Skocz do zawartości

Co z tym małżeństwem


Rekomendowane odpowiedzi

@Tomko

Teraz, Tomko napisał:

niuni już dawno nie ma.

Ot co to to .

Fajne są niunie.

A łazienka dalej stoi. A ja co każda, kafle skuwałem i nowe. Nawet wiaderko miałem białe.

 

To se ne wrati.

 

P.S. Mam wiaderko Bieławej farby do opchnięcia, może komuś coś teges??? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Tomko napisał:

trochę słońce przez weekend w czerep przyjarało. Chcesz posprzątać po sobie to posprzątaj. Chcesz coś dorzucić się do jakiś obowiązków to się dorzucaj. Ważne żebyś czuł się dobrze jak to zrobisz zamiast czekać aż ona to zrobi. Nie będzie wiedziała co czuje po jakimś czasie, zacznie wykorzystywać ten fakt częściej, że robisz coś za nią to wynocha za drzwi i następna, która to doceni

Ech, niestety chciałbym by to była prawda, ale nic opalenizny nie złapałem. Tylko dlatego tak uważasz, że się z Tobą nie zgadzam? :)

 

Każdy biały rycerz się czuje dobrze jak robi tak, jak chce Pani - do czasu. I tak szczerze - znalazłeś już taką, która to docenia i po jakimś czasie nie wykorzystuje albo nie przestaje wiedzieć, co czuje?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera, a ja co jakiś czas wyrzucam śmieci. I pozmywać mi się zdarza. Pewnie już się chyli ku końcowi, a ja nic o tym nie wiem ?

 

Panowie bez przesady. Gdy facet zaczyna głównie ogarniać "damskie" zajęcia i nie radzi sobie z "męskimi" to faktycznie lipa.

Ale tu niedługo będzie intelektualna chłosta dla kogoś, kto umył po sobie kubek, kurwa.

 

@Brat Jan Prawda, ostatnio coraz częściej widać ciemne chmury nadciągające w stronę nowych tematów na forum ? 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żadnym trolem, to co napisałem wymagało ode mnie dużej odwagi.

Gdzie napisałem że nie wolno wyrzucać śmieci i zmywać naczyń? Napisałem tylko  , że żona powinna zadbać o dom, dzieci a mąż o finanse, bezpieczeństwo. Piszecie za dużo na prosty temat, tego nie da się czytać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.