Skocz do zawartości

Zaburzenie dysocjacyjne tożsamości 


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Lalka napisał:

Wystarczy, że ktoś się nie zgadza z ich poglądami i już jazda. Wyzywajmy się wszyscy, a co! 

Co dobrze widać na przykład po tym temacie;)

 

Ale wiem, to reakcja uciśnionych na ucisk jest:) tyle ode mnie w tym wątku, miłego wieczoru Paniom życzę:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Ale wiem, to reakcja uciśnionych na ucisk jest:) tyle ode mnie w tym wątku, miłego wieczoru Paniom życzę:) 

No co ty?

 

Użytkownik podany poniżej to dla ciebie multikonto tylko dlatego, że się kłócił w wątku o sprzątaniu. I za wyrażanie swojego zdania na temat 'słynnego' 'bezkompromisowego podejścia'

@jacekcybulski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Johnsons napisał:

Użytkownik podany poniżej to dla ciebie multikonto tylko dlatego, że się kłócił w wątku o sprzątaniu.

Chyba żartujesz. Nie trzeba być specjalnie spostrzegawczym żeby zauważyć, że pisał dokładnie to samo, dokładnie w ten sam sposób, używając dokładnie tych samych zwrotów i tez co użytkownik, który akurat wtedy miał czasowego bana. Jak nie wierzysz to sobie porównaj. A to, że to oczywiste multikonto o którym piszesz nie było przypisywane autorce tego wątku to jeszcze inna i zabawniejsza sprawa.

 

Dodam jeszcze jedną, ostatnią a propos tego tematu rzecz od siebie - że kobiety w tzw. prawdziwym życiu kręcą dramy i uzyskują atencję wiedziałem. To, że krzykną "
ratunku, biją!" a dzielni rycerze biegną, wiedziałem. Ale że podobne zjawiska mają miejsce tutaj i to z sukcesem jak widać już nie. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tytuschrypus napisał:

A to, że to oczywiste multikonto o którym piszesz nie było przypisywane autorce tego wątku to jeszcze inna i zabawniejsza sprawa. 

Wiem, że nie o nią chodziło.

 

15 minut temu, tytuschrypus napisał:

pisał dokładnie to samo, dokładnie w ten sam sposób, używając dokładnie tych samych zwrotów

Dla mnie to nie takie oczywiste.

 

16 minut temu, tytuschrypus napisał:

To, że krzykną "
ratunku, biją!" a dzielni rycerze biegną, wiedziałem

No wiadomo, że teatrzyk odstawiony.

 

Ale jestem kategorycznie przeciwny nadmiernym wykorzystywaniu słowa multikino.

Od multikont są moderatorzy. Podejrzewasz kogoś? No to zgłoś.

 

Obelga 'multikonto' - to nie powinno funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Johnsons napisał:

Od multikont są moderatorzy. Podejrzewasz kogoś? No to zgłoś.

Skąd założenie, że tego nie zrobiłem a rzucałem obelgi?

 

3 minuty temu, Johnsons napisał:

Dla mnie to nie takie oczywiste.

To porównaj wypowiedzi i styl pisania. Nie trzeba być detektywem ani językowznawcą. Nie ma co "strzępić języka", swoje zdanie w tym temacie napisałem. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przede wszystkim warto być dla człowieka człowiekiem, a też rozumiem iż może być irytujące walczenie ze śmieszkami cały czas kiedy próbuje się podyskutować na jakiś temat.

Anny wkład w rezerwat jest nieoceniony i szkoda mi, że coś takiego się wydarzyło. 

Tu bym się podpięła pod to co już napisał wyżej @Johnsons - zamiast wyskakiwać z insynuacjami in publico, lepiej skupić się na poinformowaniu moderacji o swoich obawach, która takie rzeczy może modyfikować.

 

Nie znam początku sprawy tej całej Sary, ale biorąc pod uwagę ostatnią jej wykrywalność, to być może spotkam ją rano u siebie w lodówce...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.