Skocz do zawartości

Problemy z Vimeo ( Przegląd audycji)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Otóż mam pewien problem z vimeo, chciałbym zacząć oglądać wszystkie audycje od początku, które zostały powrzucane na vimeo ale następuje pewien problem.

Załóżmy, że wciskam na https://vimeo.com/radiosamiec

później : more, albums, 18+ zakładka.

https://vimeo.com/album/4940361

 

Teraz widzimy, że zakładka 18+ ma 235 filmów na dzień dzisiejszy, pierwsza stronka zawiera 24 odnośniki do filmów, gdy wciskam na rozwiń, to się rozwija ale tak powiedzmy do szóstego razu a po pewnym czasie stronka klęka i do starszych audycji nie jestem w stanie się dorwać.

Czy macie jakiś sposób, wyjście aplikację cokolwiek by pokazało wszystkie audycje albo czy można by było po prostu jakoś je spakować chociażby do formatu mp3. Bo niestety ale ten vimeo jest prawdę mówiąc problematyczny, jest tam stosunkowo mało opcji.

Doskonale rozumiem, żeby przenieść te wszystkie filmy na yt to jest syzyfowa praca bo kanał usuną i znów będzie lipa, ale może warto by poszukać innych rozwiązań jak właśnie audycje w mp3,albo w gorszych formatach dźwiękowych czy też porobić jakieś paczki dajmy na to, jedna paczka 10 filmów to na przykład 4 giga i powrzucać na jakieś filesharki, itd.

Czy ktoś z was też ma problem by dojechać do końca na tej liście ? a może jest jakiś inny sposób by poprzeglądać te audycje na vimeo, którego ja nie zauważam.

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

musisz rolką od myszki kręcić i klikać "więcej"

Używam tej metody.

 

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

czy jest jakiś inny sposób by dotrzeć szybciej do pierwszej audycji ?

Z mojej wiedzy wynika, że nie. Mogę się mylić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red

OK, dzięki za odpowiedź.

Sprawdzałem jeszcze apkę do vimeo na androida ale też niestety trzeba kręcić myszką. 

Ja osobiście zapisuje sobie w zakładkach audycje po kolei, które chce obczaić.

No nic może ktoś ma jakieś ciekawe rozwiązania to poczekamy za innymi odpowiedziami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.