Skocz do zawartości

Przedstawicielki cywilizacji śmierci- feministki


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

Nie uważam bym niosła śmierć. Żyję, więc chyba życie.

Można żyć ale również nieść śmierć lub ją szerzyć.

A nieść można śmierć można również w ten sposób, że wyciągamy z brzucha zatrutego młodego człowieka, który nie zdążył się wykształcić.

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

jeśli płód umrze we mnie to wtedy będę niosła śmierć, ani sobie ani nikomu tego nie życzę

LOL. No a decyzja o uśmierceniu małego dziecka w Twoim brzuchu bo na przykład za małe mieszkanie jest to co to jest? 

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

Byłabym wdzięczna za nieużywanie pejoratywnych określeń takich jak "skrobanka" to się nazywa przerwanie lub terminacja ciąży

Jak ładnie to brzmi masz rację, tak samo pięknie brzmi strzelenie w brzuch z karabinu. No ale jakby się to wgłębić to nagle się okazuje, że przy strzeleniu czy rozwaleniu brzucha, wylatują flaki, krew, osocza, jelita, kał itd. No ale to już tak ładnie nie brzmi. Skrobanka, to wyrywanie człowieka jego ścięgna, mięśni, kości na wierzch i wrzucanie do kibla na śmieci jak i całej jego reszty.

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

Eutanazja jest zabiegiem wykonywanym na życzenie pacjenta po dokładnych badaniach psychiatrycznych. Więc nie może być tu mowy o żadnej "utylizacji", a o poszanowaniu woli człowieka.

Eutanazja jest utylizacją, zadaniem śmierci. To prawda taka możliwość powinna być lub dobrowolne oddanie narządów ale eutanazja ludzi po 80 stce na pewno wejdzie prędzej czy później opierając się na Pani poglądach.

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

Tak. Po to są żeńskie końcówki , żeby ich używać. 

No dobrze Pani Forumiwiczanko.

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

Nie. Będę się natychmiast ewakuować wraz z wszystkimi bliskimi ( również mężczyznami) życie mam jedno i nic nie jest warte tego by za to ginąć -  jedynie bliska osoba. 

TO JEST KWINTESENCJA POGLĄDÓW LUDZI O POGLĄDACH LEWICOWYCH

Po prostu, bardziej się nie da tego wykazać jak właśnie to co napisałaś.

Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko

Czyli faceci mają umierać i chronić czy też mają uciekać ? Bo jeśli życie jest największą wartością to po co wojsko ? Po co mam chronić kobietę na ulicy ? W zasadzie masz rację Dario Fit, niech se radzi uj mnie to obchodzi bo moje życie jest najważniejsze nie będę się wtrącał jeszcze mi michę obiją.

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

Ja nie uważam się za lewaczkę, socjalizm np uważam za zło i szerzenie patologii. 

Przejawiasz poglądy lewicowe i socjalistyczne, wiec dla mnie jesteś za lewicą i rozwiązaniami, które ona promuje.

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

Jak zrobi to obca osoba to oczywiście podziękuję, ale nie lubię tego, dziwnie się czuję. I np znajomemu powiem by tego nie robił. 

Czyli cały czas feministki opowiadają jak to są źle traktowane ale jak się okazuje taką wspaniałą uprzejmość i zdobycz cywilizacji, jak przepuszczanie pan jako pierwsze, w sensie jako te ważniejsze"lepsze" to już jest oburzenie, LOOOOL

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

Czy skoro żyjecie dłużej jako kobiety, w ramach równości możecie iść później na emerytury ?

Nie. To jest bezsensowna ustawa. Przez to mamy jeszcze niższe emerytury. 

???????????? Równo czy nie, tak czy nie? Jeśli tak to dłużej pracować i koniec dyskusji, trzeba zarobić na świadczenia co nie? :D 

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

Nie :) Powinno za to być odbierane za równie dziwne co nazwanie Ciebie panem Ministrą :D

Niestety moje kochanie ale już dzisiaj mogę dostać mandat, za nie odpowiednie wysłowienie się.

 

Niestety, w mojej ocenie nie przekonałaś mnie i teraz jestem pewien, że niesiecie śmierć i spustoszenie. Nie wiem jakie procesy musiały zajść w głowie feministek ale jest to najsmutniejsza rzecz jaką można wyrządzić kobiecie.

Zamiast być arcydziełem to stają się ohydną śmierci-masą.

"Panie morduj pan tego szkraba bo zaraz czas się skończy mała ma 2 miesiące i 30 dni, jutro to będzie człowiek ale dzisiaj jeszcze nie, więc jedziemy z koksem panie doktorze albo pani Doktorzyco !"

