Skocz do zawartości

Do czego są zdolne białe Księżniczki (katoliczki)


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia kurestwo w eu jest już totalne 

https://newsbook.pl/2017/07/28/nowy-trend-wsrod-austriaczek-utrzymuja-imigrantow-w-zamian-za-seks/

Jeśli macie jakieś linki historię podzielcie się nimi w tym temacie.

By otworzyć oczy innym i uświadomić ich ze kobieta która była na emigracji lub jest nadal że jest ona taka ( nowoczesna ) że lepiej uciekać 

 

 

Edytowane przez Kingboss
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za podłe rasistki! Biedni imigranci się żalą, że są traktowani jak maszyny do seksu. No skandal! :D

Cytat

Niektórzy imigranci narzekają, że austriackie kobiety są zbyt pobudzone seksualnie.

A tak bardziej serio to im się nie dziwię. Na co dzień mają do czynienia ze zniewieściałą męskością obawiającą się oskarżeń o seksizm i molestowanie - takimi białymi rycerzami bez polotu, którzy potrzebują pisemną zgodę na każde pojedyncze klepnięcie w tyłek "swojej" partnerki... aż nagle się zjawiają mężczyźni pierwotni, dla których kobieta to nierzadko jedno ze zwierząt hodowlanych, którzy nie tolerują babskich humorków i tej całej tęczowej wizji świata. I "jakimś cudem" następuje coś odwrotnego - teraz to panie starają się o panów z odległych krain. Jakoś nie słyszałem, żeby płaciły za seks feministom czy tym wyczulonym na kobiece prawa chłopakom z zachodu :D.

 

I tak przy okazji - jeśli musicie się starać o kobietę to znaczy, że jesteście dla niej bezwartościowi (bo musicie ją "przekonywać" do siebie) lub co najwyżej robicie za "najlepszą opcję tymczasową". Jak widać gdy paniom zależy sytuacja się odwraca i tutaj to pięknie widać. Od ponad roku (głównie dzięki wiedzy naszego Guru i Braci Samców) udało mi się tego dokonać w swoim życiu. Polecam taki stan rzeczy.

Edytowane przez SzejkNaftowy
  • Like 19
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wszedzie już to jest tylko nie wszedzie sie o tym tak głosno mówi. W PL w niektórych miastach tez spotykane są pary gdzie ona idzie dumnie przez miasto z czarnoskórym mężczyzną. Zyja razem on na jej utrzymaniu w jej mieszkaniu. Schemat przeważnie ten sam. Laska lekko z nadwagą nie dbająca o siebie - wiek 30-40. Przynajmniej takie przypadki widzę

Edytowane przez maVen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, SzejkNaftowy said:

eśli musicie się starać o kobietę to znaczy, że jesteście dla niej bezwartościowi (bo musicie ją "przekonywać" do siebie) lub co najwyżej robicie za "najlepszą opcję tymczasową"

Święta prawda - niewiasta na haju zrobi wszystko aby się spotkać i będzie tylko gadała jaki to nie jesteś zajebisty we wszystkim co robisz a wszystko co masz jest najzajebiściejsze...

 

Przykład niedawno poznana niewiasta zachwycała się moim samochodem mówiąc jaki to ma piękny czerwony kolor. Prawie parsknąłem śmiechem i sprawdziłem czy się nie nabija.Była jak najbardziej poważna i w nagrodę dostąpiła zaszczytu potrzymania pytongi ustami.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Towarzysz_Winnicki napisał:

Ja znam osobiście historię jednej polskiej księżniczki, która wyszła za caiapatego, on zrobił jej 3 dzieci, po czym uciekł. Dzisiaj znowu jest w z związku z... kolejnym ciapatym. Niedługo mają wziąć ślub. 

Ta historia księżniczki  o której ja napisałem była nią tylko mentalnie, bo wyglądem stoi niedaleko Grodzkiej. No ale cóż. Ciągnie swój do swego. Przynajmniej przez chwilę, była szczęśliwa (może), bo żaden Polski facet nie chciał z nią być dla dłuższej relacji. Miło, że uczy się na błędach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo a myślałem, że Austria jest w miarę normalnym krajem. Ciekawe czy mnie by tak utrzymywały jako emigranta o delikatnej wschodniej urodzie :D Może jakaś ciapata albo Azjatka się skusi xD Dla testu będę musiał kiedyś tam odpalić tindera.

