Skocz do zawartości

Atencjuszki z portali społecznościowych


Rekomendowane odpowiedzi

Pewna sytuacja z życia. 

 

Zerwałem z dziewczyną, w trakcie rozmowy upewniała się czy zostaniemy "przyjaciółmi", czy będziemy mieć jeszcze kontakt. Jak spakowaliśmy jej rzeczy i odwoziłem ją z tymi rzeczami do jej mieszkania, usunęła mnie ze znajomych na fb i zablokowała na insta (jeszcze w samochodzie). Ja i tak po tej całej akcji, z racji że była to toksyczna osoba, zablokowałem ją na fb bo nie miałem ochoty aby mi się gdzieś przewijała. Po tygodniu pisze do mnie smsa z pretensjami że odkryła że ja ją zablokowałem na fb. Nagle też zostałem odblokowany na insta. Pisała też że jak chce to mogę ją odblokować spowrotem. Nie skorzystałem ;)

 

Także potwierdza się to że ona chciałaby abym widział co tam sama dodaje, bo po wyrzuceniu i tak można sprawdzać, a po blokadzie już nie. Pewnie liczyła na to że będę ją śledził i sprawdzał, czyli chciała mieć cały czas atencję z mojej strony. 

 

To też jest chęć trzymania byłego partnera jak orbitera, myśląc że cały czas można jeszcze coś uskutecznić aby podtrzymać "relację" na wszelki wypadek.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Personal Best napisał:

No chyba jednak nie zawsze

Absolutnie zawsze! Niezależnie czy kobieta jest Twoją koleżanką, dziewczyną, narzeczoną, żoną i matką trójki Twoich (?) dzieci to zawsze szuka lepszego rozdania dla niej. Zawsze. Pozornie może być względnie zadowolona z obecnego stanu rzeczy ale podświadomie szuka kogoś, kto zapewni jej więcej, lepiej, mocniej, dostarczy więcej emocji. Taka natura i nie da się tego zmienić.

 

15 minut temu, Sztukmistrz napisał:

TAJEMNICZOŚĆ! coś co dodaje zawsze seksapilu kobietom

Poznałem na pewnym portalu taką tajemniczą, dawała tylko fotki twarzy, ładna była franca. Zacząłem powoli odkrywać jej tajemniczość i zadawać trudne pytania i okazało się, że pańcia waży 140.

Edytowane przez Magician
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, AdamPogadam napisał:

Kilka ciekawych przypadków typu: Pani poszła na siłkę, trochę schudła, wyładniała i... koniec dotychczasowej miłości, no i początek nowej to ja znam. Nawet dzieci nie zatrzymują. Często to Panie, które długo nie zaznały atencji od mężczyzn ze względu na nadwagę. Atencja cielesna to podstawa jestestwa kobiecego w sprawach miłosnych, podświadomie wiedzą, że to kluczowa waluta. W zasadzie gdyby nie samczy popęd (ogólnie wyższy i bardziej wzrokowy) to wszystkie Panie byłyby w czarnej dziurze zapomnienia.

Może to co piszesz jest regułą i sam się z tym zgadzam, ale istnieją też dewiacje.

Sam znam kobietę i dał bym jej teraz mocną 7 z plusem za sam wygląd a dołączając inne walory jeszcze więcej. Zostawił ją facet po tym jak zapisała się na siłownie, żeby nomem omen lepiej wyglądać dla niego, a on powiedział jej że bardzo się zmieniła i nie podoba mu się jak kobieta ma muskularne ciało. Przy czym dla mnie jak mówiłem wygląda świetnie.

Albo to taka dewiacja albo istnieją inne szczegóły/przyczyny o których nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Personal Best nic nie rozumiesz. 

@Unhomme u mnie po 32. Tak jest.  

 

@Taboo ja kiedy zakomunikowałem, iż nie jesteśmy już razem to nie będziemy przyjaciółmi, to się obraziła jeszcze. (Ona zrywała). 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AdamPogadam napisał:

Muskularne kobiety dla mnie też są aseksualne

Muskularna kobieta to fuj. Jestem 100% hetero i nie chciałbym stukać się z facetem. Wolę takie mięciutkie kobiety, zaokrąglone tu i ówdzie, wiemy o co chodzi. Wolałbym nawet taką laskę z lekką (ale lekką) nadwagą niż Pudziana w łóżku. A może ja jakiś dewiant jestem? Sam już nie wiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Pytonga said:

Może zrozumienie mechanizmu działania niewiast wywołało efekt gniewu i obrzydzenia

Nie czuje do nich zadnego gniewu ani obrzydzenia. Po prostu zauwazylem po sobie ostatnio, ze to juz nie takie cisnienie jak sie kiedys mialo. Ciekawi mnie, czy wsrod tutejszych 30+ tez tak jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Unhomme napisał:

Nie czuje do nich zadnego gniewu ani obrzydzenia. Po prostu zauwazylem po sobie ostatnio, ze to juz nie takie cisnienie jak sie kiedys mialo. Ciekawi mnie, czy wsrod tutejszych 30+ tez tak jest.

Mam 30+, swoje już przemieliłem na wszystkie sposoby, ale mieliłbym dalej ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tytuschrypus napisał:

feministki powiedzą że to mężczyźni je zmuszają do pozowania z półgołym tyłkiem:)

Toż to gwałt albo sutenerstwo, zależnie od interpretacji.

To trzeba zgłosić, na to jest paragraf, ściganie z urzędu...

 

 

--

8 godzin temu, Łabędź napisał:

Zostawił ją facet po tym jak zapisała się na siłownie, żeby nomem omen lepiej wyglądać dla niego, a on powiedział jej że bardzo się zmieniła i nie podoba mu się jak kobieta ma muskularne ciało.

Rozumiem, że to wymówka była bo na pewno nie powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Magician napisał:

Absolutnie zawsze! Niezależnie czy kobieta jest Twoją koleżanką, dziewczyną, narzeczoną, żoną i matką trójki Twoich (?) dzieci to zawsze szuka lepszego rozdania dla niej. Zawsze. Pozornie może być względnie zadowolona z obecnego stanu rzeczy ale podświadomie szuka kogoś, kto zapewni jej więcej, lepiej, mocniej, dostarczy więcej emocji. Taka natura i nie da się tego zmienić.

Dokładnie.
To jest tak tajna wiedza, że nikt się do tego nie przyzna.

Ale panowie. Czy my nie mamy tych samych myśli?
Poznałeś fajną koleżankę w pracy.
Zakochałeś się w tym aniele i ta myśl.
SPIERDALAM OD TAMTEGO GRUBASA CO SIEDZI W DOMU I WPIERDZIELA CHIPSY.

Edytowane przez Łapinski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 10.06.2018 o 22:38, Unhomme napisał:

Nie czuje do nich zadnego gniewu ani obrzydzenia. Po prostu zauwazylem po sobie ostatnio, ze to juz nie takie cisnienie jak sie kiedys mialo. Ciekawi mnie, czy wsrod tutejszych 30+ tez tak jest.

A jak forma fizyczna? Ćwiczysz? Masz nadwagę? Jestem przed 30 więc mnie to ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety rywalizują między sobą na wygląd, kobieta nie ubiera się dla faceta, nie dla siebie .... tylko dla innych kobiet.

Po za tym dzisiejsze media społecznościowe odmóżdżają, to promowanie konsumpcyjnego stylu życia i pokazywanie że się ma, posiada i jest na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.