Skocz do zawartości

Program 100 kg na klatę do końca roku.


deleteduser15

Rekomendowane odpowiedzi

No to powróciłem do treningów. Wszedłem na 70 kg 5x5. Zaopatrzyłem się w aptece w kompleks witamin z grupy B oraz magnez, żeby układ nerwowy zregenerować no i jadę dalej. 
Jeszcze coś na temat kreatyny - jabłczan jest zdecydowanie lepszy od mono. Jakiś czas stosowałem sam jabłczan i co prawda nie czułem pompy na treningu, ani jakiś kolosalnych przyrostów, za to zanotowałem lepszą wydajność podczas treningów oraz wzrost siły. Teraz biorę sam monohydrat, czuję się ociężały, twarz mi spuchła jak zawsze, widać że mięśnie są napompowane, ale wydolność o wiele gorsza. Bardzo szybko się męczę, za dużo wody w organizmie nagromadziłem. To mój ostatni cykl na mono, później będę brał wyłącznie jabłczan.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim przytyłem, oraz dopiero teraz poczułem działanie kreatyny, wyglądam jak zalany po Omie. Po 2 tygodniach od zaprzestania palenia minął mi kaszel, a z oddechem też lepiej, na treningach nie zauważyłem różnicy, ale wchodząc po schodach nie odczuwam już zmęczenia. Podobnie idąc truchtem już się nie męczę jak dawniej. Ogólnie prawie wszystko na plus. Warto było rzucić. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze przytyles to kit z tym. Bedziesz sobie regulowal kreatyna i dieta.

 

Reszta na plus jak widzisz. Sprobuj sobie dorzucic jakies kardio to tez zobaczysz wielka roznice na bank.

 

Poza tym. Policz sobie oszczednosci finansowe miesieczne jak ci brak motywacji :)

 

Jeszcze raz gratulacje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Siadaj na  maszyne do wioslowania.

 

2.Rower na swierzym powietrzu

 

3. Bieganie po lesie (nie dla mnie, nuda). Ale moze jest jakas grupka pod ktora sie mozesz podlaczyc lub jakas biegaczka ktora dolaczy do ciebie :). 

 

Dobra Panowie,

po 2 tyg wymuszonej przerwy kontuzyjnej, 2 wizytach u fizioterapeutki, sesji z trenerem, zupelnie nowemu zestawowi cwiczen...dzis peklo 85kg. Moze nie jakies pelna sesja ale jest to moj rekord zyciowy. Jestem zajebiscie podpompowany tym :)

 

Pozdrawiam i was gonie !

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pare razy 95 i jest ok. Nie miałem asekuracji i nie brałem 100kg, myślę, że podniose bez problemu, ale ja się nie spinam. 

 

Pomalutku do przodu ??

 

@Towarzysz_Winnicki no to teraz udowodniłeś sobie kto rządzi Tobą. Cieszę się, że to właśnie Ty i że Twoja decyzja polepsza Twoje zdrowie.

 

Tak trzymaj i bądz z siebie dumny. Nie poddawaj się. 

Pobiegaj troche na bierzni. Ja zawsze przed treningiem siłowym biegam 10 min.

Też myślałem, że tego nie polubie, a teraz nie wyobrażam sobie bez tego początku treningu.

 

@TheFlorator super, że wracasz ?? na spokojnie ?? 

I gratulacje. Czasem potrzebujemy przerwy. Mięśnie muszą odpocząć i Ty psychicznie też. Wtedy sam widzisz efekty ??

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bronisław
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Towarzysz_Winnicki

 

Ale co chcesz konkretnie osiagnac? Dalej przyrost masy?

 

Nie masz kasy aby sobie wiecej kupic kreatyny?

 

Czy chcesz zwiekszyc sile?

Jesli tak to polecalbym zmienic sobie dimetralnie zestaw cwiczen na jakis czas aby dac bodziec organizmowi i innym grupom miesni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheFlorator Kreatynę stosuję jakoś 2 miesiące, myślę, że to wystarczająco długo. Kasę mam, ale szkoda nerek, bo poziom kreatyniny w badaniach zawsze miałem na pograniczu normy. Dam im odpocząć. 
Plan zmieniam, bo tym 5x5 także 2 miechy jadę. Jak w przyszłym tygodniu uda mi się wycisnąć 90 to będę 15 kg na plus na ławeczce. 

