tego użytkownika. 
Jest to jawny przykład głupoty i niedouczenia w kwestii przyjmowania leków, jakimi potocznie nazywamy sterydy. 
 

ODBLOK WYKONUJE SIĘ POD BADANIA, A NIE "WEŹ PREGNYL" I "TYLE TABSÓW CLOMIDU" KRETYNIE SKOŃCZONY
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dx51 Masz rację. Rozpędziłem się z tą poradą. Ale... wyraźnie na początku napisałem. Wyszczególniłem skutki uboczne, Ty człowieku  wyciągnąłeś tylko jedno zdanie z kontekstu. W dalszą dyskusję nie będę się wdawać, bo będzie to przekrzykiwanie się. każdy kto stosował SAA, wie, że po każdym cyklu trzeba się odblokować. To nie jest kreatyna. 
W tym wypadku należy mi się Warn, albo nawet odpoczynek od forum, bo nie powinienem udzielać porad, które zagrażają zdrowiu i życiu. Ale Ty za tego kretyna też powinieneś odpowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Ale Ty za tego kretyna też powinieneś odpowiedzieć

Nie ma sprawy

Oto moja odpowiedź.

 

5 godzin temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

i trzeba będzie walić teścia, żeby właśnie nie łysieć, nie tyć i nie zachowywać się jak baba.

Łysiejesz jeśli w twoim genie jest tendencja do łysienia. Ojciec, dziadek. Ty piszesz jeszcze o innych lekach. 
Resztę zdania nie skomentuje.

5 godzin temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Trochę urosłem. Ale... nie zanotowałem żadnych przyrostów siły w wyciskaniu.

Nie urosłeś. Efekt kumulacji estrogenu. Nie masz bladego pojęcia co to, ale jak omka, to na MASE!

5 godzin temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Po zakończeniu kuracji brałem Clomid na odblok. No ale źle się odżywiałem, nie miałem wtedy w ogóle pojęcia o diecie i na treningach popełniałem sporo błędów.

Nie masz jakiejkolwiek pewności, że się odblokowałeś należycie. No bo skąd, jak nie masz podstawowej wiedzy o interpretacji badań hormonalnych?

 

5 godzin temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Mój znajomy koksiarz brał w tym czasie Trenbolon i nic nie urósł.

No bo od tego ten środek nie jest... 

 

5 godzin temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

(jak się potem okazało, źle ćwiczyłem klatkę piersiową

obserwowałem na siłowni ludzi którzy brali rzekomo oryginalny Trenbolon, Dekę, Boldenon, Primobolan, Oxandrolon i nie było widać u nich progresu.

No właśnie. SAA działa, ale jak się umie je wykorzystywać.

 

5 godzin temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Omnadren czułem tkliwość sutków. Swędziały mnie i piekły, ale po odstawieniu to minęło

Skłonność do ginekomastii. Można tego uniknąć kontrolując estrogen. Ty wolałeś poczekać aż samo przejdzie. A tak kończy się wizyta na stole operacyjnym, jak się nie chce mieć na stałe powiększonych gruczołów pod sutkiem.

Dziękuje postoję. Oma i tren na mase, prop na redukcje. 



Moja rada. Ułóż sobie trening i zrobisz progess siłowy. A 100 kilko to już ładne(!) dziewczyny wyciskają...

Edytowane przez Dx51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński Proszę o sprawiedliwe ukaranie mnie za złamanie regulaminu, mój wpis w którym doradziłem użytkownikowi stosowanie sterydów był nie na miejscu. Znajdzie się również wiele innych grzechów i grzeszków za co niewątpliwie należy mi się kara. Proszę również o ukaranie użytkownika Dx51 za obrażanie użytkowników. Przepraszam za kłopot. 