 

edit. 

O kurwa seks 4 razy dziennie to mało kto zdrowotnie podoła :P 

Edytowane przez Ksanti
doczytałem artykuł
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themotha

Co by nie mówić to właśnie zdrowo iż się interesujemy innym krajem białych a to, że one oferują iż będą utrzymać facetów w zamian za nie ludzkie rżnięcie 4x dziennie, przecież to jest aż nie możliwe, jaja muszą boleć strasznie :D 

A najlepsze jest to, jak białe zgrywają księżniczki iż one i seks ? NIGDY one tylko po ślubie a tu proszę...

Po prostu brak sił na tą pieprzoną hipokryzję.

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

A najlepsze jest to, jak białe zgrywają księżniczki iż one i seks ? NIGDY one tylko po ślubie a tu proszę...

Po prostu brak sił na tą pieprzoną hipokryzję.

Co? Od kiedy kobiety z zachodu zachowują się pruderyjnie? Raczej są dumne z tego, że są "wyzwolone".

 

11 minut temu, Themotha napisał:

Ale gul wam skaczę że byle jaki pastuch z pustyni rucha białe kobitki, a wy dwoicie się i troicie i gówno z tego :P

Postawa białego rycerza zatroskanego o los białych kobiet i to do n-tej potęgi.

Z poważaniem.

 

Mi to tam wisi kto jest stuka :) Ale dobrze jest obnażyć hipokryzję niektórych ludzi, którzy zasłaniają się humanitaryzmem, gdy tak naprawdę chodzi o coś innego - w tym wypadku o ochotę na egzotycznego bolca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@Themotha

Co by nie mówić to właśnie zdrowo iż się interesujemy innym krajem białych a to, że one oferują iż będą utrzymać facetów w zamian za nie ludzkie rżnięcie 4x dziennie, przecież to jest aż nie możliwe, jaja muszą boleć strasznie :D 

Jeśli idzie w tym jakieś działanie to spoko, ale jak baba będzie chciała popuścić i tak to zrobi :)

33 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

A najlepsze jest to, jak białe zgrywają księżniczki iż one i seks ? NIGDY one tylko po ślubie a tu proszę...

Osobiście pozbyłem się złudzeń co do kobiet dawno temu, doskonale rozumiem ich naturę, ale nie mam powodów do tego aby ich za to winić, są dwie najgorsze drogi w postępowaniu z kobietami.

1. Rycerstwo

2. Skrajne uprzedzenie.

33 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Po prostu brak sił na tą pieprzoną hipokryzję.

Pozdrawiam.

Świata nie zbawisz, a tym bardziej kobiet. Tam gdzie jest zalążek chęci zmiany u kogoś, możesz starać się to naprostować, o ile sam wiesz co i jak, w innych przypadkach, jeśli nie wiesz bądź się domyślasz, to jest jeszcze większa hipokryzja niż postępowanie tych kobiet o których mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahha i co Wy na to powiecie polskie paszczaki? ?

 

Naczytacie się książek o podrywaniu, przestudiujecie masę pua-owskich teorii, nałykacie artykułów o zachowaniu, sposobie bycia, wymaganiach kobiet. Później żeby zyskać kilka plusików będziecie stroszyć piórka, skakać nad panią, spełniać wymagania, ubierać się dla nich, chodzić na siłkę, wymieniać uwagi z gośćmi podobnymi do Was, zakładać konta na portalach. Zapraszać na wyjazdy, stawiać kebsy, pizze, a później kolacje, wozić tam, gdzie gwiazdy chcą być wożone. Kupować to, co chciałyby mieć. Mówić to, co chciałyby usłyszeć. Żyć tak, jak one chciałaby żebyście żyli.

 

A na końcu wpadnie chudy, zaniedbany, niepiśmienny hodowca kóz z ubytkami w jamie ustnej i rypie Wasze wyśnione Justyny na dzień dobry. ?

  • Like 6
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.