Skocz do zawartości

Zaburzenie dysocjacyjne tożsamości 


Rekomendowane odpowiedzi

Zaburzenie dysocjacyjne tożsamości (osobowość mnoga, osobowość naprzemienna, osobowość wieloraka, rozdwojenie osobowości, rozdwojenie jaźni, ang. multiple personality, dissociative identity disorder, DID) – zaburzenie dysocjacyjne, polegające na występowaniu przynajmniej dwóch osobowości u jednej osoby. Zazwyczaj poszczególne osobowości nie wiedzą o istnieniu pozostałych[1].https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenie_dysocjacyjne_tożsamości

 

Raczej nie zwracam się z pomocą do kogokolwiek, nie mam większych problemów a z pierdołami sama sobie radzę, jednak tym razem sprawa jest poważna. Zostałam przez kilku formowych expertów zdiagnozowana, jako cierpiąca na wyżej wymienione zaburzenie. Przeważnie ma się jedną dodatkową osobowość mnogą, a ja mam według forumowych śledczych?? przynajmniej kilka, które wciąż się mnożą. Chyba jestem jak ten facet z filmu „Spilt” http://www.filmweb.pl/film/Split-2016-750258, mam nadzieję, że nie zacznę więzić po piwnicach mężczyzn tak jak on kobiety.  Nic mi nie wiadomo o mechanizmach poczynania pozostałych wcieleń, więc zakładam, że działam w jednej osobowości, kiedy inne są uśpione, rozkraczając się bardzo poglądowo, co wydobywa na jaw elementy groteski:

 

Np., jako Anna uważałam, że prostytucja nie jest cool.

Jako Sara byłam prostytutką

Jako arch chodzę na prostytutki.

Jako słynna feministka nie ukrywałam się z popieraniem feminizmu, by oponować wobec wcześniej wysnutych tez po błyskawicznym przeskoku osobowościowym w Annę.

 

Innych swoich wcieleń nie kojarzę, ale dzięki przenikliwości tropicieli prawdy odkryłam, że wczoraj, co najmniej dwa nowe się zarejestrowały. Nie wiem, kiedy pisałam, jako one bo dzień miałam raczej napięty (przynajmniej tak to pamiętam). Jedna, albo nawet dwie z tych osobowości strasznie lubią mycie okien nawet na co dzień, a ja jako Anna czyli w osobowości z jakiej teraz nadaje,  myję okna może ze cztery razy w roku i mam takie podejście, że jak nie wyrabiam to daję na luz, przez co pewnie nie przeszłabym testu białych rękawiczek u perfekcyjnej pani????.  

 

Całokształtu nie znam, bo natłok myśli, które przeklikują do wiadomości inne moje alter ega jest zbyt obszerny i nie wszystko jestem w stanie wyłapać. Proszę, więc informujcie mnie tutaj bym wiedziała, co robię, kiedy jestem pod innymi wcieleniami, będę śledzić uważnie własne poczynania.

 

A do tej pory wydawało mi się, że jak będę chciała coś od siebie dodać to poradzę sobie z tym na luzie z rezerwatu i nie potrzebuje podszywania się pod innych. Tymczasem okazuje się, że jednak mam niedosyt a raczej moje osobowości mnogie. No cóż, choroba nie wybiera ☹️.  Nie rozumiem tylko, dlaczego moderacja na to pozwala:huh:, pewnie nie są za bystrzy ☃️ ????? i raczej nie są w stanie wyłapać niuansów jak bardziej kumate alfy. Nadaję na forum już od 1,5 roku i do tej pory nikt się nie zorientował, aż pojawili się "agenci prawdy" ???️‍♀️?️?? ?. Wystarczyło kilku bystrzejszych gości co mają czuja i instynkt demaskatorski przez co nic im nie umknie. Oni wiedza jak i gdzie kogo rozpoznać (:ph34r:), a może to wynik pogarszania się stanu zdrowotnego, namnażania się wewnętrznych urzupatorów, przez co rzeczy stają się coraz bardziej oczywiste?

 

Żegnam się na razie bo nie wiem gdzie i w jakim wcieleniu i pod jakim sztandarem znów się tu pojawię i kiedy znów będę sobą aaaaa…. coś mnie przejmuje to chyba..., a zresztą detektywi będą wiedzieć aaaaa…………?@$%TR%&^&*(…...........,,,./;'m...^?...............*?....................................................?

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Anna said:

???? (...)

☃️ ????? (...)

???️‍♀️?️?? ?(...)

aaaaa…………?@$%TR%&^&*(…...........,,,./;'m...^?...............*?....................................................?