 

@Mosze Red @Quo Vadis? Proszę, usuńcie mój wpis na poprzedniej stronie dotyczący doradztwa w sprawie zażywania anabolików. Faktycznie, było to nieodpowiedzialne posunięcie doradzenie komuś jak ma postępować z medykamentami. Jeszcze ktoś weźmie z tego przykład i zrobi sobie krzywdę. Ukarzcie mnie wedle uznania/zajścia potrzeby.  

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zacząłem 5x5, od piątku biorę po 10g kreatyny/dz właśnie skończyłem trening i kiepsko. 11 lat temu gdy zaczynałem miałem więcej energii i siły niż teraz. 60 kg na klatę 5x5 ledwo. O nogach i plecach nie wspominając. W ogóle nie czuję działania kreatyny, zero pompy, lżej też nie jest na treningu a biorę dokładnie tą samą co 11 lat temu. Trzeba będzie się przebadać, choć niedawno robiłem badania hormonalne - głównie poziom teścia czy wszystko ok po tych cyklach, ale wyszły w normie. Lekarze straszyli, że coś mogę mieć coś nie tak z obwodowym układem nerwowym.

 

Mój plan który będę stosował około 8-12 tygodni.
Poniedziałek
1. Przysiad ze sztangą na karku (5 serii x 5 powtórzeń)
2. Wspięcia na palcach z obciążeniem (3 serie po 10 powtórzeń)
3. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej (5 serii x 5 powtórzeń)
4. Wiosłowanie sztangą (5 serii x 5 powtórzeń) 
5. Francuskie wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej (5 serii x 5 powtórzeń)


Środa
1. Wyciskanie żołnierskie (5 serii x 5 powtórzeń) 
2. Martwy ciąg (5 serii x 5 powtórzeń) 
3. Podciąganie na drążku szerokim chwytem (2-3 serie, negatywy, bo nie mam siły w podciąganiu)  
4. Uginanie przedramion ze sztangą trzymaną podchwytem (2-3 serie x 5-8 powtórzeń)
5. Uginanie przedramion z hantlami z supinacją stojąc (3 serie po 8 powtórzeń)


Piątek
1. Przysiad ze sztangą na karku (5 serii x 5 powtórzeń)
2. Wspięcia na palcach z obciążeniem 3 serie po 10 powtórzeń 
3. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej (5 serii x 5 powtórzeń) 
4. Wiosłowanie sztangą (5 serii x 5 powtórzeń) 
5. Skłony tułowia leżąc z uniesionymi nogami zgiętymi w kolanach (2-3 serie, 5-8 powtórzeń) lub nożyce 2-3 serie po 8 powtórzeń

 

Na dziś na wycisk biorę 80 kg. :/ 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oddawaj Fartucha Przyznam, że z dietą to mam problem. Nie pracuję, jestem na utrzymaniu rodziców i jem to co mi dadzą. Nie mogę być wybredny. No ale i tak jem więcej od nich, bo nabiał czyli sery chude, piersi z kurczaka i jaja to głównie ja wyżeram. Liczę kaloryczność posiłków i staram się nie przekraczać 2500 kcal, żeby nie doprowadzić się do takiego stanu jak kiedyś. Niestety nie pracuję, ćwiczę, jem, siedzę przed kompem i śpię, tak więc zapotrzebowanie kaloryczne nie jest u mnie duże. 

No zapał pojawił się jeszcze większy, bo rzuciłem używki typu tytoń, kawa, herbata i no fapanie, także jest motywacja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oddawaj Fartucha

 

Jakies wskazowki masz moze dla mnie odnosnie silowni generalnie?

 

W skrocie:

Chodze od wielu lat powiedzmy raz mniej raz bardziej ale raczej “ rekreacyjnie” dla utrzymania sprawnosci formy i dobrej psychiki.

 

Z natury: zbyt szybki metabolizm a zwlaszcza jak jest stres. 

 

Wzrost: 182cm

wiek: 35-40

zawsze wazylem ok 76-77. Od roku/2 doczytalem jak wazna jest dieta i zakupilem odzywke (Me..-R..x, Supeme Size Up) no i zaczalem regularnie chodzic.