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2018 o 15:31, SzatanKrieger napisał:

Wydaje się, że pytania są kierowane do feministek, choć na końcu zaznaczasz że jednak nie tylko. Ja nie uważam się ani za feministkę, ani za anty feministkę, napisze jak to widzę jako przeciętna kobieta.

1.Czy uważacie, że niesiecie śmierć czy życie? Jeśli życie to dlaczego, jeśli śmierć to dlaczego ? Kobieta rodzi, więc niesie życie. Jeśli postanawia jednak inaczej  to jest to eksterminacja nowo powstającego życia. W tym wypadku ona i ci którzy przyznają jej takie prawo niosą śmierć.

2.Czy dziecko wewnątrz was jest od was odrębnym bytem czy też nie (jest waszym ciałem i własnością). Nowo powstające istnienie w ciele kobiety nie jest jej własnością, jest to zupełnie odrębny byt o odmiennym, indywidualnym dna, co stwierdzone jest naukowo.

A ) Jeśli jest odrębne, to czy nie fajnie byłoby pozwolić mu żyć ? Decydując się na zabicie dziecka stajecie się Paniami życia i śmierci - tudzież wybieracie śmierć.  Według mnie nie mam prawa odbierać życia, które już się rozwija, nawet jeśli nie byłoby mi to na rękę i wbrew moim planom. Mężczyznę, który by mnie do tego namawiał uznałabym za słabego. Facet powinien umieć ponosić konsekwencję i nie uciekać od odpowiedzialności. Ten który namawia do skrobanki =feminista, bo to  lewicowe zasady wynikające z absurdu myślowego. Jeśli  kobieta panikuje, mężczyzna powinien to bezwzględnie uciąć, chroniąc ją przed samą sobą pamiętając, że ona nosi w sobie również jego dziecko.  Powinien być zasadniczy, prawy i umieć myśleć logicznie, nie poddając się kobiecym emocjom. Przy kimś takim często poddana chwiejności kobieta będzie mniej skłonna do czynu aborcji.

B ) Jeśli nie jest odrębne to czy wy i wasza mama jesteście osobnymi bytami czy oddzielnymi. Bo jeśli twierdzicie, że wasze ciało to wasza własność to macie obowiązek działać pod dyktando matki, bo wasza mama jest przedłużeniem woli jej matki aż do pierwszej damy Ewy i rozumiejąc na przykładzie Ewy, to ona ma nadrzędną wolę.

3. Czy reprezentując cywilizację śmierci ( Skrobanie na życzenie(brak odpowiedzialności przy zabezpieczeniu), Aborcja, Eutanazja jak już nie będziecie potrzebne, bo pamiętajmy iż za 40 czy 50 lat też będziecie jej poddani lub gdy wprowadzą automatyczną utylizację we wieku 70 lat czy nie będziecie uciekać do takich zacofanych krajów jak Polska? Słyszałem, że Holendrzy już uciekają do Polski tym, którym grozi dla dobra ich samych eutanazja. Pisałam o tym szeroko również w kontekście  innych krajów w wątku o aborcji i eutanazji.

4. Dlaczego uważacie, że to nadal mężczyźni rządzą światem i ich zasady ?

Ja uważam, że wartości męskie jak Honor, prawdomówność, obrona życia kobiet, poświęcenie się dla braci/kraju/narodu przestał istnieć, a skoro przestały to jakie wartości w nie weszły? Bo ja uważam iż bezpieczeństwo a bezpieczeństwo jest ukochaną cechą kobiet, a skoro bezpieczeństwo to przecież nie można umierać w obronie innego człowieka, bo sami umrzemy a byłoby szkoda.

To oczywiste, że mężczyźni rządzą światem. Naiwnym jest myślenie, że  łatwo sterowalne harcowniczki same wypracowały sobie różne, dziwne prawa zwłaszcza na zachodzie np. w paradygmacie prawa do własnego ciała. Po prostu realizacja lewicowych idei była by ekstremalnie trudna z pewnymi mężczyznami a jest dużo prostsza z łakomą Zosią Samosią. Rządy kobiet nie mogą być odczytywane dosłownie, za nimi stoją bowiem wąskie męskie grupy szemranych geopolitycznych interesów. Owszem niech nami rządzą kobiety typu Margaret Tchatcher, ale mała dziewczynka jak to ktoś kiedyś ładnie ujął niech się lepiej zajmie swoja Barbie i jej potulnym partnerem, któremu może nawet ukręcić łepek.

5. Czy nazywanie was doktorem a nie doktorownicą albo doktorką tudzież doktoratem. Jest naprawdę dla was tak uniżające? Feminizacja tytułów wydaje się siać tylko zamęt semantyczny. Kiedy to było stylistycznie zasadne to już tak było np. sędzina. 

