Skocz do zawartości

Czy to Rosja jest wszystkiemu winna? Wprost przeciwnie!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to ROSJANIE podwyższyli Ci wiek emerytalny, nie podwyższając pensji i emerytur?

Czy to Rosjanie przyjęli do Polskich szpitali rannych Ukraińców z Majdanu, gdy Polacy stoją w wielomiesięcznych kolejkach do lekarzy?

Czy to Rosjanie maja kartę Polaka, i korzystając z niej studiują w Polsce ZA DARMO robiąc sobie fotki z banderowska, ouenowską flagą?

Czy polskie stocznie kazał zlikwidować Putin?

Czy Stocznie Gdańską, Ursus, PZL Mielec, PHS... kupili Rosjanie?

Czy rozbrajanie Polskiej armii jest z rozkazu Rosjan?

Czy na wojnę łupieżczą w Iraku i Afganistanie wysłali nas Rosjanie?

Czy za zalew hipermarketów i niszczenie polskiego handlu też winni są Rosjanie?
A... CZY SOROS I BALCEROWICZ TO ABY NA PEWNO ROSJANIE?

 

Trzeba widzieć gdzie jest obecnie nasz wróg, a nie żyć zakłamaną historią, którą kreują w Polsce polskojezyczni politycy między innymi z mniejszości banderowskiej (ukraińskiej) w Polsce jak Miron Sycz, czy Paweł Kowal, a w mediach Maria Stepan i Arleta Bojke w TVP.

 

Czy Rosjanie wyhodowali najgroźniejszych terrorystow, którzy obecnie zagrażają światu?
Czy to Rosjanie zalewają Cię chłamem na kupno którego dają Ci kredyt bez szansy spłaty ?
Czy to Rosjanie wykupili Polskie zakłady, by pózniej je zamknąć (tzw wrogie przejęcie)?
Czy to przez Rosjan 3 MILIONY Polaków uciekło z Polski za chlebem?
Czy to w rękach Rosjan są niemal wszystkie banki w Polsce?

Czy to w rękach Rosjan jest ponad 90% mediów regionalnych?
Czy to Rosjanie odpowiadają za bezrobocię, biedę i beznadzieję w Polsce?
Czy to przez Rosjan KILKASET tysięcy dzieci w Polsce głoduje?

Gdzie widzicie te rosyjskie wpływy w Polsce? Poza dawną agenturą WSW/WSI?

 

Bo ja wszędzie widzę tylko obcy kapitał, i stopniowe przejmowanie naszego kraju przez Niemcy.

 

Itp, itd... wnioski... dla ludzi potrafiących myśleć.
Samodzielnie.

 

 

Taaa... jestem „rosyjskim trollem”, bo tak teraz sie nazywa Polaków, którzy odpowiednim palcem pozdrawiają banderowskie ścierki, czyli coraz liczniejszą mniejszość ukraińską w Polsce.

KOPIOWAĆ I WKLEJAĆ TEN TEKST GDZIE SIE DA, wystarczy już te ogłupiajacej rusofobii serwowanej przez naszych sprzedajnych polityków i nie mniej sprzedajne media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak - w obecnej sytuacji Ukraińcy zagrażają nam bardziej niż Rosja. Niemniej trzeba strategicznie uważać i Rosję za wroga, bo przecież zabory, 17 września i kilkadziesiąt lat syfu zrobili nam jednak żydzi z ZSSR. Uzywają nas jak pieska do szczekania na Rosję - co mi się bardzo nie podoba. Niemniej Rosjanie też mają coś za uszami, bo niby dlaczego nie oddali nam wraku samolotu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im szersze mam zainteresowania zarabianiem kasy tym wiecej wałków widze%-)

to sie nazywa prywatyzacja po polsku,a wiekszośc spółek newconnect to wał razem z knf które pozwala jawnie okradac ludzi"no przecież znali ryzyko%-)"

http://natemat.pl/114571,minister-grad-i-168-tys-frajerow-z-akcjami-jsw-mial-byc-zysk-dla-kowalskiego-sa-straty-i-panika-na-gieldzie.


Ruscy nas okradali cały czas,po upadku komuny co udało im sie zrobić?wprowadzić lukoil przez Kwaśniewskiego?

Dzieci zostały same w domu i musiały sobie jakos radzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak - w obecnej sytuacji Ukraińcy zagrażają nam bardziej niż Rosja. Niemniej trzeba strategicznie uważać i Rosję za wroga, bo przecież zabory, 17 września i kilkadziesiąt lat syfu zrobili nam jednak żydzi z ZSSR. Uzywają nas jak pieska do szczekania na Rosję - co mi się bardzo nie podoba. Niemniej Rosjanie też mają coś za uszami, bo niby dlaczego nie oddali nam wraku samolotu?

 

Nikt nie neguje trudnej przeeszłości polsko-rosyjskiej i nikt nie mówi, że trzeba się z nimi bratać. W obecnej sytuacji jednak najbardziej zagraża nam USA i antypolskie media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wszystkiemu to nie, ale o winie Rosji zapomnieć nie można. W tzw. "polskim rządzie" jest pełno proruskich mentów, w urzędach i służbach jest pełno ukraińskiego pochodzenia swołoczy (ktoś niedawno puścił filmik o jednym :) ), dziennikarze i tzw. "artyści" też jadą po części na ruskim pasku. CI z "pokolenia naszych rodziców" niemal w 100%.

Lobby jest kilka i niekoniecznie jest tak, że z sobą walczą. Wszyscy chcą nażreć się kiełbasy zanim ten polski interes trafi szlag. Model standardowy to ukraińskiego pochodzenia żyd z polskim nazwiskiem.

No i komu on służy? Sobie? A może każdemu kto zapłaci? Działania podejmowane przez tych przyjemniaczków są tak sprzeczne (choć zawsze na niekorzyść Polaków), że można się pogubić.

 

Żeby nie było, pytania Vincenta są jak najbardziej uzasadnione. Tyle ,że odpowiedź powinna w sobie zawierać zarówno osobę zleceniodawcy jak i wykonawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.