Byl to moment przelomowy dla mnie jesli chodzi o zwiekszenie swojej masy ciala.

W tej chwili jest to 84kg. Na plasko wyciskam 80kg bez asysty i tez jest to moj osobisty “sukces” zyciowy.

 

Chcialbym dociagnac mase ciala do 86-90 ale widze, ze juz sie zatrzymuje ok 84/85 i nie wiem czy wiecej wyciagne. Na sztandze chcialbym dojsc do 85-90.

 

1) Jakie odzywki polecasz na przyrost masy (mozesz na priv aby nie bylo kryptoreklamy)

2) Klate chce rozbudowac bo mam srednia. Co polecasz, sugerujesz? Nie chodzi mi o posture kulturysty tylko o proporcjonalny “zdrowy” wyglad.

 

Dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek Ja w sumie nie paliłem nałogowo, tylko popalałem, ale czułem, że zaczyna się uzależnienie, więc rzuciłem. Ostatni raz kupiłem sobie paczkę 6 lat temu, następnie przerwa przez kilka lat. W tym roku zaliczyłem szpital i tam z nudów przypomniałem sobie o papierosach. Ostatnie 3 tygodnie to było jaranie dzień w dzień. Powiedziałem sobie dość, wypaliłem ostatnie 5 papierosów w ciągu jednego dnia i koniec z tym gównem. 
Lepiej się czuję, minął kaszl, gryzienie w nozdrzach i chrypka, choć umysł to mam nadal lekko "przyćmiony". Prawdopodobnie paliłbym dalej, gdyby nie to, że czułem że zaraz padaki dostanę po wypaleniu fajki.

 

@Pytonga A kto powiedział, że nie wychodzę? :) Wychodzę. :) Ze mną sprawa wygląda tak mam fobię społeczną i EPI (wiem, nie mogę się tym wiecznie zasłaniać) - jak mam Klonazepam, wychodzę z domu gdzie mnie nogi poniosą. Jak zaczyna go brakować (a lekarz rodzinny nie jest skory do nadprogramowego przepisywania), to oszczędzam, zmniejszam dawkę i tym samym mniej z chaty się ruszam, żeby nie odczuwać lęku. Bez tego się nie da. Wytrzymałem rok bez Klonazepamu i to był rok wegetacji w domu. 

Serdecznie dziękuję za porady i kciuki :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

od piątku biorę po 10g kreatyny/dz właśnie skończyłem trening i kiepsko. 11 lat temu gdy zaczynałem miałem więcej energii i siły niż teraz. 60 kg na klatę 5x5 ledwo. O nogach i plecach nie wspominając. W ogóle nie czuję działania kreatyny, zero pompy, lżej też nie jest na treningu a biorę dokładnie tą samą co 11 lat temu.

Ale czego Ty się spodziewasz po kreatynie? ? To nie przedtreningówka, pomoże Ci nabrać masy ale nie zrobi za Ciebie treningu etc.

Ja biorę po 5g/dz i jest ok i ekonomiczniej, gdzieś widziałem, że nie ma sensu brać więcej jak 5g i wtedy te 5g możesz non stop zjadać. No i macie mnie ? namówiliście, po zmianie pracy mam w końcu na tyle czasu by wrócić na siłownię i w sumie 2 treningi za sobą. Wyzwanie podejmuję ? chcę wrócić do minimum takiej siły jaką dysponowałem przed dłuższą przerwą od siłowni :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Towarzysz_Winnicki napisał:

@dobryziomek Też mnie głowa bolała, zapomniałem wspomnieć, ale skojarzyłem to z rzuceniem kofeiny. 

Też jednocześnie odstawiłem szlugi oraz kofeinę (piłem nałogowo energetyki) znam ten ból - dwa tygodnie wyjęte z życiorysu, ale przeszło...było ciężko czułem się tak otępiały, że bałem się, że to nigdy nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.