Ja tam się nie znam, stąd prośba o wyrozumiałość, jeżeli palnę głupstwo. Ale do rzeczy:

Czy takie redagowanie wiadomości nie świadczy o jakimś zaburzeniu?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anna posiadasz zasób wiedzy i słownictwa, używasz go w  merytorycznych wypowiedziach, który moim zdaniem jest nie do podrobienia.

 

Forum daje mozliwość wzajemnej pisemnej wymiany poglądów między ustami, spostrzeżeń i opinii w postaci argumentów słownych, jesteśmy tylko ludźmi i czasem ponoszą emocje, jednym wychodzi to lepiej, innym natomiast gorzej. Jednak co sobą reprezentujemy bystre oko wyłapie.

 

Bardzo sobie cenię w ludziach i myślę że inni użytkownicy również poziom danej dyskusji, nie lubię osobistych wycieczek, porównań i sformułowań dotyczących usera a nie wątku.

 

Czytając forum można spotkać przeróżne osobowości i style wypowiedzi, mając taką wiedzę możemy decydować z kim i kiedy chcemy wdać się w dyskusję. 

Jest wielu użytkowników którzy widzą i wyciągają wnioski na podstawie tego co wyczytają i będą cenić u wypowiadającego się, pomimo że czasem nie podzielają  wspólnego poglądu. Jednak są i tacy którzy są zwiewni jak charągiewki, jak wiatr zawieje tak łopocą na wietrze nie widząc znaczenia słów i przekazu zawartego w wypowiedziach a jedynie rangę usara lub jego popularność.

 

Omijam ludzi z tendencjami do antagonizowania, ponieważ uważam że nic do mojego życia nie wniosą prócz frustracji.

To że ktoś coś powiedzieć nie znaczy że tak jest, nie zmienia to nawet fakt wielokrotnego powtarzania, więc bez obaw ludzie mają oczy i widzą, a nawet niektórzy nie tylko że mają mózg to jeszcze umieją z niego korzystać.

 

 

 

 

Edytowane przez Sitriel
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa

Co by nie mówić, nazwa "pasje prawdziwej kobiety" jest jak najbardziej adekwatna ;)

 

@Anna

Zamiast reagować emocjonalnie powinnaś punktować hipokryzję, jak twierdzenie o braku ataków personalnych przez adwersarzy, które jest równie poprawne co teoria płaskiej Ziemi.

Gdybyś była multi, @Rnext już dawno by Cię wziął jako trofeum i powiesił nad drzwiami :P

Edytowane przez Ancalagon
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Ci się @Anna chciało... 

 

Nie wiem też, czy wszyscy zwrócili uwagę, że jeden z wspominanych użytkowników założył ewidentne multikonta - to tak a propos tematu;) 

 

17 minut temu, Sitriel napisał:

Omijam ludzi z tendencjami do antagonizowania, ponieważ uważam że nic do mojego życia nie wniosą prócz frustracji.

To bardzo słuszna postawa - i teraz ktoś mógłby zadać pytanie, czy ten temat w którym piszemy właśnie do tego nie służy? Polemizowałbym też, kto zaczynał pierwszy wycieczki słowne, personalne i dopisywanie cech do wypowiedzi, o czym też wspominasz, a potem zakłada temat, w którym się na to skarży;) Kto będzie ciekaw (nie sądzę, żeby ktoś się znalazł), ten może sprawdzić. 

 

2 godziny temu, Anna napisał:

Żegnam się na razie bo nie wiem gdzie i w jakim wcieleniu i pod jakim sztandarem znów się tu pojawię i kiedy znów będę sobą aaaaa…

Jeśli to prawda, to jednak z mojego punktu widzenia nie wyszło tak źle. No i jak widać pewna dawka atencji (chcący czy niechcący) została uzyskana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anna Taaaa, próbuj dalej. O ciul! A może jestem też @Tomko? Moderacja proszę się mi przyjrzeć. Tutaj może być coś tam coś tam mnogie!

 

P.S.: masz może taką osobowość, która robi striptease na skype albo jest nimfomanką i chodzi wszędzie bez bielizny? Kolega pyta.

 

tired-and-bored.jpg

Edytowane przez Tomko
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Polemizowałbym też, kto zaczynał pierwszy wycieczki słowne, personalne i dopisywanie cech do wypowiedzi, o czym też wspominasz, a potem zakłada temat, w którym się na to skarży;) Kto będzie ciekaw (nie sądzę, żeby ktoś się znalazł), ten może sprawdzić. 