6. Czy jeśli napadnie na nas wróg, będziecie brały karabiny i walczyły, czy w tym momencie to jednak równość ma ferie zimowe ?

Nie sądzę by sfeminizowane społeczeństwo otwarte było w stanie wyeliminować Hannibala z jego pięknymi słoniami z  trans kulturowego dialogu zatrzaskując im drzwi przed nosem. Odezwy pacyfistyczne również nie stawią czoła międzykulturowemu terroryzmowi, a feministyczne rządy nie ochronią nas przed socjalistycznym absurdem.

7. Czy pojęcia lewicy kojarzą się wam z wolnością A ZARAZEM BRAKIEM ODPOWIEDZIALNOŚCI ?

Mi kojarzy się z początkową obietnicą totalnej wolnością bez zasad dla mas, z graniem nie istniejącą w naturze równością, z chaosem, a w końcu z totalitaryzmem.

8. Czy faktycznie przepuszczanie was drogie Panie przez drzwi urąga wam ? Ja osobiście uważam takie małe rzeczy za oznaki cywilizacji. Mi nie urąga.

9. Czy skoro żyjecie dłużej jako kobiety, w ramach równości możecie iść później na emerytury ?  Optuje w przyszłości za podstawową minimalną emeryturą obywatelską wypływającą z usprawnionej gospodarki, co ponadto powinniśmy móc odkładać sami po to by np. po 60-siątce, każdy mógł sam stwierdzić i zadecydować czy wedle tego co wypracował dodatkowo stać go na wcześniejsza emeryturę czy musi pracować dłużej. Stoję na stanowisku, wspierającym udostępnianie miejsc pracy młodym a nie wysyłanie ich za pomocą przymusu ekonomicznego za granicę w największym wieku produkcyjnym a tym kosztem trzymać w pracach spracowane dziadki o ile oczywiście nie wykonują takiego typ pracy, który im na eksploatację do późnej starości pozwala i sami tego chcą. Jakiś czas temu zwróciłam uwagę na ochroniarzy na stacji PKP 60+ zapewne z dodatkową grupą. O oszczędności na oochronności zarówno ze strony  pracodawcy jaki i tych, którzy powinni być chronienie nie wspomnę.

10. Czy w przyszłości mówiąc na przykład na Ciebie droga pani " Minister" zamiast dajmy na to w nowomowie "Misteria" czy będzie groziło mi więzienie lub kary ? Albo dla lepszego zrozumienia Zamiast powiedzieć " Cesarka Katarzyna Żyła" powiem " Cesarz Katarzyna Żyła"  To czy będzie groził mi mandat lub spałowanie albo utylizacja ?

Żeński odpowiednik cesarza był już chyba wcześniej tj. cesarzowa.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

 

Dnia 9.06.2018 o 14:31, SzatanKrieger napisał:

 

Mam kilka pytań do was osobistych :

1.Czy uważacie, że niesiecie śmierć czy życie? Jeśli życie to dlaczego, jeśli śmierć to dlaczego ?

feministki nie robią wiele więcej niż trąbienie na lewo i prawo o śmierci. Dokladniej mówiąc żądają nadania im prawa do bezwzględnego wydawania wyroków śmierci.

 

2.Czy dziecko wewnątrz was jest od was odrębnym bytem czy też nie (jest waszym ciałem i własnością) . 

jak najbardziej odrębnym bytem. To juz jest jednostka, to organizm mający swoje odrębne systemy, układy, po czasie narządy i zmysły, których dawcą były DWIE osoby. Od momentu urodzenia jedynie można podpiąć karmienie piersią, ale to nie jest niezbędne do przetrwania dziecka, przeżyje niezależnie od tego, kto o nie zadba, am I right or am I right? 

A ) Jeśli jest odrębne, to czy nie fajnie byłoby pozwolić mu żyć ? Decydując się na zabicie dziecka stajecie się Paniami życia i śmierci - tudzież wybieracie śmierć.

jeśli chodzi o aborcję, nie jestem tutaj za całkowitym jej zakazem, ale szczegółowej analizy problemu nie przeprowadzę ze względu na znikomą wiedzę w tym temacie.

B ) Jeśli nie jest odrębne to czy wy i wasza mama jesteście osobnymi bytami czy oddzielnymi. Bo jeśli twierdzicie, że wasze ciało to wasza własność to macie obowiązek działać pod dyktando matki, bo wasza mama jest przedłużeniem woli jej matki aż do pierwszej damy Ewy i rozumiejąc na przykładzie Ewy, to ona ma nadrzędną wolę.

tu kolega ślicznie zmasakrował, aż zgłodniałam, nie wiedzieć czemu

 

3. Czy reprezentując cywilizację śmierci ( Skrobanie na życzenie(brak odpowiedzialności przy zabezpieczeniu), Aborcja, Eutanazja jak już nie będziecie potrzebne, bo pamiętajmy iż za 40 czy 50 lat też będziecie jej poddani lub gdy wprowadzą automatyczną utylizację we wieku 70 lat czy nie będziecie uciekać do takich zacofanych krajów jak Polska? Słyszałem, że Holendrzy już uciekają do Polski tym, którym grozi dla dobra ich samych eutanazja.

