Skocz do zawartości

Co niszczy współczesnego mężczyznę? - ważny artykuł


Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, self-aware napisał:

akich miejsc nie ma :) Gdziekolwiek uderzysz kobietę, która się na Ciebie rzuca to dostaniesz po mordzie

Jednak kluby, dyskoteki to miejsca szczególnego ryzyka. Wszystko też zależy od pozycji społecznej. 

 

3 minuty temu, self-aware napisał:

Jeśli mam być szczery to liczyłem po cichu, że będzie wracać do domu tą samą drogą co ja.

Ona nie wraca piechota tylko rycerze na swoim koniu ja zawozi (dosłownie). 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 - No zgoda, to wiadomo. Nie będę jednak siedział w domu ze względu na agresywność kobiet. No pozycja społeczna moja jest niska. Taka w sam raz żeby się przypierdolić do mnie. Chuj tam, życie. Wracała taxi, napieprzona jak knur, ledwo do tej taxi wlazła.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, self-aware napisał:

Nie będę jednak siedział w domu ze względu na agresywność kobiet.

 

Broń bosze nie namawiam do zamykania się. Trzeba sobie zawsze zdawać sprawę, ze jeśli postawi się samice to ma się przejechane. ja przez swój cynizm i sarkazm miałem przejechane w gimnazjum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, self-aware napisał:

mógł czasem pociągnąć taką kłótnię dalej i dać broniącemu rycerzykowi w ryja.

To jest właśnie tryumf samiczej taktyki. poświęcasz czas, środki i zdrowie by sprawdź radość panience. W tej rywalizacji zwycięsko wychodzi tylko posiadaczka waginy. A samce niech się leją, a jeśli się biją  to znaczy, ze ona jest ważna.  Nic je nie boli jak OBOJĘTNOŚĆ. Obojętność zabija atencje, bo atencja wymaga emocji, pozytywnych czy negatywnych. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/9/2018 at 1:07 PM, AR2DI2 said:

Dlatego po fazie niszczenia zachodnich kultur przez homoseksualistów, feministki,  itd, oni sami zostaną zlikwidowani. O czym w swej naiwności nie wiedzą.

Prawie 50 lat temu Hannah Arendt  zauważyła, że najbardziej radykalny rewolucjonista stanie się konserwatystą dzień po rewolucji. Nie wiem czy była genialnym prorokiem czy tylko bystrym obserwatorem jak Orwell, ale wiadomo, że XX-wieczni komuniści to już przerabiali (m.in. w Wietnamie). I w XXI wieku też to zrobią.

 

mqdefault.jpg

 

Kiedy ci ideologinie przekonani wojownicy o sprawiedliwość społeczną zobaczą czym w praktyce jest społeczeństwo równości i sprawiedliwości społecznej to się zbuntują a wtedy...

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.06.2018 o 08:31, self-aware napisał:

Wczoraj tańcuję sobie na parkiecie i nagle podchodzi jakaś kobieta do mnie, jedną dłoń kładzie mi na policzku, nagle spogląda mi w oczy, chwila ciszy, ja zastanawiam się o co chodzi, i nagle sru, drugą ręką pizda z płaskiego

 

W dniu 10.06.2018 o 08:31, self-aware napisał:

 

Jak skończyłem rozmowę to słyszę nagle "Ee, choć tu kurwa!" w trybie rozkazującym od tej jej koleżanki.

Stary, zmień otoczenie, przecież to jakieś pato!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Gdyby mężczyźni byli przynajmniej w połowie tak kolektywni jak kobiety to sytuacja byłaby zupełnie inna. Mężczyznami kieruje często rywalizacja i realizacja własnych celów, potwierdzenie dominacji - stłamszenie innego faceta. Szkoda, trzeba się wspierać.

 

Podsumowując, skoro już nie chcemy sobie pomagać, to przynajmniej nie róbmy tyle złego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
9 godzin temu, Boromir napisał:

Każdy dyktator miał ciężką rękę, tylko, żeby był sprawiedliwy i był patriotą, kierował się dobrem narodu a nie własnym ego.

Dobro narodu jest sprzeczne z dobrem jednostki go tworzącej. Już widzę kwik jakby wprowadzono karę chłosty za brak maseczki lub jej złe noszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rnext napisał:

To by tylko oznaczało, że dyktator nie jest "dobry", tylko jest durniem i nieukiem. Dyktaturę to mamy teraz. I co?

Dyktatury nie mamy bo możesz to napisać i nie zwali Ci się do domu jakieś CBŚ.
A dyktator to dyktator. Nie musi  mu zależeć na zdaniu durni i nieuków. Nie musi mu zależeć na ich osobistej prywacie gdy szkodzi to narodowi, bo jednostka jest jak koń, pędzący przez tłum ludzi. Liczy się tylko ona, jej interes, pędzenie naprzód. Jak ktoś postronny ucierpi, to jednostki to nie obchodzi, ktoś inny ma się tym zająć.
Spłoszonego konia trzeba uspokoić, zanim narobi szkód. A jak się nie da i może on zabić postronne osoby, to niestety ale należy go unieszkodliwić zanim narobi szkód. Oczywiście koń, inaczej niż człowiek, jest kierowany instynktem. Człowiek zaś własną korzyścią jest sobie w stanie zracjonalizować każdą niegodziwość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

karę chłosty za brak maseczki lub jej złe noszenie

Ja nie pisze tutaj o karze chłosty, tylko mądrym człowieku, który mógłby zlikwidować wiele patologii w Polskim prawie podatkowym, prawie rozwodowym, emerytalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Boromir napisał:

Ja nie pisze tutaj o karze chłosty, tylko mądrym człowieku, który mógłby zlikwidować wiele patologii w Polskim prawie podatkowym, prawie rozwodowym, emerytalnym.

Nie da się. Bo patologie są z reguły na rękę masie osób. I jak tępić patologie to w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.