Jako że wszyscy jesteśmy ludźmi nie znaczy że jesteśmy tacy sami i bardzo dobrze, świat byłby nudny. Uważam, że każdy powinien mieć własne zdanie z jednoczesnym wglądem na postawę drugiego człowieka, ponieważ zawsze można się czegoś dowiedzieć i nauczyć. Mnie nie interesuje kto co, o co i po co, jeżeli mam coś do powiedzenia i przekazania to tak czynię, jeżeli nie, to milczę. Cieszy mnie że ludzie są różnorodni i mają inne potrzeby i zapatrywania, jednak podstawą jest umieć się odnaleźć wśród dysproporcji poglądów. 

 

Nie mnie oceniać, raz człowiek się spiera raz przytakuje.. w jednym wątku mogę z kimś nie rozmawiać - bo mnie irytuje, a w drugim mogę uznać sensowność wymiany poglądów. I takie prawo ma tu każdy user. 

Edytowane przez Sitriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bruxa napisał:

Rozwaliło mnie w jakim dziale ten temat powstał.

Gdyby był dział „z przymrużeniem oka”, to temat tam byłby wstawiony, ale nie ma.

 

Ostatnio pojawiły się oskarżenia o to, że tworzę multikonta. W ten sposób  pragnę opowiedzieć wszystkim, co to są  insynuacje. Żeby rozpowszechniać takie zdanie należy mieć najpierw dowody.

Wszystkim, którym odjęło mowę, klawiaturę, podrażniło mózgi, zauważyli objawy zaburzenia w nadmiarze ikonek, a nic innego nie zastanowiło, podaję pod rozwagę jeden termin:

 

niem. Insinuation, fr. insinuation, z łac. insinuatio - złośliwe zarzuty, podejrzenia: robić, wysuwać insynuacje pod adresem kogoś -

 

insynuacja «niezgodne z prawdą przypisywanie lub wmawianie komuś pewnych postępków, myśli bądź intencji» 

 

wyrazy bliskoznaczne do słowa insynuacja to: zarzucanieimputowanie aluzjapodtekstprzymówkaprzypisywanie winykpinaobmowa posądzenie,  zarzut, , pomówieniezłośliwość oskarżenieprzytykwpieranie drwinaect

 

Przy czym nie kierują mną negatywne odczucia, ani podejście emocjonalno-pesymistyczno-urażone. Naprawdę ciężko mnie zrazić i są to rzeczy fundamentalnie rożne i nie zachodzi to też teraz, a wątek to też przejaw specyficznego poczucia humoru i patrzenia na kpiarstwo innych w ironicznym świetle. Kto będzie chciał ten zrozumie.  A pożegnałam się przecież tylko na chwilę, tj. czas wypełniania „nudnych” obowiązków. Jak się do nich dziś zbierałam, to czułam że przynajmniej byłby wskazany przeskok osobowości, „na bardziej pękającą na wyścigi”

1 godzinę temu, Eleanor napisał:

@Anna gdyby moderacja posądzała Cię o multikonta już dawno dostałabyś bana. Wyluzuj kobieto

@Eleanor ale jest coś o czym nie wiesz i muszę Ci się przyznać, że  zapomniałam o żeńskiej moderatorce w tym ciągu: 

4 godziny temu, Anna napisał:

☃️ ?????

  Na dodatek nie wiem czemu czerwona mrówka z dużą dupą na komórce jest niebieska. Pokornie proszę o nie przyznawanie bana.

 

Dobra spadam , bo chce skończyć do wieczora malowanie kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Anna napisał:

Np., jako Anna uważałam, że prostytucja nie jest cool.

Jako Sara byłam prostytutką

Jako arch chodzę na prostytutki.

Jako słynna feministka nie ukrywałam się z popieraniem feminizmu, by oponować wobec wcześniej wysnutych tez po błyskawicznym przeskoku osobowościowym w Annę.

??? Dobre, też to zauważyłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie

Gdybyś została oskarżona o multi przez ekipę, która nawet Sary nie potrafi poprawnie rozpoznać, też byś w końcu nie wytrzymała ;)

Zwłaszcza, gdyby Ci zasugerowano pisanie pod wpływem przez adwersarza używającego rzekomo jedynie logicznych argumentów, w dodatku nie pierwszy raz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smerfetka

@Hippie

Znawczynie się znalazły. 

Btw, wystarczy być na bieżąco z tematami na forum i się będzie wiedziało o co chodzi. 

@Anna pełna zgoda. W chuj mi się nie podoba tak samo, że przymyka się oko na takie jazdy po innych userach.

Zero kultury w wypowiedziach, od razu jakieś pierdolamento próbujące wjechać na ambicje, na siłę szukanie ofiary. 

 

Wystarczy, że ktoś się nie zgadza z ich poglądami i już jazda. Wyzywajmy się wszyscy, a co! 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.