Nie wiem, dokąd ten świat zmierza. Eutanazja nie powinna być przeprowadzana na ludziach nie świadomych a juz na pewno nie na świadomych nie zgadzajacych sie na nią. To nie dość ze robienie kurwy z logiki to jeszcze totalne odwrócenie zasad moralnych, które głosiły niegdyś że życie ludzkie jest wartością nadrzędną. Oczywiście nie powinno się zabierać prawa do eutanazji ludziom którzy są świadomi jej konsekwencji, ale tylko w przypadku gdy sami osobiście wyrażą na to zgodę. To prawie jak samobójstwo, które w wielu krajach jest honorowym pożegnaniem się ze światem- można od tego dowodzić ale i tak ostateczną decyzję podejmuję główny zainteresowany. Poza tym ze świadomością o wybraniu tej drogi zapewne jest latwiej pogodzić najbliższych. Nie wiem, czy nie zafilozofowałam za bardzo, wybaczcie.

 

4. Dlaczego uważacie, że to nadal mężczyźni rządzą światem i ich zasady ?

Przede wszystkim duża część świata to Islam i ich zasady. W wielu krajach azjatyckich a nawet na wschodzie Europy nadal panuje patriarchat, o Afryce nie wspominam nawet.  To na zachodzie, północy i Hamburgerlandzie stało się cos dziwnego, jakby wszystko sie wywrocilo do góry nogami. Ciężko jest jednoznacznie określić co znaczy "rządzą światem", natomiast z łatwością przejdzie mi przez gardło stwierdzenie, że "powinni nim rządzić". Kobiety w Polsce dostały prawa wyborcze w 1919r, w niespełna sto lat cały system wartości pierdolnął na ryj i mamy dzisiejszy obraz społeczeństwa. 

 

5. Czy nazywanie was doktorem a nie doktorownicą albo doktorką tudzież doktoratem. Jest naprawdę dla was tak uniżające?

nie, w moim języku nie ma takiego słowa jak "prezydentowa" , "kierownica" albo "doktorownica". Jest "prezydent", "kierowca" i "doktor" i uważam że osoby mające o to ból dupy mają smutne i żałosne życie. 

 

6. Czy jeśli napadnie na nas wróg, będziecie brały karabiny i walczyły, czy w tym momencie to jednak równość ma ferie zimowe ?

nigdy nie byłam za rownością płci, i mężczyźni i kobiety mają rozne uwarunkowania do spełniania różnych ról w społeczeństwie. W wypadku wojny zapewne nie zlapalabym za karabin, bo nawet nie wiem jak go trzymać, ale na pewno też nie ucieklabym a wręcz przeciwnie, wrocilabym z UK do Polski i pelniłabym służbę w miejscu, w którym najlepiej mogłabym się przysłużyć. Kocham moją ojczyznę.

 

7. Czy pojęcia lewicy kojarzą się wam z wolnością A ZARAZEM BRAKIEM ODPOWIEDZIALNOŚCI ?

mi się kojarzą z niejasnym bełkotem.

 

8. Czy faktycznie przepuszczanie was drogie Panie przez drzwi urąga wam

jak mowilam, jestem przeciwniczką równouprawnienia, taki gest jest miły i świadczy o kulturze. Tak jak świadczył przez wieki i nikt tego nie negował. Nie cofajmy się w rozwoju.

 

Cytat

9. Czy skoro żyjecie dłużej jako kobiety, w ramach równości możecie iść później na emerytury ?

z emeryturami mam ciężki temat, bo moja mama mimo młodego wieku (47 lat) jest ledwo zdolna do pracy po 28 latach pracy w hucie i modlę się aby jak najszybciej mogła odejść na emeryturę. Oby mnie nie czekał podobny los.

 

10. Czy w przyszłości mówiąc na przykład na Ciebie droga pani " Minister" zamiast dajmy na to w nowomowie "Misteria" czy będzie groziło mi więzienie lub kary ? Albo dla lepszego zrozumienia Zamiast powiedzieć " Cesarka Katarzyna Żyła" powiem " Cesarz Katarzyna Żyła"  To czy będzie groził mi mandat lub spałowanie albo utylizacja ?

Jeśli społeczeństwo będzie przyzwalało na rozwój tego chorego ruchu, na pewno w końcu trafisz przed sąd ;)

 

 

 

Edytowane przez Falka Elen
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.