Teraz zastanawiam się jakim planem pojechać dalej, na pewno poleci masówka ze 2 miesiące. Kuźwa chyba gdzieś miałem zapisany ten plan, ale nie pamiętam gdzie. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobiłem sobie test bo poczułem stagnację(ćwiczę tylko hipertroficznie) w seriach robiłem 88-92 kg po 8-10 powtórzeń. Ostatni raz 100 robiłem z 10 lat temu jak ćwiczyłem na siłce a po powrocie(grudzień zeszłego roku) nie podejmowałem się prób bicia rekordów, ale drażniło mnie to, że nie jestem w stanie przebić 8 powtórzeń na 95 kg. Test siły dał 105 kg a 110 wyciągnięte do 1/3, ale niestety nie wypchałem już. W sumie mnie tam zadowala mam 175 i waga około 73-74 kg. Osobiście wcześniej nie trenowałem typowo pod siłe tylko dochodziłem do aktualnych pułapów w sesjach drobnymi kroczkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Towarzysz_Winnicki

 

Ok, tak jak pisalem (moze w innym temacie) mi trener zrobil zupelnie nowe zestawy bo stwierdzil ze mamzbyt wyizolowane/oldschoolowe/ kulturystyczne. Poki co sie go slucham i zobacze co bedzie. Zakwasy mam jak cholera czyli dobry znak. Plecow mi sporo dozucil i w sumie fobrze bo mialem nieruszane ze wzgledu na problemy w dolnej partii.

 

Na razie jestem zadowolony i musze mu zaufac.

 

Jesli masz kase to moze wez sobie pare sesji z trenerem to spojzy na ciebie pod katem techniki i ulozy ci plan. Ja w sumie tylko raz go widzialem bo wiedzial ze silowka to nie nowosc dla mnie, popatrzyl na technike, ulozyl plan i teraz cwicze sam i tylko wbijam dziennik w aplikacje w telefonie ktora on sprawdza. Kolejna wizyta u niego za jakies 3/4 tyg mysle. 

 

Takze poki co, nie spluklem sie finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hatejooJak na tak małą masę ciała to krzepę masz. :) Gratki. 
@TheFlorator U mnie pojawiła się nadzieja na trenera, bo na moim osiedlu siłownię przejął koleś którego bardzo dobrze znałem a zdobywał kiedyś puchary na zawodach w wyciskaniu sztangi. Może po starej znajomości poprowadzi mnie, choć wiem, że za darmo to można dostać tylko w ryj. Ale może chociaż jeden trening mi doradzi. Niestety gołodupiec ze mnie, żeby wydawać hajs na trenerów. 

Edytowane przez Towarzysz_Winnicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

@hatejooJak na tak małą masę ciała to krzepę masz. :) Gratki. 

To trochę złudne bo mam bardzo niski BF(9-10%) gdybym był bardziej "ulany" to pewnie ta masa by oscylowała w okolicy 80-82 kg. 

 

dzięki :P

Edytowane przez hatejoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Towarzysz_Winnicki said:

Może po starej znajomości poprowadzi mnie, choć wiem, że za darmo to można dostać tylko w ryj. Ale może chociaż jeden trening mi doradzi. Niestety gołodupiec ze mnie, żeby wydawać hajs na trenerów. 

Sprobuj i tego kumpla jesli sie da.

 

Na twoim miejscu dowiedzialbym sie ile kosztuje jedna sesja z trenerem i wtedy bym dopiero stwierdzil czy jestem golodupcem. Ja poki co zaplacilem tylko za. 1 sesje i dlatego ci podalem przyklad w sensie “to nie musi az tak duzo kosztowac jak myslalem”.

 

W kazdym razie powodzenia i dalszych postepow.

 

 

Edytowane przez TheFlorator
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.