Skocz do zawartości

Do czego są zdolne białe Księżniczki (katoliczki)


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

kiedy będą te loty w kosmos na nieznaną planetę ?

NASA planuje lot na Marsa (znana planeta) po 2030 roku.

 

A skoro Cię interesują nieznane planety to dopiero w 2069. Na Alfa Centauri.

 

Bliższych terminów nie ma, do tego czasu będziesz zmuszony borykać się z austriackimi kobietami zbyt pobudzonymi sexualnie. Ja wiem, ciężko jest żyć na tej planecie. Też bym chętnie spierdolił w inny układ słoneczny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam jakaś babka nie wytrzymała otoczenia ciepłych rycerzy i poszła ostro w tango. Kobiety tak samo pragną seksu, i tyle samo myślą o nim co faceci. To naturalne. My pragniemy zdrowej, ciasnej samicy , zaś one silnego, bezlitosnego skur...na.  

Kolejny raz. Stado baranów ryczy meee mee, a syty wilk przeskakuje ogrodzenie i znika w lesie.

Schemat

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podszedł do tego bez emocji. Coś mi się wydaje, że te panie sponsorki to takie, których żaden biały ogarnięty austriak nawet kijem nie chciałby ruszyć. Nawet w niektórych Waszych tekstach powyżej jest, że te wielbicielki egzotycznej męskiej urody to takie nieco zaniedbane panie, drugiego sortu. Takiemu habibi wisi typ urody takiej pani, ważne darmowe utrzymanie, dach nas głową i trochę eurosów na wydatki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś napiszę o katoliczkach... Mianowicie o takiej jednej dalszej kuzynce. Zawsze udzielała się w KRK jako pomoc na mszy, śpiewy, wycieczki etc Znam jej męża od dawna, gość ewidentnie poleciał przede wszystkim na jej 8/10 smv i względnie stabilną psychikę. Dziewictwo do ślubu i takie tam. Mają obecnie 3 dzieciaków. Co usłyszałem od niej? Ano, że "ona jest tą szyją, która kręci", niezła z niej plotkara, stąd wiem. Jakiś tydzień temu wpadło mi do ucha, że jej mąż jest atakowany ostro jako ten "skąpy", bo chce oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, AdamPogadam said:

Jakiś tydzień temu wpadło mi do ucha, że jej mąż jest atakowany ostro jako ten "skąpy", bo chce oszczędzać.

Ale smaczek, pikanteria rodem z Pudelka ;D . Skisłem. I jeszcze ten posmaczek że katoliczka i śpiewa. Ja pierdole, jak mogła.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bawi jak kogoś to boli :D 

Chcą to się puszczają. Po co żałować im czegoś czego pragną, a mogę sobie to zapewnić za własne pieniądze? 

Ja nie nic przeciwko - ich hajs.

Swoją drogą stawiam osobiście krzyżyk na europie. Nie tak to miało wyglądać ;( To my biali mieliśmy zwyciężyć.

 

Wszyscy krzyżowcy łkają po cichu w niebie, widząc jak ginie ich dziedzictwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Kingboss said:

W tytule dodałem katoliczki bo myślałem o tym co guru mówił często.

Sex tylko po ślubie, ona nie czuję się bezpiecznie jak domu nie przepiszę itp

Tyle, że Niemcy, Austria, to stolica Protestantyzmu a poza tym nie wiesz czy one są w ogóle religijne.

Tytuł jest ewidentnie pod klikalność i jeszcze, do tego jak to łatwo się wozić po katolikach*, to modne jest i trendy i en vogue i kul. Może wystarczyło zostawić "białe księżniczki", choć to też może być mylące bo artykuł sugeruje, że te panie są w nieco bardziej zaawansowanym wieku. Jak bardzo nie precyzuje i można tylko snuć domysły.

 

(* nie jestem zwolennikiem Katolicyzmu ani żadnej innej, w szczególności abrahamowej, religii ale stwierdzam fakt)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dnia 14.06.2018 o 23:24, wrotycz napisał:

Tyle, że Niemcy, Austria, to stolica Protestantyzmu a poza tym nie wiesz czy one są w ogóle religijne.

Tytuł jest ewidentnie pod klikalność i jeszcze, do tego jak to łatwo się wozić po katolikach*, to modne jest i trendy i en vogue i kul. Może wystarczyło zostawić "białe księżniczki", choć to też może być mylące bo artykuł sugeruje, że te panie są w nieco bardziej zaawansowanym wieku. Jak bardzo nie precyzuje i można tylko snuć domysły.

 

(* nie jestem zwolennikiem Katolicyzmu ani żadnej innej, w szczególności abrahamowej, religii ale stwierdzam fakt)

O ile zgodzę się że tytuł może przyciągnąć więcej wyświetleń to z tym że Austria to kraj protestancki się nie zgodzę, ponieważ tutaj reformacja podobnie jak w Bawarii nie zwyciężyła więc jeśli mówisz o stolicach protestantyzmu to mów głównie o północnych, wschodnich Niemcach czy Szwajcarii z pominięciem Austrii. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.