Skocz do zawartości

Książki czytam dla "tego" jednego zdania, w audycjach Marka znajduje "ich" po kilka


life.begginer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

W tym temacie chciałbym się po prostu podzielić pewnym spostrzeżeniem i podziękować.

 

Audycji Marka słucham od około roku. Już od dłuższego czasu zauważam jak mocno te audycje mnie zmieniają. Na przestrzeni tego czasu stałem się o wiele pewniejszy siebie, nauczyłem się z uśmiechem prowadzić konwersacje (to dzieje się już niemal automatycznie), poza tym jestem weselszy, jakby to nie brzmiało :D, a także spokojniejszy "na duchu". 

 

Po słuchaniu audycji, zazwyczaj czuję się spokojniej, pewniej, mam świadomość tego co muszę zrobić, tego żeby się za wiele nie przejmować (po audycjach o hejterach, ten entuzjazm jest oczywiście trochę mniejszy :D). To co zauważyłem to to, że mogę słuchać danej audycji, co zazwyczaj jest dosyć uspakajające, ale najważniejsze są zawsze jakieś pojedyncze zdania. Czasem mam tak że słucham ze spokojem, nagle usłyszę coś wartościowego, jakieś spostrzeżenie, przemyślenie, co zazwyczaj wywołuje uśmiech, czasem śmiech. Zdarza się że zatrzymuję film, coby pomyśleć że dana rzecz jest tak oczywista, a nigdy wcześniej nie pomyślałem w ten sposób. 

 

Podsumowując, stan takiego spokoju utrzymuje się nawet 7 dni w tygodniu, bo w sumie słucham jakichś 80% audycji, więc o systematyczność nie trudno :D. Dzięki Marek za te audycje, naprawdę nie znam drugiego takiego life changera, w postaci kanału na youtube. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.